Betaloc skutki uboczne

Betaloc zok 50 raz dziennie

.. ...lekarz przepisał mi betaloc zok 50 raz dziennie. Mam tachykardie ( nerwicowa )czy to dobry lek? jak długo go mozna brac i czy macie po nim skutki uboczne????. Czy trzeba jakos specjalnie uwazac przy tym leku , alkohol oczywiscie wykluczony ale np leczenie zebów w znieczuleniu?dzieki..

Częstoskurcze i arytmie - jakie leki bierzecie?

.. ...naturalne? Zaczne pierwsza. Betaloc ZOK 100 mg 1 tabletka rano. Dosc skuteczne, chociaz calkiem przed czestoskurczami nie chroni, w czasie brania ponad pol roku tego leku mialam moze 5 - 6 razy czestoskurcz. Skutkow ubocznych raczej nie odczuwam, czasami dusznosc w czasie wzmozonego..

Kołatania serca, to nerwica? - Str. 2

.. ...Kardiolog zapisał mi także Betaloc ale mam obawy przed rozpoczęciem kuracji z użyciem wskazanych tabletek, gdyż napawa mnie lękiem załączona w ulotce lista potencjalnych skutków ubocznych i przeciwwskazań. Nie jestem pewny jak zareagowałby na jego zastosowanie mój organizm, a..

Operacja zastawki aortalnej i mitralnej

.. ...brałem betablokery np betalok, atenolol digoxin, zrezygnowałem z powodu łuszczycy leki te taki maja skutek uboczny, obecnie biorę czasami talusin aby zwolnić serce moje tętno to średnia 85 - 90 min, wniosek moj jest taki dużo ruchu mało leków no i nie zatłuszczać się. Marek popieram..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 27

.. ...Kardiolog zapisał mi także Betaloc ale mam obawy przed rozpoczęciem kuracji z użyciem wskazanych tabletek, gdyż napawa mnie lękiem załączona w ulotce lista potencjalnych skutków ubocznych i przeciwwskazań. Nie jestem pewny jak zareagowałby na jego zastosowanie mój organizm, a..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 285

.. ...jak zaczynałam brać betalok. Miał być na miesia·c a biorę go już drugi i nie mogę odstawić bo wracają objawy! i nie chcę zaczynać brać znowu czegoś bo będzie to samo...a nie daj Boże pojawią się skutki uboczne jak będę w pracy...:( o nieeeeeeeeeeeeeeeeee Muszę sie wytłumaczyć..

Nerwica i leki a zatrzymana miesiączka

.. ...mi przepisane leki - betaloc zoc i tranxene, ponieważ miałam skoki ciśnienia i lęki. Po tych lekach czuję się lepiej, ale pojawił się inny problem zatrzymał mi się okres. Do tej pory miałam regularne okresy. Czy te leki mogły to spowodować w ulotce nic na ten temat nie pisze, że mogą być..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 213

.. ...kardiologów , którzy zalecili betaloc zok, magnez i ziółka na uspokojenie.Betaloc faktycznie hamuje serce gdy szaleje lecz inne objawy nie.Czasami zastanawiam sie...a może samą siebie pocieszam czy te zawroty głowy, dziwne czucie w nogach, ściskanie w klatce itd. nie jest skutkiem..

Nierównomierne bicie serca

.. ...3dzielnej. Dostałam Betaloc ZOK..i teraz moje pytanie..jak przeczytałam ulotke to sie wystraszyłam...wiecej niz 1 na 100 pacjentów odczuwa jakies skutki uboczne:( ja dzis wziełam pierwszą tableke ale rano nadal miałam nierównomierne bicie serca i teraz przez jakis pół godziny tez:( i..

Czy to skutki uboczne (Betaloc Zok Procoralan)

.. ...lata, od 10 lat biore Betaloc zok 25mg codziennie. Od ok. 3 lat mam fatalne samopoczucie ( przez 7 lat brania bylo ok zero odczuwalnych skutków ubocznych ) teraz czeste zawroty glowy, osłabienie, zmęczenie, brak tolerancji na wysiłek fizyczny. Czy to skutki uboczne leku ?? Bylem 3 dni..

Drętwienie

.. ...kazano mi przyjmować leki Betaloc, Plavix, Polocard, Tritace, Atoris. W okoicy świąt zaczęła mi drętwieć lewa noga teraz drętwieją ręce i obie nogi. Chodze jak pijany na sztywnych nogach. Mam kłopoty ze schodzeniem ze schodów. czy ktoś ma podobne objawy.Czytałem ze takie sa uboczne..

Betaloc a Nebilenin

.. Zażywam Betaloc ZOK 50 ze względu na arytmię ( tachykardia ), ponieważ powoduje skutki uboczne, lekarz zamienił lek na Nebilenin ( nebiwolol ). Czy jest na forum ktoś, kto miał taki * transfer * ? Czy można bezpiecznie zmienić lek z dnia na dzień? ( lekarz powiedział, że tak. Żeby odstawić Betaloc i przyjąć..