Badanie Holtera EKG

Trzepotanie przedsionków

.. ...stawiane jest na podstawie badania lekarskiego i badania EKG. W celu wykrycia przyczyn arytmii wykonuje się także inne badania laboratoryjne i kardiologiczne wg schematu diagnostycznego ustalonego przez lekarza ( echo serca, holterowskie badanie EKG, stymulacja przezprzełykowa..

Anomalie tętnic wieńcowych

.. ...nieistotna klinicznie. Badania wykonywane w diagnostyce anomalii naczyń wieńcowych: EKG cewnikowanie jam serca ECHO serca z oceną przepływów ( Doppler ) zdjęcie rentgenowskie klatki piersiowej Holter - 24 godzinne badanie EKG badanie radioizotopowe ( SPECT ) Leczenie anomalii naczyń..

Badanie EKG Holter (całodobowe monitorowanie rytmu serca)

Badanie EKG Holter (całodobowe monitorowanie rytmu serca)

.. Badanie EKG metodą Holtera, ( całodobowe monitorowanie rytmu serca, badanie holterowskie - nazwa badania pochodzi od nazwiska twórcy ) wykonywane jest aby ocenić aktywność elektryczną serca w ciągu całej doby. Badanie Holtera zlecane jest przez kardiologa najczęściej w przypadku podejrzenia nieprawidłowej,..

Blok przedsionkowo-komorowy

.. ...przykład w przebiegu zawału serca ), wymaga wszczepienia stymulatora. Badaniem służącym do rozpoznawania bloków przewodzenia jest EKG, często badanie holterowskie ( ciągły zapis EKG przez 24h lub dłużej )...

Dławica Prinzmetala

.. ...Zarówno ból jak i zmiany w badaniu EKG ustępują samoistnie, ryzyko wystąpienia zawału w przebiegu dławicy Prinzmetala jest niewielkie. Rozpoznanie stawia się na podstawie objawów klinicznych i badan dodatkowych jak ekg metoda Holtera i prowokowanie skurczu tętnic w czasie badania..

Zespół MAS

.. ...oraz badaniach dodatkowych. Jeśli nie udaje się uchwycić napadu w zapisie EKG metodą Holtera, można zastosować rejestrator zdarzeń lub badanie elektrofizjologiczne serca ( programowana stymulacja komór )...

Kardiologiczny rejestrator zdarzeń

.. ...jest obecna w chwili badania, zapis może być absolutnie prawidłowy. Sposobem na uchwycenia zaburzeń rytmu występujących kilka razy na dzień jest badanie EKG metodą Holtera. Zapis 24 lub 72 godzin pracy serca pozwala często na dokładne zdiagnozowanie arytmii. Poważny problem stwarzają..

Zaburzenia przewodzenia śródkomorowego

.. ...trzepotania i migotania komór. Badaniem koniecznym do prawidłowej oceny zaburzeń przewodzenia śródkomorowego jest EKG spoczynkowe lub różnego typu modyfikacje tego badania ( EKG wykonywane podczas próby wysiłkowej, badanie metodą Holtera, badania elektrofizjologiczne z stymulacją..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 31

.. ...ulubionej poliklinice po badaniu wysiłkowym niczego mi się nie udało dowiedzieć ( na prawdę: niczego ) na temat mojego stanu zdrowia. Podczas wcześniejszych badań ( zwykłe EKG, Holter ) wychodziły mi skurcze dodatkowe nadkomorowe. Przed badaniem, kiedy byłem już * podłączony * miałem..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 53

.. ...rodzaj arytmii ( wskazane badanie EKG Holtera, bez niego cieżko powiedzieć coś więcej ) i na ile jest ona niebezpieczna. Musi przyjmowac betabloker ( propranolol ) zgodnie ze wskazówkami lekarza. Picie kropli nasercowych ( wyciąg z głogu i paru innych ) może trochę pomagać. Witam Jestem..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 13

.. ...Franciszka Walczaka. Z badaniami Holter 12 odprowadzenowy prof bazuje na tym badaniu wszystkimi dotychczasowymi badaniami zapis EKG z zapisem napadu jeśli taki posiadacie i wszystkie dotychczasowe EKG oraz Echo serca. Prof. na konsultacji ustala termin ablacji to wspaniały człowiek który..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 27

.. ...spojrzywszy tylko na badania ekg skierowal mnie na zabieg.naszczescie calosc trwala tylko 4godziny.moze nie nalezy to do milych przezyc ale idzie wytrzymac.jezeli kiedykolwiek musialabym to powtorzyc to napewno zrobilabym to nawet i 100razy.po ablacj mialam badanie holtera wyniki byly..

