Betaloc zok alkohol

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 43

.. ...mądrych. Czy biorąc Betaloc 50 ZOK raz dziennie rano można pozwolić sobie na wypicie większej ilości alkoholu ( np. 3 butelek piwa ) ? Oczywiście po dłuższym czasie od przyjęcia leku, około 16 - 18 godzin ? Z góry serdecznie dziękuję za najbardziej nawet lakoniczne wyjaśnienia. Panie..

Betaloc zok 50 raz dziennie

.. ...lekarz przepisał mi betaloc zok 50 raz dziennie. Mam tachykardie ( nerwicowa )czy to dobry lek? jak długo go mozna brac i czy macie po nim skutki uboczne????. Czy trzeba jakos specjalnie uwazac przy tym leku , alkohol oczywiscie wykluczony ale np leczenie zebów w znieczuleniu?dzieki..

Betaloc ZOK - czy ktoś z was to zażywa?

.. ...Lekarz zapisał mi lek Betaloc Zok. Słyszałam, że po przyjmowaniu tego leku niektóre osoby zauwazył wzrost masy ciała. Czy i tak było w Waszym wypadku, czy często sie to zdarza? I jeszcze takie małe pytanko ; ). Wiem ze do leków spożywanie alkoholu nie jest wskazane ; ). Podobno alkohol..

Betaloc ZOK - czy ktoś z was to zażywa? - Str. 2

.. ...jakis zaburzen. biorę BETALOC ZOK 50mg od 2 miesięcy. czuję się dobrze czasem coś się odezwie typu zawroty głowy ale jest lepiej.staram się o tym nie myśleć.mam dobrego faceta na moje chore serce.co do wagi to u mnie wręcz odwrotnie bo schudłam już 6 kg odkąd to zaczęłam brać.a nie..

Betaloc ZOK - czy ktoś z was to zażywa? - Str. 5

.. ...odzywiania.pozdrawiam Witam ja biore Betalog 75 mg od ok roku, wcześniej 50 brałem. Jęśli chodzi o wagę ciała to faktycznie trochę przytyłem ale może to mieć związek z moim trybem odżywiania. Ale również słyszałem o tymże się tyje po betalogu. Jeśli chodzi o alkohol to z umiarem..

Betaloc a sylwester z alkoholem

.. ...raz dziennie, rano, Betaloc 50 ZOK mogę sobie pozwolić dzisiaj na wypicie alkoholu. Wiem, że lamka wina nie zaszkodzi, wręcz przeciwnie nawet, ale chodzi mi o większe ilości ( bez przesady oczywiście, wino wciąż liczone w kieliszkach, nie w butelkach ). Czy ktoś może wie czy Betaloc..

Leki kardiologiczne a alkohol

.. ...forum o to, czy biorąc Betalok 50 ZOK można pozwolić sobie na spożycie większej ilości alkoholu ( ale bez przesady, oczywiście ). W ulotce dołączonej do leku nie ma ANI SŁOWA na temat ewentualnych negatywnych sutków, choć chyba powinny być skoro są podane intereferencje z innymi lekami,..

Alkohol a lek Beto ZK 25

.. ...3 operacjach serca i Betaloc ZOK 25 mg też brałam.. Nie piję alkoholu, a świetnie się potrafie bawić na róznych imprezach. Poza tym polecam lekturę ulotki dołączonej do leku. Tam są na pewno informacje o tym, czy w czasie jego brania można pić alkohol. Nic co nie jest w nadmiarze nie..