Bezsenność w ciąży

Dodatkowe skurcze - Str. 225

.. ...ziółka: ) a ja cierpie na bezsennosc:( nic nie pomaga ani herbatka ani mleko ani tv ani radio nic...kompletnie nic:( :( chyba spac nie bede dzis wogole... Moje Bidy - uspokoić się, wziąć waleriakę. JA sypiam dobrze narazie...z czego bardzo sie ciesze , bo w ciąży od 8 miesiaća to..

Wysokie tętno w ciąży

.. ...Do tego doszły okresy bezsennosci nawet po dwa tygodnie - nawet Ci nie musze pisac co to oznacza dla kobiety w ciazy, prawda??? Najgorsze nastapilo pozniej, zaczely sie u mnie dodatkowe skurcze serca - straszna przypadlosc za kazdym razem masz wrazenie ze serce Ci na moment snaneło a..

Nerwica w ciąży - Str. 70

.. ...pojawiła się u mnie teraz bezsenność i mam w nocy tyle czasu, że myślę o głupotach. Jestem wiecznie niezadowolona z życia, wyżywam się na mężu chociaż On mi bardzo pomaga. Wie, o co chodzi z moją chorobą i jest najlepszym psychoterapeutą, ale to już mi nawet przestało wystarczać. Widzę,..

Nerwica w ciąży - Str. 84

.. ...chudniecie i wielodniowa bezsennosc. Szczerze mowiac, i nie jest to tylko moje zdanie mam się za osobę, która mimo choroby daje sobie rade swietnie i mimo wszystko jestem silna. Zalozylam rodzine, mam dzieci, pracowalam. Nasilenie mojej deprsji bywalo tak duze, ze nie leczenie jej..

Nerwica w ciąży - Str. 94

.. ...zmroku, utraty wagi i bezsennosci. bo nie wiem co bardziej zaszkodziloby dziecku, lek w malej dawce, czy matka na krawedzi wytrzymalosci. trzymaj się, dziel tutaj jezeli bedzie Ci to pomagac, najwazniejsze, ze jak widzisz nie jestes sama, nerwica to jak kazda inna choroba i zeby..

Nerwica w ciąży - Str. 98

.. ...i tak codziennie ta bezsenność doprowadzi mnie do szału lekarz przepisał mi lexotan 3 wziełam ćwiartkę dzisiaj rano potrzebuję się wyciszyś a przedewszystkim myśli dobijają mnie okropnie boję się że zwarjuję zmieniam lekarza bo powiedział mi że to moja uroda że tak przechodzę ciążę i..