Ból barku

Zespół bolesnego barku (bark-ręka, ramię-ręka)

Zespół bolesnego barku (bark-ręka, ramię-ręka)

.. ...wystąpieniu zesztywnienia i bólu w stawie ramiennym ( 90% przypadków w lewym ), oraz na bólu i obrzęku ręki ( często jest pogrubiała i pokryta plamami ). W rzadkich przypadkach dochodzi do zaniku drobnych grup mięśniowych ręki z powstaniem nieodwracalnych przykurczów. Zespół bolesnego..

Maska brzuszna zawału serca

Maska brzuszna zawału serca

.. ...się silnym, dławiącym bólem w klatce piersiowej, promieniującym do lewego barku lub żuchwy, z towarzyszącym lękiem przed śmiercią i często także z dusznością. Czasami ból promieniuje do nadbrzusza lub ból w nadbrzuszu występuje jako jedyny objaw. Taką sytuację nazywamy maską brzuszną..

Dyskopatia szyjna

Dyskopatia szyjna

.. ...choroby pojawiają się bóle barku promieniujące do okolicy międzyłopatkowej. Tego typu dolegliwości należy różnicować z takimi groźnymi jednostkami chorobowymi jak zawał mięśnia sercowego i pęknięcie tętniaka rozwarstwiającego aorty ( bóle w okolicy międzyłopatkowej schodzące coraz niżej..

Nerwica? stwierdzono nerwicę wegetatywną ale nie miałam problemów

.. ...zauważyłem pojawiający się ból lewej strony klatki piersiowej choć wydaje mi się, że nie taki jakiś głęboki. Ból przenosi się aż do ramienia, barku. Nawet odczułem lekkie drętwienie lewej ręki. Ból nasila się przeważnie wieczorem a rano boli mnie kręgosłup.Dawno temu lekarz twierdził, że..

Ucisk, gula w gardle - Str. 7

.. ...któraś złopatek,albo bóle w barku i karku oraz kochana klucha w gardle pojawiała sie lub znikala na krótszy lub dłuższy czas.neurolog zapisał mi rehabilitacje - wypisal notkę dla lekarza internisty co nalerzy wdrozyc aby mi pomóc.i tak zapisał mi magnetronic,laser,ultra dżwieki z..

Mostek mięśniowy nad LAD

.. ...Bardzo często niewielkie bóle lewej części klatki piersiowej - okolicy serca, lewego barku, ale tych dolegliwości nie odczuwam jako czegoś groźnego. Natomiast mam duże kłopoty z tolerancją wysiłku ( 35 lat ), bóle w klatce piersiowej, uciski i trudności z oddychaniem w trakcie i po..

Udar niedokrwienny lewostronny a sztuczna zastawka

.. ...szpitalu we Włodawie z bólem barku w tedy sie zaczeło się piekło dla mnie,rodziców i zaniomych. Na pierw wycieli mi śledzione po 6 dniach miałen udar prawo strąny więc mnie za wieźli do Chełma na neurologie.Po 3 dniach po badaniu echa serca wykazało mi że mam wadę wodzoną serca do tego..

Dla osób uczciwych i prawdomównych - nerwica - choroba duszy, życie - Str. 47

.. ...wiecznie można chodzić z bólem i oczywiście wysyła mnie do lekarza.Robiłąm sobie badania związane ze stawami i wyszły złe.W tym czasie miałam zapalenie barku( jeszcze go leczę ),więc reumatolog całą sprawę przypisał temu właśnie zapaleniu.A ja się boję,żeby nie był to początek RZS - u...

Ucisk w lewym barku

.. ...tylko taki odczuwalny ucisk często nie moge przez to spać ponieważ bardzo to dokucza i ciężej się oddycha * ucisk * przechodzi po np.ćwiczeniach,pływaniu Wie ktoś co to może być???????? Prosze o pomoc..

Bole klatki i lewego barku

.. ...niedawmo miałem podobne bóle w klatce piersiowej, niepokój... okazało sie że są to probelmy z kręgosłupem - proponuję wizytę u ortopedy lub kręglarza Życzę zdrowia : ) Odpowiedź Luki dotyczy pierwszego z opisanych problemów. Wygląda na to, że masz ich więcej... Pierwszy opis sugeruje..

Dziwne powikłania po sztucznej zastawce

.. ...Witaj, ja mam identyczny ból barku - przeszywający, jakby ktoś wiercił mi dziurę. Z tym, że jestem 2 tyg. po operacji. Lekarze tłumaczą wszystko, co się teraz ze mną dzieje złego, okresem rekonwalescencji. Bóle występowały codziennie od 7 - go dnia po operacji. Najczęściej wtedy, gdy..

Ból w klatce

.. ...wracałem do domu nagle ból z mięśnia zniknął i pojawił się straszny ból w klatce piersiowej w okolicach serca i barku po lewej stronie . Jakby mi słoń stanął na serce i strasznie mnie kuło przy wdechu . Musiałem oddychać płytko i szybko bo się strasznie dusiłem . W nocy nie mogłem w..

Bol barku

.. Mam problem z bólem w okolicach prawego barku, mianowicie co jakiś czas nagle czuje ból okolicach barku. Ból jest dosyć silny. Nie jest to związane z poruszaniem barku ani jego nadmiernym przeciążeniem. Dodam, że dzień wcześniej byłem bardzo senny, miałem gorączkę i czułem, że chce mi się wymiotować i..

Zapaść po marihuanie - Str. 2

.. ...na drugi dzień czułem ból lewej ręki i barku oraz byłem bardzo osłabiony, wszystko robiłem w zwolnionym tempie i czułem się jak 70 latek. Wiedziałem że palenie trawki zaczęło mi już szkodzić no bo jak inaczej to interpretować? TYLKO TAK : ) Jakiś czas później zrobiono mi pierwsze w życiu..

Chwilowy *postój*serca

.. ...to już drętwienie nóg,ból brzucha, panika wielkie * halo * ...do tej pory są bóle w okolicach klatki piersiowej, barku, łokcia, nawet nogi...( lewa strona... ) Dodam że od paru dni rwała mnie ręka, rozsadzało nadgarstek...Często boli mnie na przykład: bark szyja i oko z reguły lewa..