Bajpasy stendy

Opuchlizna nóg po operacji bypassów

.. ...facet miał podwójne bajpasy i ma spuchnięte nogi. Mam pytanie: może wiesz jaka jest średnia długość życia po tej operacji???? Pozdrawiam! Witam, jestem po operacji by - passow 11 lat, ponad trzy lata temu zdarzyl sie incydent zaostrzenia choroby wiencowej, zaraz potem drugi i w efekcie..

Bay pasy po koronografii i agnioplastyce

.. ...generalnie trwałość bajpasów jest zdecydowanie wieksza niz zwyklych stentow , ktorych przekleństwem jest restenoza. Leczenie szpitalne - różnie, w miejscu najlepiej mi znanym tydzień , dziesięć dni na oddziale szpitalnym potem wyjazd do sanatorium. Przez pierwsze miesiące trzeba chronić..

By-passy po 50-tce, ile można jeszcze żyć?

.. ...czuje sie swietnie.pozdrawiam Witam, cztery by * passy w wieku 52 lat ( 1997 r ) zrobione w Krakowie pod kierunkiem prof. Sadowskiego. W 2003 r balonikowanie bez stendów. Na razie jest dobrze. Pozdrawiam...

Renta a zawał serca

.. ...mam sasiada jest po bajpasach i wrocil do pracy, nie pytalam czy stawal na komisje. Czy ktoś wie coś więcej o zwolnieniu po senatorium i ewentualnej rencie???Pozdrawiam w wieku 40 lat miałem prawo stronny rozległy zawał serca .wstawili mi stent ,poł roku póżniej dwa bay passy po..

Koronografia w wieku 73 lat

.. ...duże ryzyko. Miała mieć bajpasy, ale również lekarze orzekli, że nie kwalifikuje się do wykonania tej operacji. Teraz po obrzęku płuc i przy niewydolnym sercu nie mamy już pola manewru. Lekarz proponuje założenie podczas koronografii stentów. Czy ktoś miał podobną sytuację i udało się..

Stenty - ile życia po wstawieniu stentów?

.. ...2003r ) wszczepienia bajpasów przebiegła bez żadnych sensacji, jedynie z wybudzeniem mnie były jakieś kłopoty. szybko się rany goiły bo organizm jako całość mam zdrowy. w 5 dobie zdjęto mi szwy. choć jeszcze po 6 miesiącach jakaś zabłąkana zielona nitka ze mnie wyszła. drugi zawał miałem..

Stenty - ile życia po wstawieniu stentów? - Str. 2

.. ...zawałowców, stentowców i bajpaśników. serca w góre - nie załamywać się. Witam wszystkich ,mam pytanie czy po zamontowaniu stentu ,jestem skazany na tabletki do końca życia???pozdrawiam jak raz o to nie pytałem lekarzy, ale myślę że tak. stent nie zmienia skłonności do zarastania żył,..

Stenty - ile życia po wstawieniu stentów? - Str. 3

.. ...palili. po wszczepieniu bajpasów leżałem w szpitalu kardiologicznym w Nałęczowie z bardzo fajnym p. Ryśkiem z Białej Podlaski, nigdy nie pił alkoholu, nigdy nie zapalił nawet jednego papierosa. a jednak miażdżyca go dopadła i operacja okazała się niezbędna. ja tylko zmniejszyłem ilość..

Operacaj stenoza aortalna, bajpasy u 78 latka

.. ...wymianie zastawki i 2 bajpasy ( ? ) ze znakiem zapytania bo lekarz powiedział że zobaczą jak otworzą, może zrobliliby stendy, ale to póżniej. Najpierw byłam pozytywnie nastawiona do operacji, wtedy jeszcze nie było wiadomo o bajpasach. Ale teraz jak poczytałam jakie naprawdę jest ryzyko..