Badanie na krzepliwość krwi

INR (znormalizowany czas protrombinowy)

.. ...oznaczanych w kaogulogramie - badaniu oceniającym krzepliwość krwi. Na koagulogram składają się oznaczenie wartości: czasu protrombinowego ( PT ), wskaźnika Quicka ( PT% ), INR, czasu kaolino - kefalinowego ( APTT ), czasu trombinowego ( TT ), stężenie fibrynogenu, poziom D - dimerów,..

Echo serca - Str. 14

.. ...laryngologiczna , ewentualnie badanie parametrów krzepliwości krwi. jak napisalam w innym wątku wynik prawidlowy bardzo dziękuje Pani Izabelo od dawna mam już kłócia w okolicy serca, lekarz twierdzi że mam wiotkie płatki serca ale to nie powinno być przyczyną kłóć. Pozatym mam częste..

Zastawka mitralna - jaki lekarz wyda skierowanie?

.. ...razy w miesiącu robić badanie INR na krzepliwość krwi.Otóż od samego początku mam problemy z lekarzem który powinien wystawiać skierowanie na to badanie .Proszę napiszcie jaki lekarz powinien wystawiać takie skierowanie.Czy kardiolog,a może lekarz rodzinny?Pozdrawiam w sumie kardiolog bo..

Zastawka serca a normalne życie

.. ...przesadzil,czesto robie badanie krwi na krzepliwosc.Pozdrawiam wszystkich i zycze duzo zdrowia,Bogdan.Podaje numer GG 2004561,oraz Email Gucio63@verizon.net Ja rowniez witam serdecznie!!! mam 25 lat i dwa miesiace temu mialam wszczepiona machaniczna zastawke mitralna i po dwoch..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 154

.. ...wskural,kazalam mu jeszcze zrobis badania krwi i na krzepliwosc,cholesterol Kasiu1959 i Olesia co u Was? aga jak nie dasz w łape to pacjęta mają gdzieś tak to właśnie z naszą medycyną jest a jeszcze strajkować im się chce wogóle to temat rzeka. Wiki to straszne że nie możesz w nocy spać..

Szukam kontaktu z osobami z wszczepioną zastawką - Str. 24

.. ...pierwszy raz dokonałem badania nowo zakupionym aparatem,no i mam problem aparat wskazał INR 2,4 PT 23,7 niby INR jest prawie w normie ale nie rozumiem co to jest to PT i,czy jest dobre ,czy to zawsze jest prawie 10 razy większe niż INR,może mi ktoś to wytłumaczyć?pozdrawiam Przy..

Problem ustawienia wskaźnika krzepliwości krwi

.. ...szpitalu zrobiono mi badania i okazalo sie ze jeszcze jestem w calkiem dobrej formie. Ze wzgledu na niestabilny poziom wskaznika zmieniono mi lek na WARFIN , to lek ktory od niedawna jest u nas stosowany. Obecjie moj INR jest bardziej stabilny . Pozdrawiam. Jestem pół roku po operacji..

APTT a hemofilia

.. ...mieć hemofilię ,wynik badania aptt wynosi u niej 70,4/sek. o czym to świadczy i co to oznacza? Norma dla APTT,to 26 - 36 sek.Wzrost powyżej normy oznacza,spadek krzepliwości krwi. wyników badań jak sądzę jeszcze nie ma ,o ile już są do której hemofili została córka zaliczona A czy B.W..

Krzepliwość krwi i problem z jej utrzymaniem

.. ...pilnowania dawek leku. Badanie robimy już 3 razy w tygodniu. Wiem, że na krzepliwośc krwi wpływa dieta. będe wdzięczna za informacje jaki eprodukty, składniki mają największy wpływ. Dotąd zwracaliśmy najwięszą uwagęna witaminę K. Pozdrawiam Ja zażywam warfin o jednakowej godzinie i od..