Betaloc zok ciśnienie

Echo serca - Str. 33

.. ...nadciśnienie lekami betalok zok 50, gopten 2mg, indapres 2,5mg - ciśnienie utrzymuje się w granicach 130 - 140 /70 - 80, to są jednak wartości nigdy nie mierzone holterem ciśnieniowym lecz sporadycznymi pomiarami .Sporadycznie - żadko piję alkochol( na kacu wysokie ciśnienie mimo leków..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 692

.. ...co tam zaryzykuje ... Betaloc zok brałem tylko w czasie ataku, i troche pomagał, zwalniał nieco puls i zmniejszał ciśnienie, ale żadko biore, staram się brać jakieś ziołowe leki, typu Validol na moje ataki... Ale każdy z nas ma faktycznie troche inny organizm... maciek - poradziłem się..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 998

.. ...ciśnienie cały czas betaloc zok 100 biore sobiepół tabletki działa fajnie bo obniża też tętno i jestem choć spokojna.Niewiem ale ile razy dzwoniłam na pogotowie jak miałam atak i mówiłam co mi się dzieje to lekarz mówił że ciśnienie 160/100 nie zagraża życiu dostawałam hydrocizinum w..

Do tych którym pomogły betablokery!

.. ...zacząłem brać betablocker ( Betaloc ZOK ) w pierwszy dzień czułem się bardzo źle miałem zawroty głowy lęki potem już tylko było lepiej. Bardzo ładnie wyciszyły się u mnie skurcze dodatkowe a ponadto betaloc ZOK obniżył mi delikatnie ciśnienie z 135/85 na 120/70 ( przy tym 135/85 czyłem..

Blokery a ciąża

.. ...metoprolol, następnie betaloc zok 25, teraz nie biorę nic i jakoś się trzymam, napad miałam tylko raz, trwał jakieś pół godziny i sama sie uspokoiłam. Polecam picie melisy. Lekarz dał mi na wszelki wypadek metoprolol jakby coś się działo. O dziwo mam 24 tydzień ciąży i ciśnienie 100/60 ,..

Dodatkowe skurcze - Str. 6

.. ...jony ) i wszystko bz, Betalok Zok źle tolerowałam, mam niskie ciśnienie, po betaloku jeszcze spadało, a napady były jak dotąd, zaczęłam uzupełniać potas i magnez, - wszystko ustąpiło, pod koniec drugiej ciąży objawy nawróciły, ale wiedziałam co robić i rzeczywiście pomogło. Aha w każdym..

Dodatkowe skurcze - Str. 265

.. ...bralam biosotal 40,bralam Betalok Zok 50,polfenol i metocard.rytmonorm ale żadenj rewelacji po nich nie było.Oprócz tego caly czas biorę leki rozrzedzające krew polocard mam ją zbyt gęstą: )Też musze uważać z tymi lekami bo wiadomo ze leki antyrytmiczne obniząja ciśnienie a moje..

Bóle głowy a ciśnienie

.. ...nadciśnienie tętnicze, biorę BETALOK ZOK 25 i LISINORATIO 20 i narazie mam ciśnienie w normie tak ok.120/80. Ale z tymi bólami głowy to byłem u neurologa i dał mi skierowanie na EEG głowy które nic nie wykazało, później mu się dalej skarżyłem to dał mi w końcu skierowanie na Tomografię..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 180

.. ...powiedzieć ) i przepisał betaloc zok 25, magneB6 i deprim.Pomogło na jakieś cztery miesiące ( sama odstawiłam leki )i powróciło ze zdwojoną siłą.Przyspieszone bicie serca,skoki ciśnienia, uderzające gorąco, ściskanie w klatce piersiowej, zawroty głowy, bóle głowy czasami jakieś..

Jestem podłamany leczeniem nadciśnienia - Str. 2

.. ...150/87/55.biore tertensif 1x,i betalok zok 0,5.ina nerwy xanax 0,25.pozdrawiam * preparowanych azotanami wędlin * To raczej obniża ciśnienie co nie znaczy że jest zdrowe.O ile dobrze wywnioskowałem to powoduje miażdżycą a od miażdżycy można mieć za wysokie ciśnienie. Z azotanami może..

