Bardzo wysokie CRP

Echo serca - Str. 45

.. ...zapalny nie wiadomo gdzie, wysokie OB i biłako CRP, w tym świetle szczególnie wydaje mi się, że powinnam byc dalej diagnozowana. a mnie nawet nikt nie zalecił powtorzenia echo. wszechpanujące olewanie. dobrze, nie marudzę, nie to miejsce. będzie mi trzeba dręczyć lekarzy. Witam! Byłabym..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 777

.. ...krwinek. Wysępuje wtedy wysokie OB i CRP - charakteryzujące stany zapalne w organiźmie.Mogą też wystąpić zaburzenia proporcji w segmentach. Sama morfologia nie wykrywa raka ale daje podstawę do szukania zagrożeń, między innymi raka. Morfologia krwi i analiza moczu do tej pory są..

Dodatkowe skurcze - Str. 138

.. ...codzienną gorączką, wysokim OB i biłakiem CRP, które rosnie przy stanach zapalnych. jestem zmęczona tym badaniem się...laryngolog na 11 września, endokrynolog podobnie, no moze marudzę, bo to nie są jakies odległe terminy, ale jakoś tak:/ potem powtórzyc Holtera, jeszcze bym chciała..

Dodatkowe skurcze - Str. 143

.. ...troponina, a inne jak wysoko czułe CRP białko w diagnostyce i prognostyce. aha i tak sobie własnie patrzę na ten odpis z mojej wizyty na izbie z dnia 19 maja. Miałam dobra hemoglobinę i hematorkyt, a teraz wszystko mi zleciało w dół, hmmm. a tak w ogóle to czemu lekarze nie proponuja nam..

Dodatkowe skurcze - Str. 183

.. ...miazdzyca i od lat ma wysokie te parametry,zrobimy jutro prywatnie badanie moczu,potas,sod i crp bo na lekarzy nie ma co liczyc,przez ten strach o niego nawet o swoich skurczach nie mysle:( jesli Tobie gabi nie chciala dac skierowan na badania bo bylas prywatnie to ja pewnie tez nie mam..

CRP (białko C-reaktywne)

.. ...dłuzszego czasu mam wysoki poziom TG - 300. HDL zas zbyt niski - 31.LDL - 95.Cholesterol całkowity - 180. CRP - 4.04 mg/l.Lat - 45.Jest chyba niewesolo; - ) ).Mozecie mi pomoc w zinterpretowaniu wynikow - oraz udzilic rad kilku ? Jak podniesc HDL?Czy CRP w moim wydaniu jest az tak zle..

Pierwotne nadciśnienie płucne - Str. 17

.. ...tym nie napisali. mam wysokie OB, i białko CRP i jakis stan zapalny gdzieś, moze zrzucaja na to i wcale sie nie przejmują. Witaj Gabi...to 45 to bylo echo,cewnikiem mialam mierzone dopiero w ubieglym roku jak doszlo do ponad 100...pozdrawiam. i nikt sie tym 45 nie przejał??????? no i co..

Pierwotne nadciśnienie płucne - Str. 18

.. ...jest do 450, oraz mam wysokie OB i białko CRP. mam gdzies stan zapalny:/ czyli skoro miałas tak duże dimery, a nie było zatorowosci to z czego one były podniesione, także ze stanu zapalnego???bo one wówczas takze rosną. Gabi. Nie miałam stanu zapalnego, bo OB mam niskie. A co to jest..

Proszę o analizę wyników krwi

.. ...Ostatnio mój tata miał wysoka gorączkę, osłabienie, podejrzewał jakąś grypę. Po kilku dniach nie przechodziło i udał się do lekarza. Poniżej wyniki krwi. Czy moge prosić o analizę wyników lub pomoc w ukierunkowaniu na podejrzenie schorzenia? Wyniki: ALAT - 80 ASAT - 116 BILIRUBINA CAŁK...

Co dalej?

.. ...ciala, zimno, bladosc, wysokie tetno itp. Oczywiscie to nie byl zawal ani udar... od roku mam takie objawy. Bylam 4 razy na SOR, kilkanascie razy na dyzurze w przychodni. EKG robie srednio raz w miesiacu, robilam 2x Echo i Holtera, morfologie raz w miesiacu, ob, crp, czas protrombinowy (..