Jeszcze raz o dodatkowych skurczach

.. ...serca...oczywiscie zrobilem badania ...usg...i holtera...poniewaz co szedlem na ekg..to nic nie wykazywalo..a holeter w przeciagu 24..godzin...wyrzucil kawe na lawe..czyli ok 1000 pojedynczych pobudzen komorowych w tym 3 pary...oraz kilka nadkomorowych.Mam do Ciebie pytanie czy robiles..

Podejrzenie zespołu WPW - Str. 6

.. ...zidentyfikować podczas badania elektrofizjologicznego ( EPS ) pzdr! slavko chodzi mi o to czy każdy zapis ekg da podejrzenie wpw czy tylko w trakcie napadu? Mi na holterze wyszły tachykardie zatokowe ale teraz odczuwam wyraźnie mocniej te ataki ( ? ) są przerazajace i zastanawiam się czy..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 84

.. ...,,,,,,miałes jakies badania serca ??????echo ,ekg ,lub holtera ????????ja cieszę sie że trafiłam do takiego mądrego lekarza który wszystko rozumie a moich objawów niebagatelizuje tylko albo robi mi badania ,albo konsultuje mnie ze swoimi znajomymi lekarzami ,wiesz chodziłam do róznych..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 254

.. ...!!!!!!!! Wiecie zrobienie badan jednak troche pomaga bo chociaz oczywiscie tez mam wrazenie ze nie mam zrobionych wszystkich ( akurat tutaj jest to prawda ) ale nie zakladam np ze wyszly zle, albo cos. Np mialem bardziej nerwice dot. serca ale jak po zrobieniu kompletu badan (..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 573

.. ...2lat temu i zaczely sie badania i wszystko co mozna bylo tomografia komputerowa przeswietleni klatki piersiowej USG szyi, brzucha, EKG EEG echo serca nawet Holtera mialam no i oczywiscie podstawowe badania jak róniez HCV poprostu nic a nic nie wyszlo, a ja dalej balam sie o swoje zdrowie..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 651

.. ...Mialam robiony szereg badan takich jak echo, ekg ( chyba ze 100 ), testy krwi, holter 24..nic nie wykazaly. Byly one robione zanim bole zaczely robic sie naprawde uciazliwe. Zaznaczam ze mam dopiero 27 lat. Jestem osoba dosc nerwowa. Zastanawiam sie czy te bole moga byc wynikiem nerwicy...

Ablacja - kompendium wiedzy - Str. 10

.. ...zespół zajmujący się badaniami ), w Centrum Kardiologii Anin wykonywałem badania ( Echo Serca - 130zł, EKG - 25zł, Holter 12 Odprowadzeniowy 170 zł i wizyty - 110zł ) są to badania przygotowujące do ablacji, pod koniec stycznia mam wizytę u Pana Profesora Franciszka Walczaka ( 225zł +..

Po ablacji - Str. 4

.. ...czas kontrolnei robiłem badania - głownie HOlter EKG. Po jakiś dwóch latach pojawiły się pobudzenia nadkomorowe, potem troszkę komorowych. Diagnoza powrót WPW. Szczerze mówiąc to nie wiem czy tak naprawdę to już po tym ataku ten wpw nie wrócił. Teraz samopoczucie średnie. Od czasu do..

Po ablacji - Str. 16

.. ...raz pierwszy wszystkie badania. Mialam holter, echo, ekg, badania krwi. Wszystko w normie. Pare dni po zdjeciu holtera znowu dostalam czstsrcz. Moja mama uslyszala o tzw. kardiofonie czyli przenosnym ekg, gdy ma sie zaburzenia rytmu, podlacza sie te elektrodki i przesyla zapis akcji..

Szybkie tętno

.. ...częstoskurczu. W trakcie badanie przez internistę tętno 240, potem na EKG 217. Jestem po holterze i echu - czekam ( listopad )na konsultację w Aninie pod kontem właśnie ablacji. Ablację miałam robioną 2 marca w Katowicach Ochojcu.Fanstastyczni specjaliści,fachowa opieka.U mnie wyglądało..

Arytmia - dziwne dolegliwości?

.. ...komplet badań, szczególnie badanie krwi no i EKG. Najlepiej będzie zrobić Holtera ( czyli EKG przez 24 godz ) ale z tym może być trudno. Być może jest to jakaś arytmia. Objawy nie występują przy wysiłku bo wtedy serce pracuje szybko i miarowo, ( to jest cecha charakterstyczna pewnych..

Dziwne skoki ciśnienia tylko u lekarza

.. ...dla pewności zrobić badanie EKG i przejść się do kardiologa aby je zinterpretował. Lekarz może zlecić całodobową oserwację ciśnienia metodą HOLTERA aby sprawdzić czy nie ma skoków ciśnienia w ciągu doby lub też inne specjalistyczne badania. Lepiej zawsze sprawdzić wszystko dogłębnie i..

