Bisohexal lek

Leki kardiologiczne (leki stosowane w chorobach serca)

Leki kardiologiczne (leki stosowane w chorobach serca)

.. ...Concor, Concor COR, BisoHEXAL, Bisopromerc, Bisoratio, Corectin ), nebiwolol ( Nebilet ), metoprolol ( Betaloc ) [http://www.kardiolo.pl/metoprolol.htm]. Trzecią grupę stanowią betaadrenolityki blokujące receptory β1 i β2 oraz dodatkowo receptory α1. Blokowanie receptorów..

Częstoskurcze i arytmie - jakie leki bierzecie?

.. ...parciu. Z leków biorę BisoHEXAL - 2,5 mg rano ( bardzo zwalnia pracę serca i dlatego biorę go co drugi dzień ). Magnezin - 1 tabletka rano i Kaldyum - 1 tabletka rano ( mam bardzo mało potasu - wynik sprzed 2 tygodni - 3,6 przy stałym przyjmowaniu Kaldyum i pożeraniu dużych ilości..

Napadowy częstoskurcz nadkomorowy

.. ...,narazie lekarz zapisał mi bisohexal 1/4 tabletki codziennie ale serce po nim tak dziwnie mi bije /wolno/ Czy ktoś zażywa taki lek,czy to już zawsze trzeba będzie brać jakieś leki,dotąd brałam tylko podczas ataku propronolol i pomagałam sobie metodami naturalnymi ,oprócz 1 ataku..

Szybkie tętno - Str. 4

.. ...sie! Ostatnio biorę BisoHEXAL,ale ten lek bardzo mi spowalnia pracę serca i czuję się jakbym conajmniej została czymś ciężkim potraktowana w głowę.Dlatego biorę go co drugi dzień. Wcześniej brałam ISOPTON SR ( ten o powolnym uwalnianiu się ),ale nie zawsze to było skuteczne.No i doraźnie..

Szybkie tętno - Str. 6

.. ...razie regularnie biorę BisoHEXAL,więc myślę,że wszystko będzie OK. A jak nie,to przynajmniej uda mi się zarejestrować coś na rejestratorze. Pozdrawiam Was,dziewczynki,bardzo serdecznie... PS.Dobrze wiedzieć,że gdzieś daleko - niedaleko są bratnie duszyczki... o rany....ja jak miałam..

Lek na skurcze dodatkowe

.. ...Lekarz przepisał mi bisohexal ale jako lek zapobiegający napadom częstoskurczu nadkomorowego,czy on równiez eliminuje surcze dodatkowe? pozdrawiam witaj ja mam dodatkowe skurcze komorowe i moj lekarz fdal mi lek Atenolol 25 biore po pol tabletki dziennie i jest dobrze. ale jak odstawiam..

Dodatkowe skurcze - Str. 277

.. ...żadnego p/arytmika. tylko Bisohexal 1/4 z 5 mg i leki na nadciśnienie. Choruję tak poważnie już siódmy rok, od tych ciągle zmienianych leków zastrajkowała wątroba a teraz jeszcze buntują się nerki i zaczął garować cukier. Jednak muszę się sprężyć i zbić choć trochę nadwagi ( bardzo dużej..

Szybkie tetno II - Str. 4

.. ...Biorę codziennie 1/2 BisoHEXAL * u i jest na razie OK. A czy Ty po zabiegu bierzesz jakieś leki? Pozrawiam. Witaj Monia : ) Jeszcze w szpitalu zaczęto mi podawać Betaloc ZOK. Przez pierwszy tydzień tętno było książkowe, potem zaczęło znowu brykać :( zadzowniłam do naszego Ablatora -..

Kołatania serca i niewielka niedomykalność zastawki mitralnej

.. ...zapisuja leki bralam Bisohexal - a obecnie biore Magne B6 i Metocard.Nosilam na sobie przez dobe Holtera,MIALAM ROBIONE EHO serca EKG w badaniu Dopplera niewielka niedomykalnosc zastawki mitralnej( +/++ ) jeden lekarz mi powiedzial ze mam jakąs dodatkową żylke przez którą płynie krew i..

