Ból brzucha

Statyny

Statyny

.. ...statyn. Statyny są zazwyczaj dobrze tolerowane jednak mogą pojawić się bóle brzucha, wzdęcia, bóle mięśniowe, zaburzenia czucia; odnotowano sporadyczne przypadki rabdomiolizy ( rozpad mięśni szkieletowych )...

Ketoza

.. ...klatce piersiowej i ostre bóle brzucha. Serce chorego bije szybko ( tachykardia ), chory jest odwodniony, z ust wydobywa się zapach acetonu. Kwasica ketonowa jest stanem zagrożenia życia, wymaga natychmiastowego leczenie w warunkach oddziału szpitalnego. U chorych z rozpoznaną cukrzycą,..

Tętniak aorty brzusznej

.. ...tętniaka. Inne objawy to ból w śródbrzuszu, uczucie tętnienia w brzuchu. Często dolegliwości pochodzą z okolicznych narządów uciskanych przez rosnący worek tętniaka. Leczenie tętniaka aorty brzusznej. O operacji tętniaka decyduje się po ocenie ryzyka jego pęknięcia. Jeżeli średnica..

Zespół jelita drażliwego

Zespół jelita drażliwego

.. ...przebiegu występują bóle brzucha i zaburzenia rytmu wypróżnień. Bardzo istotny jest fakt, że przed rozpoznaniem choroby należy wykluczyć inne przyczyny tych nieswoistych objawów. Przyczyny zespołu jelita drażliwego. Dokładne przyczyny i mechanizmy powstawania choroby nie są znane. Uważa..

Clopidogrel (Klopidogrel, Aprelex, Plavix, Zyllt)

.. ...powodować biegunkę, bóle brzucha i niestrawność. Przed planowymi zabiegami chirurgicznymi należy rozważyć odstawienie leku, jeśli jego stałe przyjmowanie nie jest bezwzględnie konieczne. Nie ma danych na temat ewentualnego szkodliwego wpływ clopidogrelu na płód ani na dowodów na..

Bromazepam (Lexotan, Sedam)

.. ...się np. bólem głowy, bólem brzucha, bólem w klatce piersiowej, itd ). W pierwszych dniach leczenie może wystąpić nadmierna senność, uczucie zmęczenia, problemy z koncentracją. Bromazepam w dużych dawkach i u ludzi z układu oddechowego ( np. POChP ) czy ośrodkowego układu nerwowego może..

Objawy wegetatywne zaburzeń lękowych

.. ...w klatce piersiowej, ból brzucha, zawroty głowy, czasem występują omdlenia, dreszcze lub uderzenia gorąca, wypaczone wrażenia czuciowe ( parestezje: wrażenie pieczenie, biegających mrówek , itd ). Jeśli tego typu objawom wegetatywnym towarzyszy paniczny lęk przed śmiercią, wrażenie, że..

Ezetymib (Ezetrol)

.. ...brzucha i bóle głowy. Przy jednoczesnym przyjmowaniu statyn dołączyć mogą się objawy niepożądane charakterystyczne dla tej grupy leków. Preparat dostępny w Polsce: Ezetrol ( za Indexem Leków MP 2007 )...

Akarboza (Glucobay)

.. ...niepożądane leku: wzdęcia, bóle brzucha, gazy i biegunki. Przy prawidłowej diecie dolegliwości te ustępują po około tygodniu stosowania leku. Akarbozę można łączyć z pochodnymi sulfonylomocznika oraz z insuliną. W przypadku wystąpienia hipoglikemii z uwagi na inne leki przeciwcukrzycowe,..

80 proc. zgonów z powodu zawału serca można zapobiec

.. ...połowy pacjentów jest to ból w klatce piersiowej, umiejscowiony za mostkiem, ośrodkowo. Nie mija on nawet po podaniu nitrogliceryny. Chorzy określają go jako piekący, rozrywający, gniotący, ściskający. U 30 proc. pacjentów ból promieniuje do ramienia, ale może też do pleców, żuchwy,..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 8

.. ...piersiowej, nudności, bóle brzucha, ale zadaję sobie pytanie czy to nie jest w powodu mojej nerwicy - którą lekarze u mnie stwierdzili, bo aż 3 raz yw tym roku wylądowałam w szpitalu z atakiem częstoskurczu z uderzeniami 150 - 180/minutę i zadaję sobie pytanie czy ten zabieg jest..

2-ga ablacja za mną

.. ...strułam. Wymioty, biegunka, ból brzucha, gorączka i do tego wszystkiego jeszcze podskakujące serce. MASAKRA. Myślałam,że się wykończe. Pytałam lekarzy o te skurcze, ale oni są zdania, że po zabiegu powinno to ustąpić. Tak tylko, że one nie były spowodowane podrażnieniem serca podczas..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 3

.. ...takimi jak omdlenia , bóle brzucha oslabienia. Wiem Ze tylk fachowa opieka lekarska psychoterapia i środki farmakologiczne trzymają mnie w jako tako dobrej formie . To ciekawę kiedy czytamm to co piszecie to mam nieodparte wrażenie że to a pisałam . Od trzech lat biorę afobam 0,5 i..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 85

.. ...tylko możliwe zawroty i ból głowy ,nudnosci ,bóle brzuch ,kręgosłupa ,rąk ,nóg ,bóle w klatce piersiowej ,dusznosci drętwiemnie rąk szczególnie lewej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 Witaj Doro: ) Obserwuj małego. Mój syn podczas pierwszych miesięcy w szkole miał problemy z oddechem podczas..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 92

.. ...żołądkowo - jelitowe: bóle brzucha, biegunka, mdłości. Ale i to po jakimś czasie minęło. I byłam zadowolona , że to przeczekałam , bo lek był na prawdę dobry. Gabi:podobnie jak Ty uważam , że lepiej brać jakieś leki ( przecież te nowe antydepresanty nie uzależniają i doskonale leczą lęki..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 93

.. ...biegunka, wymioty i ból brzucha ( żołądka, jelit i całej reszty zawartości jamy brzusznej ). Z tego wszystkiego też był blady jak ściana. Pamiętaj , że jak masz biegunkę to musisz dużo pić , żeby się nie odwodnić. A z naturalnych sposobów na biegunkę dobre są jagody ( np. mrożone ) i..

Acenocumarol a inne narządy - Str. 3

.. ...co 2 - 3 dni i to z bólami brzucha jestem senny doszły wypryski na twarzy jakbym dojrzewał w ogóle moje samopoczucie sie pogorszyło nie wolno mi jeść zbyt dużo warzyw zielonych tych co zawierają witamine K tego nie wolno tamtego nie wolno a co w końcu wolno fakt że choroba jest paskudna..

Ablacja - kompendium wiedzy - Str. 28

.. ...się boję. Szczególnie bólu przy operacji i przed nią. Mam kilka pytań i liczę na jak najszybszą odpowiedź. Nawiążę do pierwszej strony tego wątku. