Bardzo duszący kaszel

Duszący kaszel

Duszący kaszel

.. Duszący kaszel może być objawem bardzo wielu chorób. Przede wszystkim należy myśleć o patologiach okładu oddechowego: od stanów zapalnych jak zapalenie oskrzeli czy płuc, poprzez astmę i przewlekłą obturacyjną chorobę płuc ( POChP ) aż po gruźlicę i choroby nowotworowe. Przewlekły kaszel z odpluwaniem..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 35

.. ...lat męczy mnie suchy, duszący kaszel. Robiłam szereg badań - przyczyny kaszlu nie znaleziono ( po drodze miałam zdiagnozowany refluks, który miał być przyczyną kaszlu - zoperowano mnie, a kaszel pozostał ). I w końcu trafiłam do świetnego lekarza w Szpitalu Grochowskim, który m.in...

Po bajpasach - Str. 6

.. ...Doskwiera mu również duszący kaszel i skarży się na osłabienie prawej ręki. Czy to normalne?! Może ktoś wie jak długo takie objawy mogą występować? Pozdrawiam Hania Witaj Haniu, Ye mn bzo to samo po operacji. Nieastetz konieczna była interwencja psychiatry i psychologa. Bardzo często..

Dodatkowe skurcze - Str. 96

.. ...skurcz, miałam nudności, duszący kaszel, robiło mi się słabo, trzęsły mi się ręce - po prostu tragedia. I przez wiele lat pomagałam sobie rytmonormem - bardzo dobrze na mnie działał. Teraz jestem już po ablacji i na szczęście mam ten problem załatwiony, ale nie rozumiem lekarzy, którzy..

Infekcja przełyku i duszący kaszel

.. Witam pdzed swietami zaczalem sie coraz gorzej czuc.Zaczelo sie od bolu karku,potem lekki katar,sporadyczny kaszel( troche odpluwanie flegmy )napady pocenia sie i bol glowy. Wezwalem lekaza do domu,nie bylem w stganie udac sie do przychodni( mieszkam na obrzezasz Dublina ).Zauwazylem takze dziwne zmiany na..

Duszący kaszel

.. ...czasu dręczy ją ciężki duszący kaszel.Występuje nie tylko podczas wysiłku ale także podczas snu!Diphergan nie pomaga!Ludzie pomocy co może pomóc? Witam . Prosze natychniast zrobić USG serduszka.. Kaszel to czesta zapowiedź , że coś nie tak z zastawką.. Wiem to niestety z własnej..

Zespół Barlowa a służba wojskowa

.. ...na komisję bo miałem duszący kaszel i też się męczę miałem robione ECHO SER. I wyszło wypadanie przedniego płatka zastawki mitralnej z falą zwrotną /+/.Fala zwrotna przez zastawkę płucną +/++/ przez trójdzielną /++/ z podwyższonym ciśnieniem w prawej komorze 50mmse chciałbym wiedzieć czy..

Drętwienie palców u rąk

.. ...tego wszystkiego oprocz duszącego kaszlu , mam kłucie w sercu. Dzisiaj nad ranem z bólu się obudziałam. Jak mam rozmawiać z lekarzem .Mirzeąc sobie tętno mam zawsze około 90 . Nate pytania musi odpowiedzieć Ci profesjonalista.Pozdrawiam. Drętwienie rąk może być spowodowane zmianami w..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 5

.. ...całe ciało,miałam suchy duszący kaszel i ciągle kładłam sie spac bo tylko wtedy sie nie dusiłam.oprócz tego zaczełam robić rózne dziwne rzeczy typu codzinne pranie w razie jakby cos mi sie stało( zeby zostały po mnie czyste rzeczy ) i ciągłe sie kąpałam w razie jakbym umarła to zebym..

Kaszel duszący dwulatka

.. ...zacznie kaszleć brakuje mu powietrza i przelewa mi się przez ręce.Czekam na wizytę u lekarza.Dostaje leki przeciw kaszlowe,ale nic nie pomagają.Co to może być?A od września zaczął chodzić do przedszkola...

Nadciśnienie i duszący kaszel

.. ...tyg miewa co 2 - 3 dni duszący kaszel. Wrażenie to jakby ktoś przytykał jej poduszkę do ust i nie mogła oddychać przez chwilę. Chciałbym dodać, iż ona nie piję ani nie pali i nie bierze żadnych leków. Proszę, powiedzcie co to może być, i czy zagraża to jej zdrowiu ? Proszę pisać..

Infekcja dróg oddechowych??

.. ...że w nocy budzi mnie duszący kaszel, a temperaturę ciała mam podwyższoną od ponad miesiąca ( 37.2 około ). Gdzieś kiedyś czytałęm, że alergię charakteryzują podobne objawy jakie mam, ale bez podwyższonej temperatury ciała. Temperatura ciała jest rzeczą bardzo względną, u każdego wygląda..

Duszący kaszel bez bólu gardła

.. ...dolegliwości, mam strasznie duszący kaszel, nie boli mnie gardło ani nie mam kataru. Byłam wczoraj u lekarki, osłuchała mnie i powiedziała, że to tylko przeziębienie, przepisała mi Alertec i Drosetux - syrop a na ból pleców ( który miałam podczas mocniejszego kaszlu ) Nurofen Forte -..