Bisohexal 5

Leki kardiologiczne (leki stosowane w chorobach serca)

Leki kardiologiczne (leki stosowane w chorobach serca)

.. ...Concor, Concor COR, BisoHEXAL, Bisopromerc, Bisoratio, Corectin ), nebiwolol ( Nebilet ), metoprolol ( Betaloc ) [http://www.kardiolo.pl/metoprolol.htm]. Trzecią grupę stanowią betaadrenolityki blokujące receptory β1 i β2 oraz dodatkowo receptory α1. Blokowanie receptorów..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 5

.. ...Ja codziennie biorę BisoHEXAL w dawce 2,5 mg i pomimo to zdarzają mi się czasem takie epizody ( zazwyczaj co miesiąc ).Może to rzeczywiście związane jest z cyklem miesiączkowym i podwyższonymi hormonami?Nie wiem,w każdym razie tak sobie staram się to tłumaczyć i nie panikować. Też..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 721

.. ...biorę do tego codziennie bisohexal, po pół. Ale wiadomo, nie czuję się do końca dobrze. Najgorzej jest po jakieś imprezie ( od 3 miesięcy nie palę, nie pije kawy i alkohol piję sporadycznie ), niestety o 2 piwa za dużo, ale tylko piwa, nic mocniejszego nie pije kolejny dzień jest..

Częstoskurcze i arytmie - jakie leki bierzecie?

.. ...parciu. Z leków biorę BisoHEXAL - 2,5 mg rano ( bardzo zwalnia pracę serca i dlatego biorę go co drugi dzień ). Magnezin - 1 tabletka rano i Kaldyum - 1 tabletka rano ( mam bardzo mało potasu - wynik sprzed 2 tygodni - 3,6 przy stałym przyjmowaniu Kaldyum i pożeraniu dużych ilości..

Napadowy częstoskurcz nadkomorowy

.. ...,narazie lekarz zapisał mi bisohexal 1/4 tabletki codziennie ale serce po nim tak dziwnie mi bije /wolno/ Czy ktoś zażywa taki lek,czy to już zawsze trzeba będzie brać jakieś leki,dotąd brałam tylko podczas ataku propronolol i pomagałam sobie metodami naturalnymi ,oprócz 1 ataku..

Po ablacji

.. ...prawdą biorę jeszcze bisohexal i uzupełniam potas,ale powiem szczerze,że czuję się rewelacyjnie.Nie mam żadnych dolegliwości związanych z arytmią. Jedynie muszę popracować nad kondycją i rzucić ( po raz kolejny zresztą ) te cholerne papierosy. Życzę dużo zdrowia i pozytywnego myślenia,a..

Szybkie tętno - Str. 4

.. ...sie! Ostatnio biorę BisoHEXAL,ale ten lek bardzo mi spowalnia pracę serca i czuję się jakbym conajmniej została czymś ciężkim potraktowana w głowę.Dlatego biorę go co drugi dzień. Wcześniej brałam ISOPTON SR ( ten o powolnym uwalnianiu się ),ale nie zawsze to było skuteczne.No i doraźnie..

Szybkie tętno - Str. 5

.. ...biorę codziennie 2,5 mg BisoHEXAL * u,to nie mam napadów.Jak biorę co drugi dzień - też nie mam częstoskurczu.Ostatni atak miałam jak brałam ISOPTIN SR( ten o powolnym uwalnianiu ),ale też miałam niezłą jazdę emocjonalną i stąd atak. Dziś np.wzięłam 1/4 BisoHEXAL,bo bardzo wolno mi biło..

Szybkie tętno - Str. 6

.. ...razie regularnie biorę BisoHEXAL,więc myślę,że wszystko będzie OK. A jak nie,to przynajmniej uda mi się zarejestrować coś na rejestratorze. Pozdrawiam Was,dziewczynki,bardzo serdecznie... PS.Dobrze wiedzieć,że gdzieś daleko - niedaleko są bratnie duszyczki... o rany....ja jak miałam..

Szybkie tętno - Str. 7

.. ...leci po tym cholernym BisoHEXAL * u.Muszę zrobić drugą kawę... U Ciebie już też wszystko OK? PS.Dodam,że nie mam zamiaru rezygnować z basenu i już... No Monia - uspokoiłaś mnie troszkę : ) Ja też zasypiam na stojąco, mierzyłam ciśnienie: 109/78 i tętno 93. Zaparzyłam kawę bo oczy mi się..

