Badanie błędnika

Migotanie przedsionków z miarową czynnością komór

.. ...powikłaniami zatorowymi ( udar mózgu, zator płucny ). Bez badania EKG można w takich sytuacjach błędnie przypisać miarowość rytmu serca samodzielnemu umiarowieniu się pacjenta ( powrót rytmu zatokowego )...

Nerwica - czy na pewno? - Str. 125

.. ...mi wówczas podstawowe badania typu morfologia, TSH ( nawet dwa razy ), tomografia komputerowa głowy, badanie na obecność lambii, badanie ORL ( uszkodzenie błędników ) oraz prześwietlenie kręgów szyjnych. Wszystkie badania wyszły dobrze, nic nie wykazało na to abym była chora. Wówczas..

Wielki problem ze słuchem

.. ...prosic o skierowanie na badanie błędnikow. Nie pamietam nazwy,ale badanie polega na wlewaniu wody w uszy i obserwacji jakims przyzadem jak reaguja błedniki. Wiem z autopsji ze te błedniki potrafia dawać dramatyczne wrecz objawy ale u Ciebie mysle tragedii nie ma. Pozdrawiam A ja czytałem..

Dziwny spadek ciśnienia

.. ...jeszcze musze zrobic pare badan ( EKG echo serca nerki przebadane, i wsz. ok ) Nie wiem czy mam sie martwic tym co sie zdarzylo... Pozdrawiam to nie ejste nadciśnienie: ) często podczas oddawania moczu - zwłaszcza rano może wystąpić zaburzenie równowagi elektrolitów i idąc dalej..

Ból głowy szum w uchu złe samopoczucie

.. ...moze wykonac dodatkowe badania. nalezaloby jeszcze dodatkowo wykonac badanie dooplerowskie tetnic doglowowych. witaj szum w uszach oznacza kłopoty z uszami,proponuję wizytę u laryngologa ja osobiście miałam szumy w uszach 5 lat temu zbagatelizowałam to,i mam za swoje w tej chwili mam..

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 37

.. ...najgorsze jest to że 12 mam badanie błędnika i do tego badania nie mogę brać przez 3 dni żadnej tabletki uspokajającej nawet meliski się napić nie wiem jak to przetrzymam, pewnie nie potrzebnie już się martwie na zapas, no ale cóż; ) Pozdrawiam Dzięki Agatko za Twoją sugestię : ) A ja..

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 40

.. ...sobą, w poniedziałek badanie błędnika, a po nim zaczynam brać tabletki dostałam ParoGen ( ParoMerck ) mam zacząć od ćwiartki tabletki i powolutku zwiększać dawkę, idzisiaj to jestem wykończona tak o 18 wpadłam na pomysł, że pomaluje sobie pokój i właśnie skończyłam, jestem z siebie dumna..

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 41

.. ...słyszę,że można wykonać badanie błędnika laserem ,ile kosztuje takie badanie i czy wykonuje je laryngolog?Pytam, bo też chciałabym je ponowić ,ale jak sobie przypomne te stare to robi mi się niedobrze blee:( . Osobiście okresowo przyjmuję też betaserc lub torecan ale niestety te leki nie..

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 45

.. ...znowu mi coś wyszło w badaniach, wypisze ci jeszcze raz je wszystkie, niedoczynność tarczycy - tachykardia nadkomorowa - helikobakter pyrolii - zniesienie lordozy kręgosłupa szyjnego - jednej lekarce nie podoba się coś w moim oku - coś tam z błędnikiem - no i teraz na dodatek jak by było..

Drętwienia głowy nie dające mi żyć

.. ...porobiłem wszystkie badania: Tomografie , EEG ,całą serie badań neurologicznych , krwi , itp tip, komputerowe badania błędników , okulistyczne ,laryngologiczne , leżałem w paru szpitalach i nikt nie doszedł o co chodzi ska się biorą moje objawy , więc wylądowałem u psychiatry. Początkowe..

Dziwne uczucie po *betaserc*

.. ...głowy, ponieważ w moich badaniach wyszła jakaś dysfunkcje błędnika. Czy ktoś odczuwa takie objawy po draniu tego leku lub jego zamiennika? Będę wdzięczna za każdą wypowiedź. brałam go też na zawroty głowy - niestety nic mi nie pomógł , ale każdy organizm jest inny , może u Ciebie będzie..