Belergot lek

Arytmia - dziwne dolegliwości? - Str. 3

.. ...dostałam tabletki ziołowe ( belergot )i jakies słabe psytchotropy bałam sie ich brac bo moze sie odnich uzaleznie po po 3 miesiacach brania lekarstw zaszłam w ciaze i znowu wszytko wrociło strach kołotania serca postanowilam sobie ze jak urodze dziecko i nic mi sie niestanie to jestem..

Częstoskurch, kołatanie, WPW czy tylko nerwica?

.. ...Potworne.Biorę aspargin i belergot. Muszę poszukać db lekarza. Może znasz jakiegoś na Śląsku? Nie znam kardiologa ze Śląska, ale jak poczytasz forum, to na pewno kogoś znajdziesz, chyba w wątkach o ablacjach ludzie wymieniali jakieś nazwiska. Hej czy mogla bym sie ztoba skontaktowac tu..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 202

.. ...lekarz i zapodał mi BELERGOT jest to lek uspokajający dla kobiet podobno w okresie manopauzy przydatny. I moja Pani dr. powiedziała że wszystko się okarze po USG co to jest ale teraz mam nic nie zażywac i brać rano i wieczorem x1 tab. w/w leku. Efekt byl taki że troszkę mnie po nich..

Kołatania serca, to nerwica? - Str. 2

.. ...biorę tylko aspargin i belergot. coś tam pomaga, ale nie bardzo. Witam ponownie! Odwiedziłem niedawno lekarza ogólnego pytając go o zagrożenie związane z objawami, jakie spotykam u mnie. Łatwo się stresuję więc organizm tym ostrzej reaguje. Poza kołataniami i ściskamniem w gardle nadal..

Dodatkowe skurcze - Str. 210

.. ...poproś o receptę na belergot.Najleszy ziołowy lek. Infomuj mnie jak u Ciebie co lekarze mówią. A jaka jest roznica w odczuwaniu komorowych albo nadkomorowych?? Ja mysle ze mam oba typy :O Najczesciej mam pojedyncze, a wy?? normalne bicie, podskok serca, noralne bicie itd. Do tego mam tez..

Dodatkowe skurcze - Str. 211

.. ...popeoście lekarza o belergot. Polecam tez sedatif, ten jest bez recepty.....uspokójcie się.....i kto to mówi: ) CZy ktoś z was brał kiedyś lek o nazwie : Beto ZK.Do tej pory brałam sectral 200 ( marnie mi pomagał ) od czwartku zacznę brać nowy lek i już się nakręcam jak zareaguje moje..

Dodatkowe skurcze - Str. 212

.. ...zamist leków nasercówych belergot. To nerwica - przestań się wkręcać!!!!!!!!! Hej Ja brałam kiedys belergot i nic mi nie dawał.Ponadto może on powodować szybsza akcję serca. sama ciągle szukam jakiegos fajnego leku na te * beboki * . Poszłam wczoraj na aerobik i odczuwałam jakies tam..