Badanie krwi trójglicerydy

Trójglicerydy i lipemia

.. ...dzis odebralem wyniki badania krwi i mam;cholesterol calkowity 203.53mg/dl HDL 42mg/dl .LDL93,01 mg/dl ,trojglicerydy 342.6 mg/dli jeszcze pisze w uwagach LIPEMIA lecze sie na nadcisnienie tetnicze co robic zeby poprawic te wyniki i co jest tego przyczyna nadmiar tluszczu w diecie a..

Kardiomiopatia rozstrzeniowa - Str. 12

.. ...się unormuje - robić badania krwi z lipidogramem ,elektrolitami i TSH ( tak szczerze to kto zna poziom swoich trójglicerydów ? ) - Chodzic na powietrzu ile się tylko da. I jeszce taka jedna uwaga. Chorzy na kardiomiopatię z reguły otrzymują umiarkowany stopień upośledzenia u orzeczników..

Badanie na cholesterol i trójglicerydy

.. ...Witam! byłem niedawno na badaniu krwi na cholesterol i wyszło mi coś dziwnego. Cholesterol całkowity 5,6 mmol/l przy czym jest to wartość graniczna wg tabelki natomiast trójglicerydy aż 5,85 mmol/l i jest to wartość 2,5 raza wieksza niż norma. HDL mam 1,16 mmol/l czyli dobrze. LDL..

Hydroxyzinum na nerwice? - Str. 2

.. ...wiem co się dzieje. Badanie krwi robiłam m - c temu i za wyjątkiem podwyższonego OB ( 23 ),lekko powyżej normy monocytów i wysokiego całkowitego cholesterolu ( przy czym głównie dlatego, że ten dobry cholesterol ma wysoką wartość, zły jest w normie i trójglicerydy też w normie ) to..

Cholesterol - interpretacji wyników

.. ...Zrobił sobie jakieś badania. Biochemie chyba krwi ( badanie sodu, potasu, glukozy itd. ) i wszystko wyszło w normie poza białkiem całkowitym ( 8,5 g/dl ). Oraz biochemie cholesterolu ( chyba ). oto wyniki: cholesterol: 212 mg/dl cholesterol HDL bezp: 53 mg/dl trójglicerydy: 89mg/dl..

Zawroty głowy, ,,mocne ,, bicie serca, ciśnienie podwyższone

.. ...Miałem również robione badanie moczu i krwi, poza delikatnym podwyższeniem trójglicerydów i cholesterolu wszystko ok. Czasami jeszcze mam problemy z oddychanie, tak jakby zadyszka ale tylko to się dzieje wieczorami, czasem po jakimś wysiłku podczas dnia. Proszę o porady co można zrobić,..

Złe samopoczucie

.. ...samoistne: Wykonane badania: 1.badanie krwi i moczu - w normie 2.Ekg i usg serca - w normie 3.usg i tomografia jamy brzusznej - w normie 4.badanie tsh t3 i t4 - w normie 5.badanie cholesterolu - podwyzszony cholesterol i trójglicerydy Aktualnie biore leki preastarium i teretnsif tylko..

Żyje w dużym stresie związanym z moim życiem prywatnym

.. ...zdrową. Jednak szczegółowe badania krwi wykazały u mnie nieznaczne podwyższenie cholesterolu i trójglicerydów co biorąc pod uwagę mój wiek jest sygnałem nienajlepszym. Ciśnienie książkowe. EKG podobno w porządku. Bardzo dużo palę ( ponad paczkę dziennie ) od około 5 lat. Zastanawiam się..