Betaloc zok 100

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 998

.. ...ciśnienie cały czas betaloc zok 100 biore sobiepół tabletki działa fajnie bo obniża też tętno i jestem choć spokojna.Niewiem ale ile razy dzwoniłam na pogotowie jak miałam atak i mówiłam co mi się dzieje to lekarz mówił że ciśnienie 160/100 nie zagraża życiu dostawałam hydrocizinum w..

Częstoskurcze i arytmie - jakie leki bierzecie?

.. ...naturalne? Zaczne pierwsza. Betaloc ZOK 100 mg 1 tabletka rano. Dosc skuteczne, chociaz calkiem przed czestoskurczami nie chroni, w czasie brania ponad pol roku tego leku mialam moze 5 - 6 razy czestoskurcz. Skutkow ubocznych raczej nie odczuwam, czasami dusznosc w czasie wzmozonego..

Szybkie tętno - Str. 4

.. ...w ogole bierzesz? Ja BETALOC ZOK 100 mg 1 tabletka rano. Poza tym metocard, ale to tylko w przypadkach, gdyby trafilo mi sie jakies kolatanie lub czestoskurcz, tak na biezaco. Od maja nic mi sie nie dzialo ( i oby tak dalej, tfu tfu ). Czasem jak sie zdenerwuje, to mam pojedyncze..

Blokery a ciąża

.. ...metoprolol, następnie betaloc zok 25, teraz nie biorę nic i jakoś się trzymam, napad miałam tylko raz, trwał jakieś pół godziny i sama sie uspokoiłam. Polecam picie melisy. Lekarz dał mi na wszelki wypadek metoprolol jakby coś się działo. O dziwo mam 24 tydzień ciąży i ciśnienie 100/60 ,..

Kołatania serca i niewielka niedomykalność zastawki mitralnej

.. ...Ja biore na codzien Betaloc ZOK ( 100 mg, 1 tabletka rano ), podobnie jak ty Magne B6, potas i zawsze na podoredziu mam metocard, i biore go w razie ataku. Musze powiedziec, ze na mnie on dosc dobrze dziala, dosc szybko uspokaja sensacje sercowe. A u Ciebie jak dziala ten lek? Palenie..

Zespół Barlowa jest wyleczalny?

.. ...internetu. Biorę leki, betaloc zok 100, raz dziennie. Po operacji powiedzmy, nie mam szczególnych objawów, oprócz tych co wiążą się z braniem leków, czyli: czasami duszności, zawroty głowy, pieczenie, zmęczenie, itp. Lekasz postawił diagnozę po tym jak zrobił kilka badań, fizlologiczne,..

Ablacja - czy można w znieczuleniu ogólnym? - Str. 2

.. ...dodatkowych skurczow biore betaloc - zok 50 i nie wiem czy bez ablacji sie u mnie obejdzie pozdrawiam Anna jak tak duzo masz dodatkowych to dlaczego tak mala dawka betalocu ja biore 100mg betalocu i dwa razy po 150 rytmonormu a wrazie wiecej czestoskurczow mam brac 3x dziennie..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 21

.. ...Obecnie jestem tylko na betalocu ZOK bez innych a/arytmicznych. Teraz serce wariuje tętno od 47 do 125, ale najczęściej 90 - 100. Bardzo jestem niecierpliwa i chciałabym choć ze dwie doby rytmu zatokowego. Pozdrawiam serdecznie. mam 15 lat.. pani dr pow mi ze mam szmery i skurcze.. ale..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 26

.. ...problemem.Pozdrawiam. jeszcze ja zazywam betaloc zok 100mg i rytmonorm 150 2x oraz acenokumarol od czasu ablacji i mam dosc tych lekow brrr witam chciałabym Was zapytac czy moze miał ktoś przeprowadzana ablacje w Gdańsku albo coś słyszał ?Ja na nia czekam i nie moge znaleść zadnych..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 36

.. ...do tego czasu betaloc zok 100 zobaczymy moze sie lepiej będę czuł,narazie zycze ci Dana powodzenia oby wkońcu ci sie powiodło pozdrawiam. Do Minia a dlaczego niezdecydowałabys sie na kolejną ablacje????..