Płatek mitralny i jego rola w sercu

.. ...odpowiedzialnosc !!Zaczelam robic badania !! Holter potwierdził zaburzenia rytmu serca ale ekg wysilkowe wypadlo dobrze!! Echo serca wykazalo wypadanie platka!! lekarz stwierdzil że nie powinno to dawac takich silnych objawow !!przepisal mi leki na zaburzenia rytmu !! A ja czuje sie zle..

CK-MB

.. ...!! Mam mieć robione badanie metodą holtera a potem EKG wysiłkowe!! ale czuje sie fatalnie !! Myślałam juz ze to nerwica ale ten wynik CK - MB chyba przy nerwicy wychodzi poprawny!! Dostaje leki ,na razie nie widze poprawy!! To jakiś dziwnych musisz miec tych lekarzy! Przecież taki wynik..

Kilkuminutowy atak trzepotania serca

.. ...renomie. Nie znam się na badaniach, ale chyba miałem EKG/UKG, na pewno nie miałem testu wysiłkowego czy Holtera. Lekarz powiedział, że wszystko OK, ale zalecił magnez, glucardiamid, aspargin, czyli raczej łagodne leki. Proszę o drobny komentarz. Dziękuję i pozdrawiam! Jest kilka badań,..

Nerwica, choroba serca, skurcze dodatkowe?

.. ...dodatkowe skurcze W badaniu ekg mogą nie wyjść, jeśli akurat na nie nie trafisz. Lepiej zrobić badanie metodą Holtera ( całodobowe ekg ). Dobrze byłoby to sprawdzić, bo dodatkowe skurcze mogą mieć różne przyczyny ( od nadczynności tarczycy do wad serca ). Więc zainwestuj w holterek i się..

Choroba serca czy panika?

.. ...skierowany do kardiologa i na badanie krwi z jono( czymys ). Krew nic nie wykazala, kardiolog wykonal EKG serca i skierowal mnie na badanie Holtera 24h. Po tych wszystkich badaniach podejrzewal zespol wczesnej repolaryzacji komor i polecil wykupienie leku ktory mialby ustabilizowac rytm..

Jak się diagnozuje WPW?

.. ...nie wywołano ale ponoć badanie potwierdziło istnienie WPW. Potem jeszcze USG i Holter EKG, które potwierdziły istnienie bezobjawowego ukrttego WPW. W związku z obciązęniem rodzinnym lekarz postawnowił przeprowadzić ablację, której celem miała być eliminacja dodtkowej drogi przewodzenia..

Dziwne uderzenia serca

.. ...sercem :( zrób echo, badanie krwii ( w tym elektrolity ) i jak jestes bardzo wystraszony ekg holtera. Idx z tym do kardiologa i bedziesz wiedział czy cos ci jest, czy to tylko twóje ciało świruje. ja mam niecałe 19 lat i od 2 lat mam to samo. Czasami bardzo rzadko a czasami kilka razy..

Dodatkowe skurcze - Str. 5

.. ...bedziesz musiała zrobiś badania w tym kierunku - echo serca, ekg,może założą ci holtera itd.Moje serce też tak szalało 160 uderzeń do tego dodatkowe skurcze,od kilku miesiecy biore beta - blokery, jest lepiej .Wiem ,że jest to ogromny dyskomfort dlatego idz czym predzej do lekarza - nie..

Dodatkowe skurcze - Str. 17

.. ...seba! że akurat przy badaniu wyszedł ci TEN skurcz !u mnie najczęściej czy to na EKg, czy echo lub holter rzadko coś uda się złapać !No nie - ostatnio na holterze mi wyszły - po 20 latach jak je mam!Już wcześniej pisałam że odczuwam tak jakby serce się zatrzymało , albo jak szarpnięcie -..

Dodatkowe skurcze - Str. 32

.. ...Tomku o ile w trakcie badania EKG masz te dodatkowe skurcze to napewmo sie zarejstrują ale najlepszym badaniem jest HOLTER zakłada sie go na 24 godz i wtedy jeżeli je masz to wyjdą napewno poproś lekarza o takie badanie i bendziesz pewny pozdrawiam ehhh dajci spokoj te zmiany pogodowe..

Dodatkowe skurcze - Str. 72

.. ...nie jest podstawowych badaniem, kt. najlepiej obrazuje zaburzenia rytmu - nejlepszy jest holter lub ekg. Jeśli mozna wiedzieć, ile masz skurczy dod. na dobę? Pozdrawiam. Nie miałem nigdy holtera u kardiologa byłem ze 4 razy ekg miałem też pare razy i nic ale nie kiedy czuje przewalanie..

