Bisocard działanie

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 134

.. ...Witaj tom ja brałam bisocard przez dwa lata 1 tabletkę właśnie na szybkie bicie serca. Ale żaden lekarz nie powiedział, żeby brać jak będzie szybko biło, tylko regularnie codziennie. Wtedy działanie jest prawidłowe. Przez te dwa lata tetno rzadko skakało do 100. Przeważnie miałam 70 -..

Bisocard

.. ...przepisuje ja tez bralam bisocard,choc mam niskie cisnienie trudno mi sie odniesc do pozostalych twoich klopotow zdrowotnych proponuje porozmawiac z kardio,aby rozwial watpliwosci pozdrawiam i zycze zdrowka: ) Witam Trafiłem na tego posa a szukałem co innego ale ? Znam ten lek. brałem go..

Problemy z babcią, ospała i ociężała po lekach

.. ...Vicebrol( 5 mg, x2 ), Bisocard ( 2,5 mg; x1 ), Lerivon ( 10 mg; x1 ), Gopten ( 0,5 mg; x1 ). co może dawać takie objawy? ciśnienie wydaje się być w porządku ( nie za niskie ) Przeczytałem, że Lerivon może mieć takie działanie uboczne. Babcia dostała nowe leki, czyli albo jeden z nowych..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 491

.. ...czasu.!!!!!PA! Aga25! Ja biorę bisocard .Jest to lek o podobnym działaniu do metoprololu. Jest to lek z dziedziny - kardiologia! Doroto W jak Ty to pokonalas?To naprawde jestes dzielna! Pewnie gdzies opisalas swoja historie? Napisz prosze jak dlugo trwaly u Ciebie takie problemy ze snem?..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 773

.. ...chwili zastepuje go bisocardem,ponieważ nie za bardzo mi służył. Jesli chodzi o jego działanie to nie ma znaczenie czy jestes w domu czy też poza nim.On działa jednakowo ,pod warunkiem ,ze jest zażywany systematycznie ,rano o tej samej porze każdego dnia! Mało napisałes nam o sobie..