Błędnik zaburzenia

Bradykardia

.. ...nadmierna aktywność nerwu błędnego ) oraz patologicznie: zaburzenia powstawania bodźca w układzie bodźcotwórczym, zaburzenia przewodnictwa, działanie leków. Wśród stanów patologicznych powodujących bradykardię można wymienić: zmiany zwyrodnieniowe w układzie bodźcoprzewodzącym; choroba..

Digoksyna (Digoxin, glikozyd naparstnicy)

.. ...pobudzenie aktywności nerwu błędnego ). Digoksynę stosuje się zwykle u chorych z ciężką niewydolnością serca, szczególnie jeśli współistnieją zaburzenia rytmu ( migotanie lub trzepotania przedsionków ). Lek należy dawkować ściśle według zalecań lekarza. Glikozydy naparstnicy mają wąskie..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 33

.. ...też przecięciem nerwu błędnego. nie wiem jaką podjąć decyzję i cały czas mam nadzieję że znajdą jakiś nowy lepszy lek. ostanio brała PROCOROLAN ale miałam zaburzenia widzenia i lekarz zalecił odstawienie. nie wiem jaką mam podjąć decyzję, czy zdecydować się na ten zabieg? boje się że..

Szybkie tętno - Str. 11

.. ...wrażenie poprawy. Robi się błędne koło i jest coraz gożej. Czy ten Isoptin jest bezpieczny to nie wiem, ale zawsze lepszy od tamtego... moniko! stwierdzono u mnie tacykardie zatokowa. miałam robione wszystkie badania nawet stmulację przezprzełykowa serca. wyszło ze mam zaburzenia rytmu..

Pomocy! już zdesperowany jestem - Str. 5

.. ...co. i tak zatacza się błędne koło. nawet jak niemiało się nerwicy a coś zaczęło się z nami dziać to lekarze wszystko zwalają na naszą psychikę bo jak to może być że młody człoweik choruje... na pewno albo ma zaburzenia psychiczne albo udaje - tak zazwyczaj nas traktują. a młodzi też..

Dodatkowe skurcze - Str. 35

.. ...nakręcam i robi się takie błędne koło wyobraź sobie że jak leżałem w szpitalu to widziałem jak przywieźli mężczyznę który cierpiał na zaburzenia rytmu serca, dokładnie nie wiem co mu było ale po kilku dniach zmarł więc wydaje mi się że każde zaburzenie rytmu niesie jakiś procent ryzyka...

Zaburzenia nerwowe lub nerwica - Str. 2

.. ...nerwicę. Albo też zostali błędnie zdiagnozowani przez lekarzy, którzy często idą po najmniejszej linii oporu i bagatelizują objawy, zwłaszcza u młodych ludzi. Pozdrawiam i życzę zdrowia! Czesc Barbarella! Jutro ide do psychologa u ktorej bede sie chcial umowic na wizyte do psychiatry...

Nerwica w ciąży - Str. 84

.. ...powstała tez nerwica - błędne koło. Nie piszę przecież, że wszystkie powinnyście zdecydować się na leki, broń Panie Boże! I doskonale wiem, że większośc zaburzen nerwicowych ma podłoże osobowościowe, dlatego tzreba uporać się najpierw z nimi przez np psychoterapie! Piszę tylko, że należy..

Lęk jest naszym przyjacielem - Str. 5

.. ...MUSIMY ! Przerwac ten błędny program,gdy lęk prowokuje objawy, a one podsycają lęk i błędne koło kręci się. Zacznij cos robic inaczej,naucz sie włączać logikę, gdy wchodzisz na stare toryi myslisz, ze jestes chory. Nerwica to nie choroba, to tylko zaburzenia w widzeniu zycia i świata, w..

Drętwienia głowy nie dające mi żyć

.. ...komputerowe badania błędników , okulistyczne ,laryngologiczne , leżałem w paru szpitalach i nikt nie doszedł o co chodzi ska się biorą moje objawy , więc wylądowałem u psychiatry. Początkowe objawy były Zawroty głowy Zaburzenia równowagi Ciemności przed oczami Skoki ciśnienia Szumy w..

Tężyczka a nerwica lękowa

.. ...blagać. Wszedzie kolejki i błędne koło. Staram sie żeby przyjeli mnie na endokrynologie, bo neurolog twierdzi, że prawdopodobnie mam z tym problemy, a nieleczone zaburzenia hormonalne właśnie prowadzą do silnych nerwic. Każą brać psychotropy, ale czuje sie fatalnie. Najbardziej martwi..

Z NERWICY SIE WYCHODZI ( wszystko na ten temat) - Str. 10

.. ...nerwicowe i mechanizm błędnego koła. Zaburzenia nerwicowe charakteryzuje bardzo duża różnorodność, zarówno przyczyn jak i objawów. OD NAPIECIA MIĘŚNI CAŁEGO CIAŁA, przez bóle głowy, ścisk gardła, odrętwienia, zaburzenia ciśnienia i rytmu pracy serca, aż po bezsenność, duszności czy brak..