Czy to jeszcze nerwica?

.. ...p.kontaktu sygeruje ( po badaniu ekg, nerwicę ). Wykonałam zatem badanie holter.Oto wynik: Zespół SV przedwczesny, gdy RR jest krótszy o 25%; Bradykardia - start - HR<125,stop - HR<100; Tachykardia - start - HR>125,stop - HR<100; Rytm..

WPW a ablacja - Str. 5

.. ...trzeba zrobić jakieś inne badania żeby to potwierdzić? lila, ekg lub holter wystarcza ale tylko wtedy gdy beda zrobione podczas napadu. W innym przypadku, nie wiem czy zawsze, ale u mnie tak bylo - te badania nie wykaza zadnej nieprawidlowosci Do Erica Czytałam twój przypadek z uśmiechem..

Złe wyniki EKG

.. ...tydzień do szpitala na badania bo cos tam źle w EKG jest. Zrobili mi echo, zdjęcie RTG, badania wysiłkowe a i holtera nosiłem dobę, o krwi i moczu nie wspomnę. Okazało się, że wszystko jest w normie, oprócz oczywiście EKG gdzie cytuję: wysokie odejście punktu J z uniesieniem odcinka ST i..

Dr Czerwiński Katowice - Ochojec

.. ...wizyty 60zł, w tym sa badania, mierzenie tetna , cisnienia i ekg, ja rowniez dostalam przenosny holter ktory wszystko wyjasnil pozdrowienia, jak bedziecie chcieli tel na komore do dr czerwinskiego to nie ma sprawy....pozdrowienia Czy żeby się dostać do lekarza Czerwińskiego nieprywatnie..

Zespół WPW u 9-miesięcznego synka

.. ...miesięcznego synka podczas badania EKG wykryto zespół WPW. Jest pod opieką Kliniki Kardiologii we Wrocławiu.miał już robione badanie holterowskie i USG serca. Nie przyjmuje żadnych leków. Chciałabym dowiedzieć się czy mój synek będzie się normalnie rozwijał i jak wygląda dorosłe życie z..

Holter - porady praktyczne

.. ...związku z tym mam mieć badanie holterem. Z grubsza wiem, co to jest - EKG całodobowe, ale jak to wygląda w praktyce? Czy to pudełko ( jak to nazwac? ), gdzie powstaje zapis, jest duże? Gdzie się je nosi? W kieszeni? Czy z holterem idzie się normalnie do pracy, czy lepiej wziąć na ten..

Częstoskurcz nadkomorowy a sport wyczynowy

.. ...zrobile mi nastepujace badania - EKG 5 razy i w jednym stwierdzono brandyrkardie 4660 - USG - wszystko w porzadku - redgen klatki piersiowej - wszystko w porzadku - i badanie holtera gdzie stwierdzono dwa epizody nietrwalego czestoskurczu z szerokimi zespolami QRS Po wynikach teych badan..

Niskie tętno 45-48 w spoczynku

.. ...kontaktu, skierował mnie na badania do szpitala,badania jednak nic nie wykazały( krew, mocz, USG, echo serca, i EKG - wszystko w najlepszym porządku )czekają mnie jeszcze badania wydolnościowe i Holtera. Nie wiem, co robić, czy są jakieś leki, które mogą przyśpieszyć puls? Czy raczej..

Bigeminie komorowe z jednego ośrodka

.. ...zrobiono mi standardowe badania ( ekg spoczynkowe, holter, badanie krwi, echo serca ). Krew wzorcowa, natomiast ekg wykazuje bigeminie komorowe z jednego osrodka. Chicalbym sie dowiedziec, czy jest to niebezpieczne i jakie ewentualnie srodki powziac w celu wyleczenia tego ( lekarz, u..

WPW co to jest?

.. Mam 21 lat podczas badan ( ekg, holter ) wykryto u mnie przerost lewej komory oraz WTW CHCIałbym się dowiedzieć co to wtw i czy to jest grożne!!! sorry przez pomyłkę w pisaniu zamiast wpw wpisałem wtw jednak dalej proszę o wyjaśnienie tego skrótu!!! http://kardiologia.prv.pl/w.htm - wystarczy poszukac....

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma?

