Bardzo wolne tętno

Częstoskurcz - ablacja - Str. 24

.. Miewam 2 rodzaje. * wolne * do 170 - wtedy dobrze umiarawiała mnie phenazolina i * szybkie * - wtedy średnie tętno jest ok 270. Średnie, więc troche w gorę i troche w dół.Do tego cała gama migotania, trzepotania i migoto - trzepotania moze wjde na nie zbyt poinformowaną ale czy te migotania i trzepotania..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 851

.. ...mnie spadki cisnienia, bardzo wolne tętno ( prawie bradykardia ), zatrzymywanie serca. No i masz babo placek, znów jest pretekst,żeby się na nowo badać i nie wierzyć lekarzom. Ale teraz po kilku niezbyt udanych sesjach u psycholożki, zamierzam zmienić terapeutę. Znalazłam ośrodek w..

Niskie tętno

.. ...puls 45. Niepokoi mnie wolne tętno. Czy to jest niebezpieczne? Uprawiałeś sport? U sportowców wytrzymałościowych np. kolarzy niskie tętno spoczynkowe, to oznaka reakcji serca na trening. Najlepsi sportowcy mają spoczynkowe koło 30 uderzeń na minutę. Poniżej 30 uderzeń jest niebezpiecznie..

Blok prawej odnogi pęczka Hisa - Str. 2

.. ...faceta ) : zawroty głowy, wolne tętno, czasami nawet bardzo silne bóle w klatce piersiowej - w okolicy serca, ale po chwili mijają, nie maja charakreru trwałego. Być może z drugiej strony w większości są to nerwobóle , bo ja tez takie miewam - jakby mi ktoś wbijał nóz prosto w serce...

Niskie tętno w granicach 51-58

.. ...warto zrobić EKG, w celu wykluczenia patologicznej bradykardii ( wolnej akcji serca ) a ja mam tętno 18 lat i tętno 55 a do tego nie uprawiam sportu. Co w takim wypadku? bez tego pierwszego * tętno * *..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 44

.. ...najszybciej odstawiłam. zbyt wolne tętno jest również nieprzyjemne w odczuciu i tolerancji wysiłku.Pozdrówka. Zgadzam się z Eluzyną - pozdrowienia: ) Dana! Tak bardzo cieszę się z naszego poznania. Myślę,że po dzisiejszej rozmowie telefonicznej będziemy do siebie pisać Wydajesz mi się..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 56

.. ...odtrąbić zwycięstwo. Takie wolne tętno jest dobre, a na pewno znacznie lepsze niż miałaś poprzednio. Serce sobie odpoczywa. Na wolne tętno mają duży wpływ leki antyarytmiczne i beta blokery. Ja też miałem 50 - 60, a po odstawieniu polfenonu mam ok 70, ale mnie akurat to wolne tętno w..

Dziwne problemy z sercem, przeskakiwanie, szczybkie tętno a raz wolne

.. ...zwalniac na chwile takie wolne mocne uderzenia, boje sie tego ale ponoc to normalne tylko teraz zwracam na to wieksza uwage. Jak szyko wstane to tez czuje przez chwile serie bardzoooo wolnych uderzeń serca i bardzo to czuje. Wiec albo bije szybko albo bardzo zwalnia. Nic innego nie robie..

Wysokie tętno 122/86/125

.. ...pracy dał tabletki na serce i po 3 - 4 dniach wróciło wszystko do normy. Też mam szmery w sercu, tętno około 120 - 125 i boję się... lekarz zalecił mi to samo 3 - 4 dni w domu zobaczymy co z tego wyniknie..

Bardzo wysokie tętno o 13 latki! nawet 150

.. ...wyładowania zespołów fali wolnej z fala ostrą z okolic skroniowo - potylicznych pókuli mózgu prawej oraz fale fale polimorficzne ostre o amplitudzie ok 180 mv. Po prowokacji zmiany te uogólniaja się HW małe zmiany .Rz nieobecne. Wnioski: Zapis ze zmianami nieprawidłowymi pod postacią..

Dziwny rytm w sercu i wysokie tętno

.. ...metokard,znow wzialem wolne w pracy - teraz wegetuje w domku z rodzinka - prawie sie nie ruszam - zeby nie rozdraznic serducha - hmm,fajne zycie takie dla emeryta moze... dzwonilem do anina,jutro mam znowu kolnac - dzis nie bylo osoby od terminow elektrofizjologicznego... ciekawe czy tym..

Tętno spoczynkowe 36-38

.. ...swietnie ,ale mam bardzo wolne tetno. Mianowicie tetno w pelnym relaxie wynosi 34 tetno spoczynkowe 36 - 38 podczas wykonywania pracy ( pracuje noca jako pracownik fizyczny ) 38 - 43 po przebudzeniu 29 - 32 Nie uprawiam sportu, chodz w przeszlosci probowalem troche sportow silowych..

Problem z sercem, co to jest?

.. ...za szybkiego czy za wolnego tępa, puls jest regularny. Co to moze byc? Czasami naprawde mam stracha. Ciężko powiedzieć. Kawa tzn. kofeina wywołuje u niektórych * kołatanie * serca, podobnie jest przy zmęczeniu czy po spożyciu alkoholu, a przy wysiłku co naturalne tętno rośnie, a jeśli..

Wysokie tętno, co dalej robić?

.. ...tachykardii, Osierdzie wolne , wielkość jam serca w normie. I nadmienił że powinnam udać się do lekarza endokrynologa , gdyż z sercem jest wszystko w porządku, a wyniki TSH mogą być z fałszowane gdy na tarczycy są guzki , bądź gdy jest zapalenie tarczycy. Zapisał mi wtedy Isoptin 120mg 1..

Niskie ciśnienie, wolne tętno

.. ...bardzo niskie ciśnienie i wolne tętno. wczoraj tętno miałem 48, a ciśnienie 40/120 czego to mogą być objawy? Moja mama miała chorą tarczyce, czy to mogło przejść na mnie przez geny? pewnie ze tak, lepiej zbadaj poziom hormonów tarczycy. Mam podobnie od ponad tygodnia i nie wiem czy iść z..