Badanie Doplera

Echo serca - Str. 25

.. ...Izabelo czy podczas badania UKG widać również czy naczynia wieńcowe są pozatykane. Czym się różni zwykłe UKG od UKG z Doplerem Witam Izabelo. Dzis mialem wizyte u kardiologa. No i z mysla o operacji juz sie musze pogodzic. 1. Najpierw musze isc na cewnikowanie. A tego sie boje cholernie,..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 65

.. ...zrobiłam mnóstwo EKG , badanie wysiłkowe , 4 razy UKG z Doplerem , morfologię , badanie tarczycy i diagnoza nerwica . Mam 35 lat , nie palę i nie piję ( no rzadko ) ,leczę się u psychiatry i dzięki Bogu napady paniki już minęły został tylko lęk szczególnie gdy mnie zaboli , że to zawał -..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 1048

.. ...wykonywali mi wszystkie badania neurologiczne. Tomograf głowy, badanie mózgu na reakcje, pobierano mi nawet szpik z kręgosłupa do badania. Wszystkie badania przebiegły pozytywnie. Po tygodniu badań zrobiono mi także badanie USG węzłów chłonnych, tarczycy oraz dopler tętnic szyjnych...

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 3

.. ...niedawno. Mam 23 lata. Na badaniach okresowych wykryto klik zastawki. Usg Doplerem wykazalo wypadanie platka zastawki, jego zgrubienie. Kardiolog powiedzial ze to nie od papierosow i ze prawdopodobnie mam to od zawsze. Moze nikt dokladnie mnie nie sluchal ze nie slyszal tego kliku..

Zabiegi na tętnicach szyjnych

.. ...szyjna jest zablokowana w 95%. Wykazalo to badanie Doplerowskie.Jakie sa metody udroznienia tetnicy? - ktore najbezpieczniejsze?.Pytam bo serce tez jest chore.Mam skierowanie do szpitala i bardzo sie boje...

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie - Str. 2

.. ...nerwy zrobily swoje.Badanie doplerowskie wykazalo wezsza tetnice chyba prawa i to niby z tad te zawroty ale rezonans magn.t.j.jedno z najdokladniejszych badan na swiecie nie stwierdzil tego zwezenia wiec wykluczyl pierwsze badanie.Do kardiologa chodzilem prywatnie tez masa..

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie - Str. 10

.. ...robione kompleksowe badania: krew, mocz, tsh,pierwiastki we krwi, hormony,testy alergiczne, szczegółowe badania okulistyczne włączając w to badanie nerwu wzrokowego,badania słuchu, Eng,ekg, Holter, badanie tętnic szyjnych - Dopler,EEG, Rezonans magnetyczny. Wszystko było w porządku...

Wyniki badania Echo serca

.. ...zmian organicznych, w badaniu doplerowskim, kolorowym prawidlowe. Zaznaczona wiotkosc dystalnej czesci przedniego platka mitralnego bez prolapsu. Jamy serca nieposzerzone: Ao - 33,2mm LP - 35,3mm LK - 57,0mm /37,5mm PK - wn. /RVDd - 22,4mm/. Miesien lewej komory serca bez przerostu,..

Echo serca a wewnatrzprzełykowe echo

.. ...gastroskopii ? Opis badania: LA - 3,50cm Ao - 3,60cm RV - 2.80cm LV - 5.30cm IVSD = 1.10cm Prawidlowa wielkosc jam serca i szerokosc duzych naczyn. Echograficzna i doplerowska ciaglosc przegrod serca. Prawidlowa grubosc, kurczliwosc i funkcja zastawek. Przeplywy srodkomorowe i przez..

Zapchana prawa tętnica szyjna

.. ...dzisiaj tata byl na badaniach doplera i srwierdzili 80 procent zapchanej tej samej tetnicy. jak to mozliwe w tak krotkim czasie? ale warto odwiedzic tego lekaza, dr.jacek olszewski plac kaszubski - gdynia ( 058 )6214524 komorka 696686493. powodzenia Moja mamam wczoraj miała dopllera..

Analiza echo serca młodego typ sportowca

.. ...zastawkowego prawidlowe. w badaniu doplerowskim stwierdza sie niewielka niedomykalnosc zastawki mitralnej. jest się czym martwić ? prosze o opinie tylko specjalistow up - naprawde nikt nie jest mi w stanie nic odpowiedziec ... ? Zastawki zapewne zmienione przez chorobe, jaka przebyles...

Tętniak IAS

.. ...mnie na echo serce. Po badaniu wyszedł wynik: Lewy przedsionek - tętniak IAS, bez przepływu w doplerze. Nadmienię że moj ojciec miał 3 zawały i trzeciego już nie przezył, a mama leczy się od kiedy pamiętam na nadciśnienie. Ja od jakiegoś czasu też mam przy bólach głowy problemy z..

Ciagle, nieustajace zawroty glowy

.. ...ktore nic nie wykazalo, badanie doplera tetnic szyjnych - rowniez wszystko ok oraz rtg odcinka szyjnego kregoslupa, na ktorym wyszlo zwezenie przestrzeni miedzykregowych C5 - C6. Jestem w trakcie dalszych badan. Musze dodac, ze to uczucie towarzyszy mi ciagle, od rana do wieczora,..

Czy to jest nerwica?

.. ...serce pobolewało ), badanie dna oka ( tez ze 2 lata temu ), usg tarczycy, usg serca, wszystko wyszło ok. Mam takie pomysły: - albo to nerwica - albo cos z tarczyca, sercem, glowa ( moze tomografie, doplera zrobic? ), holter, niedotlenienie? Mam dosc chodzenia jak pijana, w domu nic..