Badanie moczu w ciąży

Nerwica w ciąży - Str. 26

.. ...morfologię i co 2 m - ce badanie moczu. Tak na zmianę. Na poczatku mialam robione toxoplazmozę i wynik był ujemny, Teraz dostalam znowu na toxo ..podobno przy ujemnym robi sie co 3 m - ce i glukoze na czczo. Wizyty mam co 4 tyg i za kazdym razem mam badanie dopochwowe jak i USG, za..

Nerwica w ciąży - Str. 49

.. ...wczesniej. Mam tylko zrobic badanie moczu. I sporo spacerowac, nawet przy tych bolach wskazane. Zeby sie kosci nie zastały; ) Co do kosmetyków to wybiore nivea, podobno sa najlepsze. Dziewczyny dzisiaj mialam straszna noc. Śnilo mi sie ze mnie kuzyn dusil, trwalo to bardzo dlugo. Po..

Nerwica w ciąży - Str. 62

.. ...badania krwi i moczu. Od wczoraj głowa mi pęka, chyba stres przed wizytą. Cala noc praktycznie nie spalam, musialam łyknąc neospasmine bo czulam ze mnie * nosi * . Oby do Świąt, a potem już z górki...; )..

Nerwica w ciąży - Str. 189

.. ...tą infekcję wykazało badanie ogólne moczu. Lekarz nie chciał dłużej czekać bo powiedział, ze infekcje dróg moczowych w ciąży są niebezpieczne.Ma jedną wadę, jest drogi, jedna saszetka to prawie 40 zł. Ja też źle znosze tą ciążę, więc może faktycznie ma to związek z wiekiem... Bez przerwy..