Bisocard a lampka wina, mały drink

.. ...kulturą... ja biorę bisohexal sporadycznie ( bisohexal,to to samo,co bisocard ) i mam to samo pytanie pytałam lekarza i powiedział,że nie ma problemu,żeby przy bosocardzi napić się alkoholu Możesz pić byle nie za często i za dużo. a mi lekarka odpowiedziała, że przy lekach nasercowych..

Bigeminie komorowe z jednego ośrodka

.. ...zapisal mi betabloker Bisohexal 5, po ktorym dostalem konkretnego ataku dusznosci, wiec koles chyba sie srednio zna na sprawie ). Musze nadmienic, ze mam 25 lat. Pozdrawiam Ten atak duszności to normalna sprawa o której niestety lekarz zapomniał:] poinformować. B - blokery obniżają..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 50

.. ...SR 120 a wprowadzono Bisohexal. Dzisiaj iuż trzeci dzień i tętno mam mniejsze niż 60 , nawet po kawie. Trochę się boję bo serce bije wolniej niż cyka zegarek. Zastanawia mnie, czy Ispotin, który brałam prawie dziewięć m - cy miał jakieś działanie ( na mnie ) ? Do Ewy z Zabrza. Czy jak..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 52

.. ...zmiejszylam dawke do polowki( bisohexal )te lekkie napady sie nie pojawily, nie wiem od czego to zalezy,przyjmuje Tambocor a nadal czuje sie oslabiona i to srece nieregolarnie pracuje.od stycznia jestem na chorobowym i pewnie jeszcze tak zostanie do kolejnego zabiegu.czy wiesz jakie..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 63

.. ...biorę tylko 1/4 tabletki Bisohexal 5 i najważniejsze: mogę już wejść na I piętro nawet z lekkim obciążeniem. Ty Eluzyno w lutym masz wizytę kontrolną a u mnie będzie rok od ablacji. Jestem przekonana, że będzie to dla nas dobry miesiąc. Pozdrawiam. . Pozdrawiam Wszystkich migaczy jestem..

Nadciśnienie tętnicze i inne leki

.. ...zastawki mitralnej dostałam bisohexal 5. wcześniej regularnie co 3 miesiące byłam na kontroli u kardiologa i było ok,ale od kad skończyłam szkołe i pracuje nie mam czasu na lekarza.moze to głupie ale niestety gdy mówie szefowej o tym iz rano mam wizyte to potem odbija się to na mnie. od..

Po ablacji omdlenia i zawroty głowy

.. ...beknieciu.od roku bralam lek bisohexal ktory mial mi pomoc ale zabieg i tak byl konieczny dostalam od kardiologa nowa dawke lekow o nazwie Tambocor,mieszkam w Hollandi wiec nie wiem jak sie ten lek nazywa w przetlumaczeniu na Polski.ciezko mi jest sie tutaj dowiedziec czy ktos ten lek..

Różnica pomiędzy ciśnieniem skurczowym a rozkurczowym a bisocard

.. ...zarzywasz Bisocard, BisoHEXAL, Bisopromerc, Concor, Concorcor to wszystko leki zawierające bisoprolol - substancje które obok atenololu, acebutololu, esmololu czy metoprololu hamują wybiórczo receptory B1 znajdujące się w sercu. Ich mechanizm zmniejszania ciśnienia polega na zmniejszaniu..

Arytmia serca, napadowe migotanie przedsionków - Str. 2

.. ...Hydrochlorotiaz. 12,5 Bisohexal 2,5 ( poprzednio Isoptin 120 ) Tambocor 50, obecnie 25 ( lek niemiecki - zaczęłam go dostawać już w szpitalu ) wieczorem Epril 10 Tambocor 50 obecnie 25 w międzyczasie Acenocumarol Magnez doraźnie 16 - 17 czerwca mam Holtera, niecierpliwie będę czekać na..