.. ...Miałam robione rózne badania, np holter, EKG wysiłkowe, zwykłe EKG. Wychodzą na nich zapisy dodatkowych skurczy komorowych ( niewiele ) i nadkomorowych ( wiecej ), oaz bradycaria i tachycaria, mam napady szybkiego bicia serca a rano i wieczorem mam puls około 45 lub 48 uderzeń na minute,..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 27

.. ...tabletek. Mam zaplanowane badania ekg wysiłkowe i Holtera, które być może przyniosą dodatkowe wyniki. Nie będę rozpisywał się już o psychicznych dolegliwościach, powodowanych przez wymienione powyżej stany. Są one podobne do większości wymienianych przez Was, choć do najgorszych..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 30

.. ...zrobiono mi wszystkie badania kilakrotne EKG holter echo serca nic złego nie wykazały..Przepisano mi lozap i concor cor w związku z lekką tachykardią.Po wyjściu ze szpitala czułam się w miarę dobrze do wrzesnia.We wrzesniu zaczęłam odczuwać zawroty głowy miewałam stany przedomdleniowe..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 41

.. ...na pogotowiu.Robiłam badaniaEKG, wszelkie badania krwi, holter, echo serca. W holterze wyszły mi poważne zaburzenia rytmu ,echo za to wprost wzorcowe. Kardiolodzy faszerowali mnie lekami uspokajającymi, po których spałam całymi dniami - jestem szalenie wrażliwa na wszelkie uspokajacze. W..

Częstoskurcz - jak u was to wygląda?

.. ...ponad roku po wszystkich badaniach - kilka razy EKG, holter ciśnieniowy ( zaznacze iz przy kazdym pomiarze w przychodni 170/110 ), USG serca i całej jamy brzusznej, krew na morfologie, OB, CRP, cholesterol, glicerydy, cukier, bakterie boreliozy, chelicobacter itd itp wszystko w normie (..

Bóle pleców przy zespole Barlowa

.. ...21 lat mialam robione badania ekg holtera wyniki sa zle od jakiegos czasu co drugi trzeci dzien odczuwam straszne bóle pleców kardiolog mówila mi ze to moze pbyc przez zespol barlowa czasami ból jest nie do wytrzymania wogóle ta choroba strasznie komplikuje mi zycie mozna powiedziec ze..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 37

.. ...złego nie widzi w wyniku badania Holtera i EKG, na USG też nic nie znaleźli... a ja męczę się ze sobą, domownicy męczą się ze mną, pięcioletnia córka patrzy na to co się dzieje z jej mamą... na jutro mam wyznaczona wizytę u psychologa - sugestia obsługi karetki, szukam drogi do spokoju i..

Nadczynność tarczycy i mam problemy z sercem

.. ...nikomu Miałem robione badania na serce czyli podstawowe EKG ECH SERCA WYSIŁKOWE I HOLTER wszystko ok poniewaz wtedy az tak zle nie było...oczywiscie z tym sercem Wykryto u mnie nadczynność TARCZYCY poniewaz poszedłem na jakies dodatkowe badania dlatego ze nie mogłems obie poradzic z tym..

Problemy z sercem po nadczynności tarczycy

.. ...tarczycy...lecz jestem po badaniach serca ekg,echo,wysiłkowe holter...nic nie wykryto a holter miałem tylko taki na naciŚnięcie i wttedy zapisywał ale nie udało mi sie tego wyłapać trudno takie potkniecie wyłapac... teraz gdy wyniki tsh i ft4 mam w normie no to ft4 jest roche zaniżone..

Nie wiem jakie badania mam wykonać

.. ...Wykonane przeze mnie badania ( 2 lata temu ): EKG - wszystko ok echo serca - w normie, lekko coś nie w porządku z falą zwrotną test wysiłkowy - jak na mój wiek bardzo słabo, ale jednak w normie Jakie badania powinnam wykonać? Holter? Po tych badaniach objawy zdecydowanie nasiliły się,..

Dziwne problemy z sercem, przeskakiwanie, szczybkie tętno a raz wolne

.. ...serca i kołata wszystkie badania serca mam oki...teraz 7 wrzesnia ide na holter ekg 24h..hmmm ciekawe co to wykarze..na pewno napisze co sie wydało Podobno moge mniec to od stresu ponieważ nadczynnośc tarczycy z tego moze wynikac...zaznaczam ze nie mam rzadnych woli guzkowatych w..

Wyniki badań EKG Holtera

.. ...ekg holter: Podczas badania średnia częstość rytmu zatokowego wynosiła 88, minimalna częstość wynosiła 42 o 06:01:44( 2 ), a maksymalna 161 o 08:01:20( 2 ) ( wysiłek ). W czuwaniu w spoczynku dominuje rytm zatokowy przyśpieszony średnio do około 95/min, we śnie średnio 62/min. Bez..

Wypadanie płatka zastawki mitralnej i wysokie ciśnienie

.. ...kto na to rade robilem badania EKG krew holtera i nic echo tylko wykrylo wypadanie platka zastawki mitralnej moje do tego wszystkiego mam podwyzszone cisnienie krwi a stres mi to wszystko poteguje. Od kardiologa dostalem Betalock jest po tym lepiej ale ile to mozna brac. Niech nikt nie..