Arytmia - dziwne dolegliwości? - Str. 2

.. ...skurcze sa dosc czeste mam bisohexal 0,5 zażywam 14 tabletki i ok na jakis czas. Ciezko z tym zyc bo czlowiek dopisuje sobie niestworzone historie nakreca sie doprowadzajac do nerwicy i paranoi, wszystcy zapewniaja, ze nie jest to grozne dla zycia ale sami dobrze wiecie, nie jest tak..

Lek na skurcze dodatkowe

.. ...Lekarz przepisał mi bisohexal ale jako lek zapobiegający napadom częstoskurczu nadkomorowego,czy on równiez eliminuje surcze dodatkowe? pozdrawiam witaj ja mam dodatkowe skurcze komorowe i moj lekarz fdal mi lek Atenolol 25 biore po pol tabletki dziennie i jest dobrze. ale jak odstawiam..

Dodatkowe skurcze - Str. 277

.. ...żadnego p/arytmika. tylko Bisohexal 1/4 z 5 mg i leki na nadciśnienie. Choruję tak poważnie już siódmy rok, od tych ciągle zmienianych leków zastrajkowała wątroba a teraz jeszcze buntują się nerki i zaczął garować cukier. Jednak muszę się sprężyć i zbić choć trochę nadwagi ( bardzo dużej..

Dodatkowe skurcze - Str. 291

.. ...ablacji na migotanir przedsionków dopadły mnie skurcze a nastepnie częstoskurcz , to z dnia na dzień zamieniono Isoptin 120 na bisohexal 2 x 5 . Trafna decyzja. Obecnie zeszłam na 1 x 1,25 mg Pozdrawiam...

Szybkie tetno II - Str. 4

.. ...Biorę codziennie 1/2 BisoHEXAL * u i jest na razie OK. A czy Ty po zabiegu bierzesz jakieś leki? Pozrawiam. Witaj Monia : ) Jeszcze w szpitalu zaczęto mi podawać Betaloc ZOK. Przez pierwszy tydzień tętno było książkowe, potem zaczęło znowu brykać :( zadzowniłam do naszego Ablatora -..

Kołatania serca i niewielka niedomykalność zastawki mitralnej

.. ...zapisuja leki bralam Bisohexal - a obecnie biore Magne B6 i Metocard.Nosilam na sobie przez dobe Holtera,MIALAM ROBIONE EHO serca EKG w badaniu Dopplera niewielka niedomykalnosc zastawki mitralnej( +/++ ) jeden lekarz mi powiedzial ze mam jakąs dodatkową żylke przez którą płynie krew i..

Bisocard a lampka wina, mały drink

.. ...kulturą... ja biorę bisohexal sporadycznie ( bisohexal,to to samo,co bisocard ) i mam to samo pytanie pytałam lekarza i powiedział,że nie ma problemu,żeby przy bosocardzi napić się alkoholu Możesz pić byle nie za często i za dużo. a mi lekarka odpowiedziała, że przy lekach nasercowych..

Bigeminie komorowe z jednego ośrodka

.. ...zapisal mi betabloker Bisohexal 5, po ktorym dostalem konkretnego ataku dusznosci, wiec koles chyba sie srednio zna na sprawie ). Musze nadmienic, ze mam 25 lat. Pozdrawiam Ten atak duszności to normalna sprawa o której niestety lekarz zapomniał:] poinformować. B - blokery obniżają..

Niedomykalność zastawki mitralnej

.. ...mitralnej przepisano mi bisohexal oraz magnez.Jak dalej żyć z tym męczącym kołataniem serca .wczoraj kołatło mi prawie12 godz,ustąpiło mi myślę po tym jak wstrzymałam na parę sekund oddech.Co robić? a jakĄ masz tĄ niedomykalnoŚć? Właśnie wykryto coś takiego u mojej córeczki, ma dopiero 4..

Częstoskurcz po ablacji

.. ...zamienić Isoptin 120 na Bisohexal 2 x 10 mg. Już na drugi dzień cofnął się częstoskurcz, tętno spadło ze 150 na 55 - 60. Musiałam od razu zmniejszyć dawkę do 5 mg a nawet do 1/2. Minęły 2 m - ce i jest spokój ( aby nie zapeszyć ha ha ). Od tygodnia biorę już 1/4 tabl. 5 mg. Ale muszę..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 50

.. ...SR 120 a wprowadzono Bisohexal. Dzisiaj iuż trzeci dzień i tętno mam mniejsze niż 60 , nawet po kawie. Trochę się boję bo serce bije wolniej niż cyka zegarek. Zastanawia mnie, czy Ispotin, który brałam prawie dziewięć m - cy miał jakieś działanie ( na mnie ) ? Do Ewy z Zabrza. Czy jak..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 52

