Bay pasy

Bajpas i praca

.. ...zna historię choroby! Bay - pasy to wspaniała rzecz. Z jednej strony poprawiają zdrowie niejednokrotnie ratują życie, ale jest i druga ciemniejsza strona tego zabiegu. Niejednokrotnie dla osób będących czynnymi zawodowo wykonanie tego zabiegu to wyrok na ich dalszą pracę zawodową...

Koronografia czy bay-pasy?

.. ...pacientom wstawia się bay - pasy ( podobno są bezpieczniejsze i skuteczniejsze ). Słyszałam również, że po koronografi nie można później już wstawić bay pasów. Bardzo proszę o wasze opinie. Mój email: monnako@o2.pl koronarografia jest badaniem wysokoinwazyjnym,w trakcie tego badania..

Ablacja w Śląskie Centrum Chorób Serca w Zabrzu

.. ...mitralnej i załozone bay pasy. Personel przesympatyczny, myślę że Centrum Chorób Serca w Zabrzu to dobry wybór. Takie jest moje zdanie, chociaz spotkałam się równiez z odmiennymi opiniami. Pozdrawiam i życzę zdrowia Witam,ktoś mógłby mi pomóc??? W Sobote urodziła mi sie Dziewczynka,po 5..

Jaki jest czas wybudzania się po operacji by-pass?

.. ...godz 9 do 11:30 ( 4 bay pasy )a o godz 19 rozmawiałam z nim przez telefon. Był pod wpływem leków, ale mówił logicznie . To zależy od wielu czynników jak długo ,bo jak zapewne wiesz to poważna operacja. A mój od 8mej operację i 3 by passy, wybudzał się powoli od 18tej gdzieś ale to proces..

Bay pasy po koronografii i agnioplastyce

.. ...stenty ) ma mieć operację baypassy.Jest w domu ale jest psychicznie załamany, nie wiem co mu powiedzieć jak wytłumaczyć potrzebę( lub nie ) podobnej operacji. Co mam robić, czy możecie mi powiedzieć jak inni to przechodzą i czy jest to niebezpieczne A co dokladnie chcesz wiedzieć?..

By-pasy w Lublinie

.. ...amputacja nogi albo operacja baypasów ) Co myślicie o tym szpitalu ? Moj tata mial robione bajpasy 3 lutego, juz po tygodniu byl w domu, dzisiaj wrócił z sanatorium. Operacja w PSK 4 na Jaczewskiego - zespół lekarzy i pielęgniarek naprawde godny polecenia Nie wiem czy warto.Podobno to..

Baypasy w Radomiu

.. ...szpitala bedzie mial baypasy w radomiu napiszcie mi cos na ten temat bo bardzo sie martwie o niego Na twoim miejscu ,też bym się martwiła. Mieszkam blisko Radomia, lecz operację tego rodzaju miałam w Warszawie, ponieważ nie mam zaufania do radomskiego szpitala. Trzeba być kabotynem,żeby..

Zawał dolnej ściany serca

.. ...mojego ate beda czekac bay - pasy czy moze jakies operacje czy sa jeki kolwiek ine zagrozenia? bardzo bede wdzieczny za odpowiedzi na moje pytania w jakim kolwiek zakresie i wyjasnienia z góry wszystkim dziekuje. Witaj. Z twojej wypowiedzi wynika, że bardzo martwisz się o swojego tatę i..

By-pasy wstawiane w Aninie

.. ...Anina i kto wykonywał ci bay pasy?Jak się czujesz teraz?Są jakieś przeciwskazania po wszczepieniu bay pasów? Pozdrawiam serdecznie Witaj Julka! Przeszłam zawał ,o którym nie wiedziałam. Od dawna miałam problemy z cholesterolem, co doprowadziło do poważnej choroby wieńcowej. Do Anina..