Bisocard skutki uboczne

Isoptin 80 - informacje na temat zachowań

.. ...bisocardu.oczywiście wszystko pod kątrolą lekarza.Ale wracając do ispotinu to dobrze go tolerowalam,nie miałam skutków ubocznych,Poza beta - blokerem biore jeszcze tritace 10 i hygroton 25 bo mam nadciśnienie...

Leki w nadciśnieniu

.. Czy ktoś stosuje Bisocard - jak jest tolerowany , czy bezpieczny, zapisano mi go jako pierwszy lek .Od 30 lat nic nie zażywałam - nie wiedziałam gdzie jest przychodnia .Proszę mnie uświadomić. Bisocard raczej jest dobrze przyswajalny,( sądzę,że chodzi o nadciśnienie )nie wiem jakie jest ,oczywiście mogą..

Concor skutki uboczne

.. ...sukcesywnie zmniejszając dawki. Skutkiem ubocznym zażywania concoru jest pustoszenie kieszeni. Polski generyk o nazwie bisocard jest wyrażnie tańszy. nawet chyba nie czytalas ulotki z nie wolno odstawiac nagle..

Lek Ebivol

.. ...i serece równo pracuje biore ten lek od tyg ile trzeba czekac az organizm sie przyzwyczai???? przetem brałem bisocard ...czy ten lek ma jakies skutki uboczne?????? z gory dziekuje za odp i pozdrawiam..

Losartic - skutki uboczne

.. ...nadciśnienie rano razem z Bisocardem. W domu mam jeszcze Polpril który wykupiłem ale nie zażyłem. Może będę brał rano Bisocard a wieczorem Polpril i pozbędę się tych dziwnie bolących zatok. Pozdrawiam Andrzej..

Czy to skutki uboczne (Betaloc Zok Procoralan)

.. ...wymianie zastawki brałam Bisocard, po 1,5 roku powróciły problemy z szybką czynnością serca. Przepisano mi Procoralan - obiawy miałam jak w/w - ale tez nie przyniósł ulgi po pół roku przeszłam na Bisocard - było gorzej. Dziś biorę Lokren. Tylko 5 mg. Tętno mam w granicach 60 - 80...