Bioxetin skutki uboczne

Nerwica - czy na pewno? - Str. 57

.. ...silna nerwice sa to bioxetin i chlorprothixen skutki uboczne to miedzy innymi chudniecie a ja i tak duzo schudlam wiec nie chce juz schudnac co myslicie o moim pomysle Kasjopejo jak tak sie sprawy maja,to poczekaj,ale nie za dlugo prosze Cie. Regino ja biore bioxetin i nie narzekam a do..

Nerwica - kto ją pokonuje i w jaki sposób? - Str. 4

.. ...na deresje dostałam Bioxetin a na histeryczne lęki Afobam ( ale tylko przez tydzień miałam go brać ) - nie brtałam żadnego z nichj bo bałam sie uzaleznienia, a przede wszystkim jak przecyztałam o skutkach ubocznych to zbladłam, nie dość że mam nierówną prace serca, arytmię to jeszcze..

Napady agresji, płaczu, nie sypiam w nocy przez natłok myśli lub koszmary

.. ...Jak na razie brałem bioxetin i paxtin i nic mi się nie stało. Łączyłerm to z alk. i też nic. Żadnych skutków ubocznych, ale też brak ddziałania terapeutycznego. Chyba będę musiał iść do mojego doktora i poprosić o zmianę leku na inny, bo to co brałem dotychczas na mnie niestety nie..

Nerwica i leki Sulpiryd, Asertin, brać oba?

.. ...podobnie jak ja i jadła sam bioxetin i jej pomogł bez srodkow ubocznych... Chyba ze sulpiryd doraznie jakby cos sie działo przy asertinie? Prosze o pomoc Witaj. Też mam przepisany przez psychiatrę Asertin, biorę go już dwa tygodnie, na początku nie czułam się dobrze, bo lek musi się..