Czy to już nadciśnienie?

.. ...trafi. Ale obecnie biorę Betaloc ZOK 50, Lisinoratio 20 i dorażnie Captopril 25 w razie skoku ciśnienia. Mam teraz ciśnienie w granicach 117 - 125/75 - 80 i nie narzekam. Ale wystarczy że się nakręcę i już moge mieć 160/95, dlatego dodatkowo biorę Xanax 1 mg. witam, mam 32 lata a..

Dziwne bóle, podwyższone ciśnienie, poblemy z widzeniem

.. ...ciśnienie ( dostałem betaloc zok 25 i wybrałem 3 opakowania ) znów na poziomie 145/85 - 90 max 170/90 w szpitalu; )( badanie holterem dzień ok. 30% nieprawidłowe, noc 100% prawidłowe, 2 tygodnie nie brałem już leków ) Do tego doszły jeszcze zaburzenia widzenia; taki dyskomfort - czy mam..

Bardzo wysokie tętno przy normalnym ciśnieniu

.. ...a puls 100 - 110 serce robi wtedy fikołki, albo trzepocze jak motyl.Lekarz zlecił badania ( dużo ) jutro wyniki.Narazie dostałam lek betaloc zok pół tabletki. Uważam, że wizyta u lekarza jest konieczna..

Powiększony lewy przedsionek serca

.. ...nadciśnienie lekami betalok zok 50, gopten 2mg, indapres 2,5mg - ciśnienie utrzymuje się w granicach 130 - 140 /70 - 80, to są jednak wartości nigdy nie mierzone holterem ciśnieniowym lecz sporadycznymi pomiarami .Sporadycznie - żadko piję alkochol( na kacu wysokie ciśnienie mimo leków..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 597

.. ...przepisał mi tabletki Betaloc Zok 25 i narazie mam brać pół tabletki rano,i jakiś Bellergot na uspokojenie .Xanax kazał mi pomału odstawiać.dziewczyny może któraś z was bierze ten Betaloc,jak on działa ,czy on ciśnienia nie obniża poniżej normy.Bo ja tak normalnie to mam 119/72,62..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 598

.. ...stanie Buziaczki Gosiu Betalog zok to uniwersalny lek jest na arytmie i ciśnienie brałam go 2 lata temu jak ciśnienie jest za niskie to go podnosi a jak za wysokie to obniża spokojnie go możesz brać to dobry lek Pozdrawiam Freciu kochana walcz i sie nie poddawaj juz sama nie wiem co..

Mocne bicie serca i podwyższone ciśnienie

.. ...w tygodni a do tego betaloc zok 50 raz dzienni i tritace 5 mg 1 dziennie noi wypis do lekarza 1 kontaktu, A więc brałem sobie leki na ciśnienie ciśnienie za zwyczaj mi się wachało w granicach 130/145 na 77/80 nieraz to drugie było niższe ale bóle nie przeszły w kladce piersiowej a do..

125/100 ciśnienie

.. ...zmniejszam dawke a biore betaloc zok 100 i rytmonorm dwa razy po 150 no i leki na nadcisnienie a co to za badanie w kierunku wiencowki bo ja mialam badanie wysilkowe i TK serca wysilkowe pani dr przerwala na drugim etapie bo skoczylo cisnienie 210/120 i wystapilo migotanie przedsionkow..

Nadciśnienie i prestarium

.. ...słuchał lekarza brałbym do tej pory betalo zok25. Ciekawi tego jak można sobie z tym poradzić - zapraszam na skype: pawlilimicimited Proszę o zaopatrzenie się w mikrofon bo pisać nie mam ochoty. Pozdrawiam..

