Biegunki omdlenia

Nerwica - czy na pewno? - Str. 29

.. ...sie teraz tz wymioty, biegunka, omdlenia, chwilowa utrata swiadomosci lub raczej brak kontaktu. Nie pamieta co robi, mowi, bywa agresywny slownie. Chce mu pomoc ale nie wiem jak. Czy to moga byc objawy nerwicy? Mial ktos z Was cos podobnego? Jezeli ktos ma problemy z nerwica , nerwica..

Szybka praca serca

.. ...mnie na sciany, do tego biegunka wymioty w koncu omdlenia. Przyjaciele zadzwonili po karetke, przyjechaly 4 osoby zmierzyli puls - 180 na sek. Diagnoza natychmiastowa SVT ( SBT ) a po polsku czestoskurcz nadkomorowy. Zabrali mnie do szpitala, lekarz, opowiedzial mi troche czym to jest. (..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 16

.. ...łaknienia, nudności, biegunka oraz wiele innych. Objawy te, o zmiennym nasileniu utrzymują się długo lub dochodzi do tzw. napadów ( przełomów ) wegetatywnych. Przebiegają one często w postaci gwałtowanego kołatania serca lub uczucia zamierania serca, duszności, nawałów gorąca do głowy..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 24

.. ...i mrowienia kończyn, biegunki, nocne poty, ( aż do konieczności zmian piżamek ), * glut * w gardle, ataki paniki kończące się nawet omdleniami w autobusach i przekonanie, że umieram, że zawiodę męża rodzinę... A im większy starch tym silniejsze dolegliwości - spirala się nakręcała...