.. ...po 50 mg. Natomiast Bisohexal 5 mg zaczęłam brać w miejsce Isoptinu od ponad dwóch tygodni. I faktycznie zauważyłam, że Bisohexal 5 jest jakby za dużą dawką, więc zmniejszyłam do połowy raz dziennie ( za wiedzą lekarza ). Dwa tygodnie miałam na prawdę spokój aż się pochwaliłam na forum i..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 56

.. ...( już trzeci dzień ) bisohexal 5 do 1/4 tabletki i o dziwo tętno nieznacznie się podniosło ale obniżyło się ciśnienie i jest prawie wzorcowe. Co za organizm ? Zawsze jakaś inność, wyjątek od zasady. Jestem dobrej myśli. Musi być nagroda za tyle cierpienia . ha. ha. ha. Pozdrawiam i też..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 58

.. ...Hydrochlorotiazyd 1x12,5 oraz Bisohexal 1/4 z 5 mg i Acenocumarol a jakże czy także, te ratujące wątrobę. W środę mam konsultację u dr Kożlika na Banacha w W - wie. Moje serducho w drugim m - cu po ablacji zaczęło wojować i pomimo leków, kroplówek i kardiowersji nie dawało się ujarzmić (..

Złe samopoczucie, zawroty głowy i omdlenia

.. ...przyjmuje biorę Tritacet 2,5 Bisohexl2,5 i rytmonorm 3x po 300 jeżeli ma ktoś coś podobnego i wie co to jest to niech sie odezwie dzięki i pozdrowiaka . Tez tak kiedys mialam teraz to juz calkowity odlot.Nie mam ochoty na nic. W ogole stalam sie taka nerwowa i potrafie sie wydrzec na..

Nadciśnienie tętnicze i inne leki

.. ...zastawki mitralnej dostałam bisohexal 5. wcześniej regularnie co 3 miesiące byłam na kontroli u kardiologa i było ok,ale od kad skończyłam szkołe i pracuje nie mam czasu na lekarza.moze to głupie ale niestety gdy mówie szefowej o tym iz rano mam wizyte to potem odbija się to na mnie. od..

Po ablacji omdlenia i zawroty głowy

.. ...beknieciu.od roku bralam lek bisohexal ktory mial mi pomoc ale zabieg i tak byl konieczny dostalam od kardiologa nowa dawke lekow o nazwie Tambocor,mieszkam w Hollandi wiec nie wiem jak sie ten lek nazywa w przetlumaczeniu na Polski.ciezko mi jest sie tutaj dowiedziec czy ktos ten lek..

Różnica pomiędzy ciśnieniem skurczowym a rozkurczowym a bisocard

.. ...zarzywasz Bisocard, BisoHEXAL, Bisopromerc, Concor, Concorcor to wszystko leki zawierające bisoprolol - substancje które obok atenololu, acebutololu, esmololu czy metoprololu hamują wybiórczo receptory B1 znajdujące się w sercu. Ich mechanizm zmniejszania ciśnienia polega na zmniejszaniu..

Arytmia serca, napadowe migotanie przedsionków - Str. 2

.. ...Hydrochlorotiaz. 12,5 Bisohexal 2,5 ( poprzednio Isoptin 120 ) Tambocor 50, obecnie 25 ( lek niemiecki - zaczęłam go dostawać już w szpitalu ) wieczorem Epril 10 Tambocor 50 obecnie 25 w międzyczasie Acenocumarol Magnez doraźnie 16 - 17 czerwca mam Holtera, niecierpliwie będę czekać na..

Skuteczna medycyna przeciwko arytmi plus albacja

.. ...bisohexal przyjmuje od roku a Tambocor dostalam po zabiegu ,nie wiem jak ten srodek brzmi w przetlumaczeniu na Polski bo mieszkam w Holandi i zastanawia mnie jak organizm przyjmuje,moze ktos z Was wie ?..

Czy ktoś ma takie dolegliwości

.. ...lekarza rodzinnego biorę BisoHexal i Tritace.Przed ciaża brałam tylko Tritace w ciąży Dopegyt po ciąży nie brałam tabletek bo chciałam karmić małego no i karmiłam go 4,5 miesiąca.Nie wiem czy moje ciśnienie się tak gwałtownie podniosło po tabletkach antykoncepcyjnych które mi dała moja..

Dodatkowe skurcze komorowe

.. ...biorę minimalną dawkę Bisohexalu i odpukać jest dobrze. U mnie dopiero w 4 - tym m - cu po ablacji nastąpiła widoczna poprawa. Pozdrawiam i życzę cierpliwości i najlepiej coś ziołowego na uspokojenie. Witam! Dziękuję za reakcję.Niestety dalej jest źle, zwiększono mi betaloc na 75,..