Bajbasy

Betaloc ZOK - czy ktoś z was to zażywa?

.. ...na operacje,mam mić bajbasy.hej. Ja zauważyłam lekki wzrost masy ciała. Może kobiety są bardziej przeczulone na tym punkcie? W kazdym razie niewiele, ale jednak przytyłam, chociaż uważałam ile jem. Moze dlatego to odczułam , bo nigdy nie miałam problemów i jestem szczupła. Wcześniej jak..

Szpital na Jurasza w Bydgoszczy - bajpasy

.. ...czy zaraz mozna sie widziec z chorym po operacj czy jest mozliwosc bycia przy chorem prosze o szersza odpowiedzic dziekuje .moje numer gadu 906713 prosze o szersza odpowiedzic z gory serdecznie dziekuje..

By-passy w szpitalu Jurasza w Bydgoszczy

.. ...siły i czekaja go 2 bajbasy operacja konieczna 70 procet ma niedroznej zyły az 30cm i konieczna jest operacja boj sie jak kazdy normalny czlowiek majac 66lat potrzymuje mnie na duchu ze tak dobra jest ta Klnika i mam tak spanialych mowicie lekarzy nabieram spokojnu . Jak dlugo sie lezy w..

Po operacji bajbasów

.. ...juz jestem po operacji bajbasów wyszłem po 7 dniad ale wiadomo słaby i zmęczony ale jak narazie nabieram sił i po miesiącu idę na 3 tygodnie na rechabilitację myślę ze wszystko będzie ok po operacji trzeba uwazać na siebie poprostu leniuchować i to koniecznie pozdrawiam Zibii! Z tym..