Badanie krwi potas sód

Poziom potasu we krwi

.. ...byłem ostatnio i mnie na badania skierował : morfologia, potas, glukoza, sód wyniki będą w środe może mam niedobory potasu ????? pomocy! Ja przy niedoborze potasu mam salwy skurczy serca i tachykardię, dodatkowo trzęsą mi się mięśnie. Potas łatwo można zbadać z krwi - w każdym..

Osłabienie, szybkie męczenie mięśni

.. ...życia? najlepiej zrob badania krwi na nerki( kreatynina, potas sód ) na watrobe( ALAT, ASPAT, bilirubina ) do tego morfologia i rozmaz, bedziesz wiedział czy cos nie tak. Skoro tak pięknie potrafisz opisać swoje dolegliwości to wydaje mi się, że poradzisz sobie również z metodami na..

Straszny ból serca i omdlenie

.. ...dobrze i skierował na badania: - Morfologia krwi - Rozmaz krwi mikroskop. - Mocz bad. ogólne z osadem - Sód, potas potem z wynikami tych badań mam się udać do poradni neurologicznej. a i nikt mi nie dawał się niczego napić ani nic takiego O widzisz, mądry chłopak z Ciebie : ) Możliwe, że..

Wyniki Krwi

.. ...idealnie, niedawno robiłem badanie tylko na eletrolity oto wynik : min max ( mmol/l ) Sód 139.2 135 145 Potas 4.47 3.5 5.0 Magnez 0.86 0.76 1.06 Wydaje mi się że wyniki ok, ale może ktoś z Was jest bardziej zorientowany : ) czy ćwiczysz na siłowni? Nie pij ,broń Boże napojów..

Drętwienie nóg, rąk, czasami kłocie w głowie...

.. ...obserwację - 4 razy ekg badania krwi - wszystko książkowe - ćnienie 125/60 a serce i tak szalało, dodam że moje regularne tętno to 46 - 52 uderzenia na minutę, magnez sód, potas również idealnie... Przy wypisie pani doktór kazała iść do neurologa ( znowu !!! ile można!!! ). OK poszedłem..