Badanie igm

Ucisk, gula w gardle - Str. 16

.. ...kase to zrob sobie te badania chlamydia pneumonia IgM oraz IgG i helicobakter pyroli IgG. Mam identyczne objawy jak Ty, lecze sie na chlamydie i widze duza roznice. laryngolog powie Ci, ze nic tam nie ma, ewentualnie mooooze jak zajrzy gleboko to zobaczy lekkie zaczerwienienie na..

Badania CRP IgM IgW

.. Bardzo prosze o pomoc w rozszyfrowaniu zaleconych badań. Wszystkie wykonywane są z krwi. CRP oraz IGM rozszyfrowałam, ale za nic w świecie nie moge odnalezc IGW. zastanawiam się czy na pewno dobrze zapisałam. Będę wdzięczna za wszelką pomoc. Ania CRP jest białkiem ostrej fazy a jego wynik obrazuje czy w..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 948

.. ...internecie,mialam rozne badania i u mnie jest to na tle nerwicowym,musze z tym zyc i nauczylam sie z tym zyc,juz to igmoruje ,nie skupiam sie na tym cholernym dzwonieniu i jest duzo lepiej,ale rozumiem cie doskonale,to bardzo wykańcza ,nie martw sie zobaczysz ze mozna z tym fajnie i..

Drętwienie lewej ręki i policzka

.. ...który skierował mnie na badania krwi. Wszystkie wyszły dobrze z wyjątkiem ASO 750, które już kiedyś miałem wysokie jako dziecko. Dodatkowo zrobiłem IgM i IgG na boreliozę i wyszły w porządku. Lekarz zalecał zrobienie Western Blot, ale nie zrobiłem. Podążając tropem ASO zrobiłem testy na..

Livedo reticularis - siność siatkowata - cutis maramota

.. ...). Zrobiłam już różne badania wykluczające nasuwające się na myśl choroby, m.in. zespół antyfosfolipidowy, toczeń ( p/c ANA 2, antykoagulant toczniowy, p/c kardiolipinowe w klasie IgG i IgM - wyniki poprawne, ujemne ). Będę miała rozszerzoną diagnostykę, ale wszystko wskazuje na to (..