Problemy w sercem, 17 lat

.. ...jednak miałem kontrolne badania w poradni rodzinnej i po badaniu EKG lekarka podejrzewała Bradykardie. Położyła mnie na specjalistyczne badania do szpitala i te podejrzenia zostały potwierdzone. Echo serca nie wykazało żadnych wad serca Holter potwierdził Bradykardie w nocy i nad ranem...

Ciągle szybki puls i dziwne uczucie - Str. 5

.. ...troche lepiej wszystkie badania jakie mialem robione np Ekg, badanie krwi, Holter to JEST PAN ZDROWY tylko że ja czuje że do okazu zdrowia to mi daleko. Wyleczył już ktoś tą nerwice?? poratujcie ludzie jakimś dobrym słowem , radą bo ja już nie wiem co mam robić męczy i męczy mnie to czy..

Czy Holter EKG u dzieci zakłada się jedynie podczas pobytu w szpitalu?

.. ...Łodzi.Chciałbym zrobić to badanie prywatnie ale nie wiem kto może założyć i odczytać holtera ekg u dzieci. Jeśli ktoś ma jakieś adresy albo telefony specjalistów to bardzo proszę o kontakt. Witaj, jeśli dorośli mogą to robic poza oddziałem to dzieci pewnie tez tym bardziej prywatnie. Ale..

Nerwica powoduje straszne duszności i szybkie męczenie się?

.. ...zainwestowac w prywatne wizyty, badania. I oczywiście nie popadac ze skrajności w skrajnośc, zachować umiar. Pamietaj, najwazniejsze to odepchnąc od siebie czarne mysli. Pomysl o swoich bliskich. Powodzenia i zycze zdrowia i lepszego nastroju. Jeżeli wyniki echo, holtera ekg i próby..

Co to znaczy? czy muszę sie leczyć? wynik Holter EKG

.. ...nadkomorowego. w trakcie badania bez dolegliwości. prosze o odpowiedz. Powinnas wejsc na forum gazeta.pl i wyszukac forum wady serca. Jest tam connie. Trzeba sie zalogowac i connie musi wyrazic zgode na przystapienie do forum. Uwazam,ze jej powinnas napisac wyniki : ) Pozdrawiam. czy..

Drgania w klatce piersiowej

.. ...ktory nic nie wykazal. Badania krwi 2 razy bardzo dobre, mocz ok, ekg ok, echo tez teraz czekam na wynik holtera. Dodatkowo przez ten caly czas mam goraczke 37.4 37.8 ktora na noc spada do 36.1 zeby rano rosnac. Pojawia sie tez suchy kaszel. Ostatno zdazylo sie ze 3 dni nie mialem tych..

Duszenie się - Str. 9

.. ...zawsze to już cos. potem do kardiologa aby wykluczyć choroby serca przy ktorych też może być duszno tj. ekg, echo, holter i proba wysiłkowa. Jezeli to wszystko bedzie o key to sie zastanowimy co dalej?..

Analiza wyników z Holtera EKG

.. ...zostałem skierowany na badanie Holtera EKG i prośiłbym o pomoc w analizie wyników - jestem ciekaw, a do kardiologa z racji kolejek nie wiem kiedy pójdę. Rodzaj pobudzeń: Normalne 82595 ( 99,99% ) SVes: 7 ( 0,01% ), Ves 0, Inne 0, Średnie tętno: 60 bpm, minimalne: 36 bpm przy 04:53,..

Migotanie przedsionków i inne dolegliwości

.. ...zrobili mi wszystkie badania od ekg po holtera EHO badanie krwi, tarczycy moczu i płuc, no i najlepsze jest to że wszystkie badania wyszły ok prócz Holtera oczywiście, został mi przepisany na początku Rytmonorm 300 miałem brać do dorazinie wrazie napadów, ale z czasem zaczołem go brać..

Betaloc a sylwester z alkoholem

.. ...lezałem w szpitalu i badania wyszly dobrze to moje rozpoznanie choroby * Nadciśnienie chwiejne Zespół serca hyperkinetycznego niezupelny blok prawej odnogi p.Hisa RR15080...11060 Morfologia:Ht%46,7 Hb g%15,8 Ermln/mm 5.00 choresterol 162 mg% holter w zapisanym materiale ekg rytmu..

Analiza wyników badania serca

.. ...lezałem w szpitalu i badania wyszly dobrze to moje rozpoznanie choroby * Nadciśnienie chwiejne Zespół serca hyperkinetycznego niezupelny blok prawej odnogi p.Hisa RR15080...11060 Morfologia:Ht%46,7 Hb g%15,8 Ermln/mm 5.00 choresterol 162 mg% holter w zapisanym materiale ekg rytmu..

