Badanie krzepliwości krwi

INR (znormalizowany czas protrombinowy)

.. ...oznaczanych w kaogulogramie - badaniu oceniającym krzepliwość krwi. Na koagulogram składają się oznaczenie wartości: czasu protrombinowego ( PT ), wskaźnika Quicka ( PT% ), INR, czasu kaolino - kefalinowego ( APTT ), czasu trombinowego ( TT ), stężenie fibrynogenu, poziom D - dimerów,..

Echo serca - Str. 14

.. ...laryngologiczna , ewentualnie badanie parametrów krzepliwości krwi. jak napisalam w innym wątku wynik prawidlowy bardzo dziękuje Pani Izabelo od dawna mam już kłócia w okolicy serca, lekarz twierdzi że mam wiotkie płatki serca ale to nie powinno być przyczyną kłóć. Pozatym mam częste..

Zastawka mitralna - jaki lekarz wyda skierowanie?

.. ...razy w miesiącu robić badanie INR na krzepliwość krwi.Otóż od samego początku mam problemy z lekarzem który powinien wystawiać skierowanie na to badanie .Proszę napiszcie jaki lekarz powinien wystawiać takie skierowanie.Czy kardiolog,a może lekarz rodzinny?Pozdrawiam w sumie kardiolog bo..

Problem ustawienia wskaźnika krzepliwości krwi

.. ...szpitalu zrobiono mi badania i okazalo sie ze jeszcze jestem w calkiem dobrej formie. Ze wzgledu na niestabilny poziom wskaznika zmieniono mi lek na WARFIN , to lek ktory od niedawna jest u nas stosowany. Obecjie moj INR jest bardziej stabilny . Pozdrawiam. Jestem pół roku po operacji..

APTT a hemofilia

.. ...mieć hemofilię ,wynik badania aptt wynosi u niej 70,4/sek. o czym to świadczy i co to oznacza? Norma dla APTT,to 26 - 36 sek.Wzrost powyżej normy oznacza,spadek krzepliwości krwi. wyników badań jak sądzę jeszcze nie ma ,o ile już są do której hemofili została córka zaliczona A czy B.W..

Krzepliwość krwi i problem z jej utrzymaniem

.. ...pilnowania dawek leku. Badanie robimy już 3 razy w tygodniu. Wiem, że na krzepliwośc krwi wpływa dieta. będe wdzięczna za informacje jaki eprodukty, składniki mają największy wpływ. Dotąd zwracaliśmy najwięszą uwagęna witaminę K. Pozdrawiam Ja zażywam warfin o jednakowej godzinie i od..