Biegunka po alkoholu

Nerwica - czy na pewno? - Str. 14

.. ...temu miewałem częste biegunki i tu jest chyba jakiś trop. Małe stężenie triglicerydów może wskazywać na złe wchłanianie z jelita a co za tym idzie jednocześnie małe wchłanianie magnezu ( badania na mikroelementy dopiero planuję ). Jeśli mam na codzień zbyt mało magnezu ( jak zresztą..

Nerwicowcy a co z alkoholem?

.. ...poprostu umieram, mam biegunke i wymioty rownoczenie, problemy z oddychaniem i oczywiscie straszna jazde z sercem tzn bije bardzo szybko i mam dodatkowe...do tego jest mi slabo i jestem cala rozczesiona, juz od dluzszego czasu nie moge napic sie jakies wiekszej ilosci bo wiem co mnie..

Niskie ciśnienie 76/45, ciągle mi słabo

.. ...nadmierne pocenie się, biegunka lub wymioty ) * Działanie uboczne niektórych leków ( np. obniżających ciśnienie ). * Ciąża. * Zbyt duża ilość alkoholu, palenie papierosów. Wg Japończyków niskie ciśnienie często jest objawem poważnych schorzeń o innym podłożu niż sercowo - naczyniowe:..

Dziwne objawy i napady po alkoholu

.. ...bólów głowy, mdłości, biegunki, drgań jednej z powiek. Powiedzcie czy Wam też tak mrowieją dłonie na drugi dzień po piciu alkoholu...ja mam juz tego dość...tylko na drugi dzień po piciu,nie można tego opanować,takie mrowieni i dretwienie silne..hmm po czasie przechodzi ale caly sie..

Serce

.. ...60, wystapuja róznież biegunki zwłasza przed, w trakcie lub po takim szybkim bicu, mam biały język który robi sie jeszcze bardziej biało zielony po kawie, alkoholu, czekoladzie.A także dziwne bole w klatce, na plecach i pod pachą ale tylko po lewej stronie. Biore magnez, potas i wit z..

Odwodnienie - Str. 5

.. ...kot czy jak? Mialas biegunke przez 3 dni pod rzad? Bo chyba tak sie mozna odwodnic!? Po co w ogole siegalas po alkohol skoro karmisz piersia? Na takie stany odwodnieniowe dobry byl m. in. gastrolit. WYLUZUJ TROSZKE! Bo az mnie cisnienie podnosi : ) Wiecie co załozyłam ten temat, bo..