Nerwica, badania w porządku

.. ...dluzej. Rentgen, hormony, badania krwi,usg,holter ekg,wiele razy ekg. Potem po miesiacu znow tam wyladowalem. EKG ok. Kazala mi isc do psychiatry bo nie mam chorego serca. Mowila to sama ordynator. potem bylem pare razy na ekg. Teraz bolalo mnie pary razy serce. Poszedlem do specjalistki..

Złe EKG - proszę o poradę

.. ...zamostkowe. Dodatkowe badanie: - Holter EKG z natępującym opisem: 107091QRS * ÓW,14 pojedyńczych nadkomorowych pobudzeń przedwczesnych,2 tachykardii,6 bradykardii.Podsumowanie badania:rytm zatokowy( okresowo niewielka niemiarowość zatokowa )o częstości 45 - 127/min.Odstęp PQO.1 -..

Bóle w klatce - czy nerwica czy zmiany w sercu?

.. ...serca.Mialam robione badanie EKG,EKODIAGRAM i zalozony holter na 24 godziny.Pare dni temu okazalo sie ze mam szmery w sercu,plus jakies inne problemy a nawet i moge miec mala dziorke w sercu z ktora parwdopodobnie sie urodzilam.Chcialm polecic Tobie abys jak najszybciej udal sie do..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 406

.. ...następująco. Po dzisiejszym badaniu ekg okazało się ,że niemiarowa i przyspieszona praca serca spowodowała nadpobudliwość mięśnia sercowego czyli arytmię. Wczorajsze badanie ekg nic nie wykazało,ponieważ skurcze są sporadyczne aczkolwiek dzisiaj udało się je wychwycić.W tym wypadku..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 415

.. ...narzekała: ) ) Alicja badanie metodą Holtera to krótko mówiąc obserwowanie ,przez 24 godziny za pomocą aparatu pracy serca.Dostaniesz takie pudełeczko ,przypną Ci kilka kabelków to ciała tak jak na ekg i będziesz po prostu najzwyczajniej w świecie zachowywała się tak jak zwykle.Zapis..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 418

.. ...porobilem wszelakie mozliwe badania. ekg, ekg wysilkowe, holter, usg serca, nerek, tarczycy, tomograf glowy z kontrastem i wszelkie potrzebne padania z krwi. Oczywiscie okaz zdrowia ;] nie ma sie do czego przyczepic. Tylko tak jak wszyscy tutaj, miewam ataki * umierania * pierwszy raz..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1013

.. ...wszędzie miałem wszystkie badania robione ekg serca , aparaty holtera , różne inne krew badaną , prześwietlenia płuc , głowy , stymulacje przełykową ( bawiono się serduchem moim :D ) .. USG , naprawdę wszystkie badania robione miałem ..objawami moimi były czy też nadal są ale to..

Co z moim sercem? co się dzieje?

.. ...powinnaś przejść dalsze badania kardiologiczne. Nie wiem co ci zaproponował twój kardiolog. W czasie wizyty zrobił mi EKG spoczynkowe i wysiłkowe oraz echo serca. Na razie mam kilka dni odpocząć, a w poniedziałek do niego zgłosić, on mnie skontroluje i gdyby była taka potrzeba to będę..

Arytmia przedsionkowa

.. ...miałem robione wszystkie badania, ekg, usg serca czy nie wiem jak to sie nazywa, i holter. no i dowiedzialem sie ze mam : powiekszony lewy przedsionek o 4 mm. arytmie przedsionkowa tylko w dzien, wieczorem nie ma wogole praktycznie no i 1 stopien nieszeczlnosc zastawki mitralnej, czy tam..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 15

.. ...chciała mi wcisnąć to badanie ale po prawidłowych ekg x 3 i usg darowałam to sobie/. Ale widziałam tutaj jakiś wątek z interpretacjami, wrzuć holtera na wyszukiwarkę. Marzenko: Ja też czuję się słabo, rano ledwo wstaję taki mam ból pleców, okropnie ciężko. Lepiej kiedy coś popiszę albo..

Gwałtowne zwolnienie pracy serca podczas wysiłku

.. ...pewnie to zweryfikuje badaniami - typu echo i holter oraz ekg. pozdrawiam Wieńcówka może się zdarzyć i w młodym wieku ;ixi; W czasie mojego pobytu w klinice 18 - latek leżał z zawałem. Wejdż na inne wątki i poczytaj na ten temat. Cały czas chodzi o to, aby ten młody człowiek poszedł do..

Skoki ciśnienia i pulsu

.. ...forsować. Nie wiem co robić, badania krwi są ok, echo serca i ekg ok, tarczyca ok, holter ok wszystko jest fajnie tylko te skoki ciśnienia. Proszę o Wasz komentarz, rady, diagnozy etc. Dodam , że 5 lat temu miałem napadowy częstoskurcz nadkomorowy, sprawa jednorazowa, odpukać się nie..