Dziwne bóle, podwyższone ciśnienie, poblemy z widzeniem

.. ...ciśnienie ( dostałem betaloc zok 25 i wybrałem 3 opakowania ) znów na poziomie 145/85 - 90 max 170/90 w szpitalu; )( badanie holterem dzień ok. 30% nieprawidłowe, noc 100% prawidłowe, 2 tygodnie nie brałem już leków ) Do tego doszły jeszcze zaburzenia widzenia; taki dyskomfort - czy mam..

Nagłe bardzo szybkie bicie serca

.. ...farmakologicznie. ja dostałam betaloc zok 50mg na wyrównanie. a poza tym wyst u mnie niedomykalność zastawki mitralnej. radze zgłosić sie do bardziej kompetentnego lekarza niż ten rodzinny albo na własną rękę wykonać ekg i echo serca.mierz także codziennie tętno jeśli wyjdzie 100 lub..

Po zapaleniu mięsnia sercowego - Str. 2

.. ...czas 20%, biore leki betaloc ZOK 100 mg 2 razy dziennie, captopril 50mg 2 razy dziennie, accupro 10mg 2 razy dziennie, mialam 3 nawroty zapalenia. nie zycze tego nikomu pozdrawiam Czesc.Mialem znowu robione,gdyz maialem termin.WSzytko jest ok.Jednak mam bole w klatce,szcegolenie..

Zespół Marfana

.. ...zabrzu.. ( Na stale zjadam dziennie: betaloc zok 100,polfenon 3x150,digoxin; i doraznie isoptin ).. A zespol marfana jakos latwiej * polknalem * .. Nie ma sie czym przejmowac, zycie nie stracilo kolorow...

Nierównomierne bicie serca

.. ...3dzielnej. Dostałam Betaloc ZOK..i teraz moje pytanie..jak przeczytałam ulotke to sie wystraszyłam...wiecej niz 1 na 100 pacjentów odczuwa jakies skutki uboczne:( ja dzis wziełam pierwszą tableke ale rano nadal miałam nierównomierne bicie serca i teraz przez jakis pół godziny tez:( i..

125/100 ciśnienie

.. ...zmniejszam dawke a biore betaloc zok 100 i rytmonorm dwa razy po 150 no i leki na nadcisnienie a co to za badanie w kierunku wiencowki bo ja mialam badanie wysilkowe i TK serca wysilkowe pani dr przerwala na drugim etapie bo skoczylo cisnienie 210/120 i wystapilo migotanie przedsionkow..

Nadciśnienie wtórne

.. ...domu, przyjmuję leki: Betalok - Zok 100mg, Doxanorm 4mg, Metocard 25mg. Czekam na wyniki metanefryn w moczu oraz na wynik chromograniny A. Pierwsza próbka moczu na metanefryny była graniczna, dlatego pobrano drugą( wyniku jeszcze nie ma ). Czy to możliwe abym miała guz chromochłonny i..

Odstawienie lekarstwa PLAVIX

.. ...czas stosuje lekarstwa Betaloc ZOK 100 , Preductal MR 35 mg.,Atoris 20 mg., Polocard 75 mg., Polpril 5 mg., Plavix 75 mg. Ostatnie lekarstwo jest drogie a po okresie jednego roku przestaje obowiązywać zniżka . Byłem uczestnikiem specjalnego programu ( opieka szpitalna ) ale obecnie już z..

Kardiowerter-defibrylator

.. ...leków które biorę ( betaloc zok 100 ) zaczynam mieć problemy z wagą, bardzo mnie to wszystko dobija : - ( Ola, wszystko minie, przyzwyczaisz się, lekka wypukłość tylko, za to na pewno poprawi się samopoczucie, bądź spokojna. Każdego trochę boli na początku, to w końcu poważna ingerencja,..