Biologiczne zastawki serca

Zapalenie wsierdzia

.. ...wsierdzia: sztuczne i biologiczne zastawki serca; wrodzone wady serca; nabyte wady serca także te powstałe w wyniku gorączki reumatycznej; kardiomiopatia przerostowa ( HCM ); cewnikowanie serca; narkomania. Objawy kliniczne infekcyjnego zapalenia wsierdzia. podwyższona temperatura ciała..

Mam WPW i jestem uczulony na punkcie serca

.. ...po wymianę własnej na biologiczną czy mechaniczną. Zapraszam Cię na forum gdzie znajdziesz pacjentów z takimi problemami : http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=35361 Tutaj wersja elektroniczna poradnika pacjenta po http://www.drivehq.com/folder/p976050.aspxoperacji zastawki :..

Niedomykalność aortalna +++ - Str. 2

.. ...najczęstsza ) , albo zastawke biologiczna ( ksenogenna lub homograft ). Nie wiem jaki wymiar ma aorta wstepująca ,a to tez wazne Witam panie Marku Od kilkunastu lat miałam stwierdzoną wade serca pod postacia niedomykalności i zwapnienia zastawki dwudzielnej, oczywiscie od kilku lat byłam..

Jaki rodzaj zastawki serca jest najlepszy dla pacjenta?

.. ...mozna pwoiedzieć ani o biologicznej ani o homografcie. W Karkowie stosują natomiast u osób dorosłych nowa mertodę naprawy zastawki aortalnej, która ogranicza czas operacji do minimum koniecznego co nie powoduje uszkodzenia mięśnia sercowego. Jak mi odpowiedziano z uwagi na możliwośc..

Szukam kontaktu z osobami z wszczepioną zastawką - Str. 46

.. ...wszczepieniu zastawki mitralnej biologicznej i trójdzielnej sztucznej mam złozoną wade serca CCTgA i i zamknęli mi ubytek VSD co w moim wieku przy nadciśnieniu płucnym jest prawie awykonalne. Polecam Anin lekarzy tam pracujacych w szczególności kardiochirurha prof. J. Rózańskiego...

Wymiana zastawki serca (mitralnej) na sztuczka

.. ...mitralną na zastawkę biologiczną. Żałuję, że tak późno zdecydowałam sie na operację, gdyż wcześniej może byłaby szansa uratowania własnej zastawki. Pomimo, że od zabiegu minęło niewiele czasu to mogę powiedzieć, że w pełni wróciłam już do poprzedniego życia, znów czynnie uprawiam sport,..

Satro - nareszczie coś wiarygodniejszego od EKG - Str. 3

.. ...ECHO i nie widzi budowy biologicznej serca, nie pokazuje więc czy zastawka się zamyka czy nie. Jeżeli faktycznie lekarka tak powiedziała to jest to jej nadintpretacja i pretensje należy mieć do lekarki a nie do SATRO. W razie watpliwości zawsze można mailem wysłać wynik badania do..

Dwupłatkowa zastawka aortalna i poszerzona aorta wstępująca - Str. 3

.. ...zastawki aortalnej na biologiczna i usuniecia tetniaka aorty wstepujacej o srednicy 5,1 Do domu wrocilam 29.05, poniewaz wdal sie stan zapalny ( podobno typowy po takich operacjach ) i potrzebna byla kuracja antybiotykowa Operowana bylam w Klinice Chorob Serca we Wroclawiu, przez pana..

Komplikacje podczas wymiany zastawki

.. ...wstawiane sa zastawki biologiczne nowego typu ktore w zdecydowany sposob zmniejszaja czas wyłączenia serca, nie wiem moze to mialo decydujace znaczenie. jezeli kogos przestraszylem to przepraszam ale te pytania mnie tak nurtuja ze postanowilem zadać je na forum dyskusyjnym podniosłem..

Stan po operacji zastawki aortalnej i aorty wstępującej

.. ...zastawki mechaniczne czy biologiczne też Witam! Mam 34 lata za parę miesięcy spodziewam się wymiany zastawki aortalnej. Chciałbym wiedzieć w jakim zawodzie po takim zabiegu mógł bym pracować? Wcześniej pracowałem jako kierowca. Do wojtek46: Po każdej operajci serca mozna pracowac, tylko..

Nierówna praca serca po operacji zastawki

.. ...ma wstawioną zastawkę biologiczną czy mechaniczną . Jak się czuła przed operacją , czy miała koronografię , jak szybko wróciła do domu , życzę jej zdrowia i dobrego samopoczucia , ja się bardzo boję tej operacji , mieszkamy na wsi a to zawsze trudniej niż w mieście pozdrowienia Jestem po..

Nierówna praca serca po operacji zastawki - Str. 2

.. ...,ma wstawioną zastawkę biologiczną , czuje się dobrze , wstaje z łóżka , chodzi i myślę że z każdym dniem będzie poprawa - serdecznie pozdrawiam , mam uszkodzony komputer , odezwę się po naprawie - dziękuję . Witam serdecznie Z wielka radością przeczytałam ostatnia Pani wypowiedż.Ciesze..