Szumy uszne - pisk 24/7

.. ...dobrze wiec zrobić zwykłe badania na podstawowe pierwiastki( magnez, zelazo, potas, sod, wapn ) lepiej jeść, wiecej spać, a tak poza tym masa ludzi ma takie piski. witam od roku mam piski w uszach i straszne bole i zawroty glowy robilam ekg holter teraz czekam na usg serca mam drobne..

Graniczne P-mitrale i graniczna wielkosc lewego przedsionka

.. ...wstepem. Wykonalem ostatnio badania Holtera EKG, EKG oraz echo i zaniepokoily mnie dwie sprawy zawarte w temacie watku. W zalaczeniu moje wszystkie badania serca od poczatku diagnostyki. Bede bardzo wdzieczny za analize i informacje czy sa powody do zmartwienia i czy cos zlego postepuje..

Pojawienie się dodatkowych skurczy a wysiłek

.. ...zrobi ci podstawowe badania ekg eho moze załozy ci holtera wtedy bendziesz pewny Ja mam podobne objawy nawet przy niewielkim wysiłku bieg, wejście pod góre pojawiają mi się skurcze dodatkowe objawiające się nieregularnym biciem serca, przeskakiwaniem serca i po chwili w zależności od..

Wysokie ciśnienie tylko jak ktoś mi mierzy

.. ...127/79 puls 89 Robiłem badania, EKG w normie, badania krwi także normalne, holtera ciśnieniowego nie miałem zakładanego. Co to może być. Nie chce Mamy denerwować, czy mogę sam do lekarza iść z moim problemem, jeśli tak to do jakiego ? Jeśli ktoś ma takie same objawy prosił bym co robicie..

Ile trwa leczenie tachykardii? - Str. 2

.. ...wyryto podczas jakiego badania - holtera czy ekg czy echo - jesli ekg czy echo to pewnie się denerwowalaś badaniem i jesli na codzień masz 80 to ok, jesli w holterze i duzo takich epizodów to musiszsię zgłosić do lekrza jesli mało to normalne: ) wszystkie te badania miałam robione...

Nerwica i dziwne objawy? - Str. 2

.. ...zrobic przede wszystkim badania krwi ( full ).Wyslij rowniez meza do lekarza ,aby porobil badania na niedokrwienie serca,ekg wysilkowe,na zapalenie miesnia sercowego,eeg,tomograf tetnic.Dobrze tez byloby zalozyc holter min. 24h .Jesli wszystkie te badania wyjda ok ,to na 99%..

Szybkie bicie serca do 200 na minutę

.. ...kardiologa. Wszelkie badania( EKG kilka razy, echo serca, Holter, TSH, morfologia ) były prawidłowe. Kardiolog powiedział mi że wszystko jest w porządku. Przez rok napad się nie powtórzył. W czerwcu znowu miałem badania( ekg, holter, echo ) - wszystko prawidłowe. Ale niedawno miałem 2..

Holter EKG - interpretacja wyników

.. ...bo to mi wykrylo to badanie reszta w normie ,chodzi mi glownie o to czy moge uprawiac sport dosc intensywnie( cwiczenia silowe ) dodam ze mam 27lat niepale,niepije i prowadze zdrowy tryb zycia oraz przez prawie 10 lat cwiczylem zapasy dosc intensywnie i chcialbym dalej uprawiac sport ale..

Przeskakiwanie serca

.. ...Miałem robone różne badania echo, ekg, próbe wysiłkową, holter i nic. Według lekarzy wszystko ok, nieliczne zaburzenia komorowe i nadkomorowe. Tylko, że podczas gdy miałem holtera pobiegałem chwile zaczeły się te * arytmie * przestałem i tylko je zarejestrował. Pamiętam, że od dziecka..

Wynik RBBB na EKG

.. ...tachykardią. Zrobiono jej badania i oto wyniki: EKG: Tachykardia do 190/min. Prawogram. RBBB.RV. Holter: Przez całą dobę rytm zatokowy, o średniej częstości 130/min. Maks 197/min. min. 79/min. Bez NCN, bez Vex, bez pauz RR * 2000ms. Tachykardia zatokowa Proszę pomóżcie mi w interpretacji..

Ataki paniki, lęki - Str. 6

.. ...przychodni, miałam robione badanie za badaniem, holtery, echo, ekg, posiewy, i mnóstwo mnóstwo innych oczywiście bez skutku. Bardzo bałam się tego że powróci to co cztery lata temu... I wiecie co? O dziwo się temu nie poddałam ( przynajmniej tak świadomie ). Zgłosiłam się do psychologa (..