Białko i kreatyna

Hipoksja

.. ...osteoartropatia przerostowa - nadmierny rozrost tkanki kostnej; krwioplucie. Leczenie hipoksji. Korekcja wady serca. W przypadku gdy korekcja nie przynosi poprawy utlenowania serca leczenie jest zachowawcze...

Budowa krwi

Budowa krwi

.. ...układu fibrynolitycznego, białka ( głównie albuminy ), hormony, lipidy, jony ( przede wszystkim sód, potas, magnez i wapń w odpowiednich stężeniach ), glukoza, przeciwciała, wiele substancji biochemicznych jak mocznik, kreatynina czy bilirubina, liczne enzymy jak choćby aminotransferazy...

Nerwica - czy na pewno? - Str. 148

.. ...wyszły złe wynki moczu ( białkomocz,krwinkomocz+nadcisnienie ) dostaję paranoi non stop.Niby tego białka u mnie dużo nie jest ( tak uspokaja nefrolog ) ale sie martwię.No i zrobiłam ekg, i usg brzucha i tsh..i kreatynine..i wyszła niedoczynność tarczycy i ostre zapalenie kłebuszków..

Nadciśnienie pierwszego stopnia u 19 latka

.. ...byly roznego rodzaju białka i kreatyny bez zadnych sterydów ,bo zawsze mowilem ,ze szkoda na to zdrowia.Waze 94 kg mierze 184 cm i nie rozumiem dlaczego mam nadcisnienie skoro pale moze 3,4 papieroski dziennie, pije % naprawde sporadycznie.Jedyne co mam na sumieniu to ,ze bywając czesto..

Wpływ stosowania suplemantacji na przerost mięśnia sercowego

.. ...suplementacja odżywką białkową, kreatyną itd. wywiera znaczący wpływ na jego rozrost podczas ich stosowania przy dostosowywaniu się serca do wysiłku, lub gdy następuje unormowanie się wielkości /przyzwyczajenie do wzmożonego wysiłku, powodują jego ponowny przerost. interesuje mnie..

Serce a siłownia i suplementy

.. ...naturalna kreatyna i białko serwatkowe, Czy mogę? Czy kreatyna może wywołać u mnie zmiany sercowe ?? Bo białko to raczej na nic nie szkodzi. Bardzo proszę o odpowiedzi , za każdą będę ogromnie wdzięczny! Wiesz zawsze najlepiej spytać swojego lekarza.To jednak spory wysiłek fizyczny..