Bajpasy dieta

Po bajpasach - Str. 4

.. ...lekarz. Należy dążyć aby bajpasy nie zarosły( dieta i sport )bo przy re bypasach ryzko operacji jest wieksze. Operację wszczepienia 4 by - pass * ów miałem 20 marca 1997 r jako 39 - latek. 2 kwietnia byłem już w domu, a 1 czerwca tego samego roku - w pracy. Pracuję do dziś, uprawiam..

Dieta wysokotłuszczowa (ketoza) a serce

.. ...tym kwalifikuje się na bajpasy; czy Ty bierzesz jakieś prochy regularnie na te przypadłości, czy łykasz nitroglicerynę gdy następuje ból?? czy raczej Twoje bóle mają podłoże nerwicowe?? pozdr. ps. ja jestem w trakcie robienia badań, za jakiś czas dowiem się czegoś więcej co u mnie w..

Dochodzenie do samodzielności po baipasach

.. ...miesiąc ma przejść opercje Bajpasów. Boje się o nia ponieważ oprócz problemów z sercem, jest ona osobą dializowaną. Powikłania i zagrożenia są mi znane, moje pytanie dotyczy bardziej tego co po operacji, to że dieta do konca życia, to już wiem. Jak długo będzie ona potrzebowała pomocy po..

Lęk, strach przed operacją bypassów

.. ...kwietniu dostałem wyrok na bajpasy ale zaczołem stosowac diete i dzis czuje sie coraz lepiej a nie mogłem przejsc 100m musze zaznaczyc ze wyrocznia napisała pilne i co z tego jak po bajpasach powinno stosowac sie diete a tego lekarze nie mówią i bajpasy zapychają sie szybko a rebajpasy..

Samopoczucie po bajpasach

.. ...bajpasów. Niepokoi mnie to, że czasami ma kłopoty z pamięcią i wtedy się denerwuje. Ma też cukrzycę, proszę mi powiedzieć jak ma się odżywiać. pozdraw najzdrowsza była jest i będzie dieta śródziemnomorska..

Jak wygląda sytuacja pooperacyjna po operacji na bypassy?

.. ...dziękuje za informacje. po bajpasach - dieta antycholesterolowa,nie przytyć ,by nie dopuścić do ponownego zatykania naczyń.Moja koleżanka po operacji dużo lepiej sie poczuła.Przedtem nie mogła przejść 200 metrów bez odpoczynku.Ale jest łakomczuchem i podjada słodycze,lody,kocha..