Balonikowanie stentu

Próba wysiłkowa

Próba wysiłkowa

.. ...leczenie reperfuzyjnym ( balonikowanie lub stentowanie naczyń wieńcowych ). Próbę wykonuje się także w toku diagnostyki nietypowych bólów w klatce piersiowej oraz u chorych po wszczepieniu stymulatora serca i w przypadku niektórych wad zastawkowych. Pacjent na 3 godziny przed badaniem..

Zawał serca i aktywne życie

.. ...zawal.We wtorek wykonano balonikowanie i zalozono CYFHER Stent ,stalowa pokryta polimerem rurke .W srode wrocilem do domu i aktywnego zycia ,nie wiem czy powinienem .W nastepny poniedzialek wizyta u lekarza.Pierwszy raz w szpitalu w USA ale z jakiego powodu!Czytam , ze istnieje duze..

Sztuczne zastawki serca - operacja Rosa - aorta 47mm

.. ...walwuloplastykę czyli po prostu balonikowanie, ale niestety podczas zabiegu pękła mi tętnica udowa i trzeba było szybko ją łatać, bo stracilam sporo krwi. W dwa miesiące po tym balonikowanie doszło do skutku i moja stenoza ze skandalicznej zmieniła się w średniego stopnia z..

Koronografia - ryzyko i strach? - Str. 4

.. ...Wszystko, łącznie z balonikowaniem i umieszczeniem stenta ( stent, to taka sprężynka rozszerzająca tętnicę ) trwało około godziny. Niestety, koniec zabiegu, to nie koniec zabawy. Po wszystkim trzeba się wykazać nie lada cierpliwością, bo trzeba odleżeć chyba ponad 6 godzin mniej więcej w..

By-passy po 50-tce, ile można jeszcze żyć?

.. ...obecnego zabiegu przebalonikowano tętnice wieńcową prawą ( niedrożnośc 90% ) i wstawiono tam stenta - zrobili to co 3lata temu bali się robic lekarze z innego szpitala ... Taraz pacjent ma odpoczywać i nabierać sił na jesienna angio - cel to balonikowanie i stentowanie tętnicy wieńcowej..

Koronografia a angioplastyka

.. ...angioplastykę ( czyli balonikowanie lub balonikowanie z wszczepieniem stentu ) Mozna to wykonac przy okazji jednego zabiegu : - ) Czy w wieku 75 lat angioplastyka jest bezpieczna tym bardziej, że jest to angioplastyka ramienna, nie ma możliwości przeprowadzić zabiegu na tętnicy udowej,..

Implantacja stentu i wysokie ciśnienie

.. ...przeszłam zabiegi takie jak balonikowanie i nastepnie umieszczenia stentu w zbyt zwzonym miejscu aorty;P mam nadcisnienie;p ktore oczywiscie lecze ;P chcialabym zapytac czy juz po aplikacji tego stentu juz jestem zupelnie wyleczona znaczy ze z sercem juz bedzie wszystko wporzadku?? a i..

By-passy i nadwaga po operacji

.. ...miazdzycowych pozwoli na balonikowanie, stentowanie czy wreszcie na by - pasy. I wtedy jest duza szansa, ze nie rozwalimy szczegolnie lewej komory miesnia sercowego, nie doprowadzimy do chronicznego niedotlenienia miesnia - czyli do zawalu i pozwolimy na utrzymanie prawidlowej wydolnosci..

Stenty - ile życia po wstawieniu stentów? - Str. 2

.. ...możliwość powtórnego balonikowania tego samego miejsca i wsadzenia stenta. wtedy jeden będzie siedział w drugim. pozdrawiam. witam wszystkich równo tydzien temu miałem rozległy zawał serca sciany przedniej i sciany dolnej mam tylko 33 lata i zycie przed soba nigdy nie bolalo mnie serce..

Interpretacja wynikow a wskazania do bypasów

.. ...ani nie wstawili stentów bo powiedzieli ze by zrobili wiecej szkod niz pozytku. Nie wiemy co o tym wszystkim myslec, gdyz leczenie farmakologiczne nie przedluzy mamie zycia. Z góry dziekuje za odpowiedz..

Środki wspomagające prace serca po opeacji wszczepienia by-passów

.. ...szpitalu.Przechodził balonikowanie,potem dwa stenty,znowu balonikowanie... W tej chwili też leży w szpitalu i zalecają ponowną operację wszczepienia by - passów,tylko że nikt nie chce operować po raz drugi( za duże ryzyko ).Kraków się zgodził na próbę przepchnięcia przytkanych by -..

Powtórna koronografia i stenty

.. ...koronorografi i 2( lub 3 ) balonikowania. Teraz ma 62lata. Tak więc dacie radę Panowie, bo innej opcji nie ma ; - ) Pozdrawiam serdecznie Pam Panowie głowa do góry . Mam stenty 3 - lata . Gdy dostałem drugi zawał miałem kłopoty wyjść na drugie piętro . Teraz po tych trzech latach pykam..