Bajpasy serce

Operacja zakładania bajpasów i wymiana zastawki

.. ...zoperowany.Założono mu bajpasy i wszczepiono zastawkę.Cały czas jest na lekach nasennych.Leży pod respiratorem.Jego serce nie chce samo bić.Jest 4 dni od operacji.Czy ktoś zna osobę która była w podobnym stanie i jej serce zaczęło samo bić.I po jakim czasie? Na pocieszenie - znam bardzo..

Dieta wysokotłuszczowa (ketoza) a serce

.. ...tym kwalifikuje się na bajpasy; czy Ty bierzesz jakieś prochy regularnie na te przypadłości, czy łykasz nitroglicerynę gdy następuje ból?? czy raczej Twoje bóle mają podłoże nerwicowe?? pozdr. ps. ja jestem w trakcie robienia badań, za jakiś czas dowiem się czegoś więcej co u mnie w..

Arytmia nadkomorowa serca - Str. 5

.. ...ryzyka ablacji u ludzi po bajpasach i po zawale? mój ociec ma arytmie i strasznie boli go brzuch,jest w szpitalu boje się że z tego nie wyjdzie,byl przez 2 lata żle leczony,zamiast serce lekarz leczył go na astme,ojciec się dusił i męczył,aż dostał takiego bólu brzucha że wylądował w..

By-passy i nadwaga po operacji

.. ...wszystkim 7 godz. Pięć bajpasów. Bardzo trudne warunki anatomiczne, żyły zniszczone, kurczliwość serca 25%, po prostu bardzo źle wszystko wyglądało. Serce po operacji nie chciało podjąć pracy, 180 min. na krążeniu pozaustrojowym. Krótkie niedotlenienie. Wybudzony w piątej dobie po..

By-passy w Aninie - Str. 2

.. ...wstawienia zastawek i bajpasów. Ma cukrzycę.Lekarze od dawna namawiali Go na operację,lecz nie chcial sie jej poddac.teraz powiedzieli,ze jesli nie zdecyduje sie na to ryzyko, nie zostanie mu wiele czasu, gdyz serce jest slabe i moze sie udusic..Operacja ma być w Aninie.Czy to jest dobry..

Dochodzenie do samodzielności po baipasach

.. ...miesiąc ma przejść opercje Bajpasów. Boje się o nia ponieważ oprócz problemów z sercem, jest ona osobą dializowaną. Powikłania i zagrożenia są mi znane, moje pytanie dotyczy bardziej tego co po operacji, to że dieta do konca życia, to już wiem. Jak długo będzie ona potrzebowała pomocy po..