Betaloc zoc lek

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 6

.. ...to mnie męczy. Biorę Betaloc ZOC a arytmia nadal. Zaczynam kombinować zwolnieniami lekarskimi bo objawy arytmii są mi uprzykszeniem w pracy. Nie wiem do czego takie uniki mnie doprowadzą, ale boję się na przekór wszystkiemu iść naprzód , chociaż wiem, że jest to jedyna droga do zdrowia -..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 573

.. ...przyjmowałam na nie betaloc zoc 25, pół tabletki rano. Ale odkąd wszyscy lekarze mówią mi że to nie jest groźne i że powinnam zrezygnować z leków, bo jestem na nie za młoda, przestałam je brać i funkcjonuje bez nich. Czasami tylko biorę, jak czję że skurczy jest dużo. Biorę codziennie..

Szybkie tętno - Str. 12

.. ...mam zlecone lacipil betaloc zoc100rano rytmonorm2x po 150 lisihexsal po 1/2 2x tulip pramolan2x acenocumarol na przemian3/4 i 1 cala a teraz mam dopisany lek co - diovan160/25 pol tabletki nadmienie ze mam chorobe wiencowa i migotanie przedsionkow nieraz czuje sie do d..ale staram sie..

Rytm zatokowy i skurcze dodatkowe

.. ...przejmować. Mi przypisłał Betaloc - zoc, ale ile go można brać! Chcę niedługo zajść w ciążę, ale nie mogę bo biorę to paskudztwo. Nie chcę zaszkodzić mijemu dzidziusiowi przez to że biorę leki, więc chyba muszę je odstawić, ale boję się że ataki skurczów się nasilą. A może jak zajdę w..

Dodatkowe skurcze - Str. 57

.. ...czas biore acenokumarol betaloc zoc 100 rytmonorm 150 2x do tego leki na nadcisnienie i teraz mam dolaczona molsidomine z powodu silnych bolow zamostkowych,Eliza migotania to chyba nie mam ale te skurcze nadkomorowe to mam caly czas,mialam w szpitalu podczas pobytu robiona koronarografie..

Duszenie się - Str. 23

.. ...dziennie po 150 mg i betaloc zoc 100 mg acenokumarol plus leki na nadcisnienie jak bys chciala tel do Pani dr to moge podac na gg W widze ze z sercem masz ten sam problem co ja i Jowita.Mozesz mi powiedziec jak dlugo czekalas na ablacje i gdzie mialas robiona.Bo ja w zabrzu nam czekac..

Nerwica i leki a zatrzymana miesiączka

.. ...mi przepisane leki - betaloc zoc i tranxene, ponieważ miałam skoki ciśnienia i lęki. Po tych lekach czuję się lepiej, ale pojawił się inny problem zatrzymał mi się okres. Do tej pory miałam regularne okresy. Czy te leki mogły to spowodować w ulotce nic na ten temat nie pisze, że mogą być..

Jak to jest z tymi lekami?

.. ...samopoczucia.Biorę acard,betaloc zoc,atorwasterol i lipanthyl. Metodą obserwacji doszedłem do wniosku,że te dolegliwości gastrologiczne pojawiają się po zazyciu lekarstw,Prawdopodobnie ich długotrwałe zażywanie uszkodziły wątrobę.Zamiana lekarstw na inne nic nie dała a o odstawieniu..

Górne ciśnienie w normie, dolne wysokie

.. ...oraz Betaloc ZOC 50 po pół tabletki/dzień, ale nie zażywam bo nie uważam, żeby w takim wieku brać dożywotnio jakieś leki. Podobno wysokie dolne oznacza jakieś wady w sercu itp:/ Oby nie. Mam 23 lata: )..