Nadciśnienie i płatek

.. ...130/70. Obecnie biorę betaloc zok50, który pomaga mi równiez w drugim schorzeniu, a mianowicie - wypadanie płatka zastawki mitralnej z nieistotną niedomykalnością I stopnia. Musze przyznać, że często płatek mi się odzywa tzn.mam np. dodatkowe skurcze, czy bóle klatki piersiowej. Po tym..

Micardis 80mg - czy ktoś zna? zażywa?

.. ...połowę 80,tertensiw SR, betalok ZOK50 - połowę/. Przy tym zestawie miałem przez całą dobę ciśnienie prawidłowe.Leki te zaaplikował mi profesor Akademi Medycznej w Poznaniu SZ.Pan Głuszek./przpraszam ale zapomniałem imienia mam nadzieję że mi wybaczy/.WSPANIAŁY LEKARZ już sama wizyta..

Nadciśnienie wtórne

.. ...domu, przyjmuję leki: Betalok - Zok 100mg, Doxanorm 4mg, Metocard 25mg. Czekam na wyniki metanefryn w moczu oraz na wynik chromograniny A. Pierwsza próbka moczu na metanefryny była graniczna, dlatego pobrano drugą( wyniku jeszcze nie ma ). Czy to możliwe abym miała guz chromochłonny i..

Nadciśnienie tętnicze

.. ...leczyć,pani Dr. przepisała Betaloc zok 25mg i wiernie go przyjmowałam ciśnienie się nie unormowało ja przytyłam 10 kg!Od tygodnia biorę Losartic,może ktoś brał ten lek bardzo proszę o opinie. Pozdrawiam mira Eh pozazdroscic bo ja bralem atenolol a odkad mam betaloc to mam cisnienie od..

Ucisk w glowie, szum w uszach, wysokie cisnienie, dziwny wzrok - Str. 4

.. ...- na początku brałam Betaloc Zok - ale znajomy pulmunolog kategorycznie zabronił mi go brać - bo jak określił jest on dla starszych osób - [mam 36 lat],potem przez ponad pół roku brałam Staweran 40 mg. i było rewelka - całkowicie zapomniałam o nadciśnieniu - do czasu - jak pewnego..

Ucisk w glowie, szum w uszach, wysokie cisnienie, dziwny wzrok - Str. 6

.. ...wcześniej enarenal, betaloc ZOK, trenox * jakoś tak * Obecnie mam się wybrać do endokrynologa. Nadwagi nie mam, nie pije, nie palę i jakoś muszę żyć: ) i się nie poddaję. A i Patryk20 ciśnienie 140/80 to jest jeszcze norma: ) takiego to ja chyba nigdy nie osiągnę: ) Pozdrawiam;] ptys ale..

Kłucie w okolicy serca a odstawienie betablokera

.. ...leki ale niezmiennie Betaloc ZOK ( 25 mg ) jednak od roku coraz częściej miałem po nim dodatkowe skurcze, więc ostatnio kardiolog zamienił Betaloc na Bisocard ( 5 mg ). Przez pierwsze 3 tygodnie było perfekcyjnie. Ciśnienie idealne ( trochę słaby i oszołomiony byłem - ale ok ). Po 3..

Niskie ciśnienie, wysoki puls spoczynkowy.

.. ...stosowanie Staveranu 40 3x1, Betaloc ZOK 25 1x1 + w silnych atakach tabletki uspakajające. Skierowała mnie do kardiologa, poszłam do najlepszego w mojej okolicy, dzisiaj myślę, że był to błąd, bo wyraźnie był łasy na pieniądze. Wykonał Echo serca - w normie. Stwierdził zaburzenia..

Nie mam rąk - jak mierzyć ciśnienie sensownie i miarodajnie ?

.. ...5mg - 2 x 1 tabl. i Betaloc ZOK 25mg - 1 x 1 tabl, a od ok 1,5 roku zamiast Betaloc - u przypisano mi Dilzem 60mg - 2 x 1 tabl no i zmieniono dawkowanie Tritace na 1 x 1 tabl rano ). Ta kuracja była efektem tego, że wylądowałem wówczas w szpitalu, byłem mocno przemęczony pracą,..