Bajpasy operacja polega an

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 1048

.. ...chory na serce, mial bajpasy, kilka powaznych operacji, ma wade genetyczna,ktora polega na tym ze zarasatja mu 2 zyly ktore do serducha pompuja krew ; - ( z czego 1 juz zarosla. Lekarze nie wiedza jak go leczyc i szcerze dziwia sie ze on jeszce zyje bo medycyna na tym etapie juz stala..

Plastyka serca - co to jest? na czym polega?

.. ...cm oraz ma wstawiony bajpas w serduszku. W konplikacjach pooperacyjnych pojawila sie woda w plucach i teperatura , jednak po pobycie w szpitalu i antybiotychach wszystko ustalo. Dzisiaj miał robione echo serca i frakcja wynosi 22%. Teraz serduszko jeszcze jest * obolale * czy po kilku..

Wszczepienie bajpasów

.. ...sprawie wszczepienia bajpasów. Jestem świeżo po koronografi lekarze stwierdzili że pomóc mi może tylko wszczepienie bajpasów. Proszę jaki szpital polecacie i jak się tam dostać. Jak długo czeka się na operację i ile trzeba zapłacić. Witam! Operację wszczepienia by passów przeszedłem w..

Jakie ćwiczenia po bajpasach?

.. ...cwiczenia mozna wykonywac po bajpasach?? Witam serdecznie. Polecam ściągnięcie i lekturę poradnika pacjenta po operacji serca, którą w wersji elekteronicznej opracował Roman : http://www.drivehq.com/folder/p975959/02453540.aspx Pierwsza ikonka po lewej. Jeste tam też nico informacji na..

Tętniak aorty wstępujacej - Str. 2

.. ...zastawek aortalnych i bajpasów 3 w jednym,czuję się świetnie. Pozdrawiam. Witam. Mam pytanie o lekarzy w Krakowie. Mam tętniaka 5 cm i zamęt jeżeli chodzi o lekarzy i docelowe miejsce operacji ( Kraków, Zabrze, Anin )?? Jaki szpital polecacie i jakiego lekarza. Pytanie do Gosi, ile..

Lęk, strach przed operacją bypassów - Str. 2

.. ...podchodzi do operacji bajpassow w Szczecinie. Martwie sie potwornie, poniewaz okolo dwoc tygodni temu tata mial zabieg, ktory polegal na * odetkaniu * tetnic szyjnych. Anestezjolog nie chcial wyrazic zgody na narkoze calkowita, poniewaz tata moglby sie nie wybudzic, wiec jak bedzie z..

By-passy_szpitale: Zabrze, Katowice, Anin, inny który polecacie?

.. ...planujących operację bajpasów w szpitalach podanych w tytule. Szczególnie, w których z tych szpitali i w jakich okolicznościach zdrowotnych może być zastosowany małoinwazyjny zabieg ( bez rozcinania mostka - nie pamiętam nazwy ). Jeśli ktoś mógłby podzielić się informacją, do kogo udać..