Badanie na boleriozę

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 36

.. ...zlecił Wam wykonanie badania Western bolta na boleriozę ( choroba odkleszczowa ). U mojego męża też się zaczęło od drżeń mięśni zaczynającego się od kończyn po całe ciało i też chodziliśmy po lekarzach, którzy twierdzili że to od stresu. Bolerioza daje liczne powikłania i atakuje układ..

Niedomykalność zastawki trójdzielnej i dodatkowe skurcze komorowe

.. ...mi zrobic wszystkie badania u roznych ( kierunkami ) lekarzy. Okazało si e ze mam torbiel na jajniku i stad te objawy - czekam wlasnie na operacje. U mojej kolezaniki niedomykalnosc byla sprzezona z nerwica - stad miala nerwobóle. I prosze zrobic testy na choroby odzwierzece u Corki -..

Ciągle szybki puls i dziwne uczucie - Str. 2

.. ...szukałam dalej,bo wszystkie badania serca miałam w porządku.No i doszukałam sie BOLERIOZA.Nie będę się dłużej rozwlekać na temat tej choroby.Zapraszam na forum www.gazeta.pl forum - bolerioza.Szczególnie jeśli pamiętacie swoje ugryzienie przez kleszcza!!! Kolego ja tez jaralem maryhe i..

Duszenie się - Str. 46

.. ...test na bolerioze plus badania na alergie ale to dopiero po 1 bo kasy nie ma ;/ A jesli chodzi o bole roznego rodzaju to tak oczywiscie ze mam ale nie sadze zeby to byla bolerioza poprostu duzo cwiczylem na silowni i nie zabezpieczylem stawow odpowiednimi srodkami. Ze tak powiem..

Chwilowe kolatania serca i nagłe przyspieszenie akcji serca

.. ...i popytaj lekarzy o badania w kierunku innych choró układowych skoro rzekomo boleriozę ci stwierdzili pozdrawiam abi Abisynka, penosci nie mam bo nie jestem lekarzem. Fakt jest taki, ze przez 2 lata bylem diagnozowany przez licznych internistow, neurologa, reumatologa, onkologa,..

Serce przy boleriozie, duszności i bóle

.. ...tylko dawna bo tylko badania Dna ja wykryly i mase objawow dopiero teraz bede leczona bo nie wiedzialam co mi jest. Do tego silne bole serca klatce piersiowej scickania klucia ostatnio bardzo szybkie tetno nawet jak zrobie na kroku nawet na lezaco cisnienie czesciej niskie w normie albo..

Ciągłe stany podgorączkowe, jakie wykonać badania?

.. ...doradzcie mi, jakie badania powinno się zrobić jeśli od 4 tygodni mam ciągłe stany podgorączkowe?? Na pewno podstawowe - mocz, kał, morfologia, ale co jeszcze?? dziś wyczytałam że warto zrobić na boleriozę, wymaz gardła. Czy ktoś miał podobny problem z tymi stanami podgorączkowymi??..

Bolerioza a eCHO SERCA jakie objawy ???

.. ...wnikow echo serca? Czy badanie echo serca wykaze roznice w normach w kierunku choroby boleriozy ? dziekuje za wasze opinie, pozdrawiam, Konrad Echo chyba nie ma zbytniego znaczenia diagnostycznego w przypadku boleriozy - mówię chyba, bo u mnie w pierwszej kolejności lekarz podejrzewał..

Niepokój, nierównomierne bicie serca, czy coś jest nie tak?

.. ...lekarz, który zrobi badania i na ich podstawie zdecyduje czy to groźne czy niegroźne i co jest przyczyną takiego stanu rzeczy a przyczyn może być dużo od niedoboru jakiś składników w organiźmie, zmiany hormonalne, stres, dodatkowe drogi przewodzenia w sercu, bolerioza, zapalenie mięśnia..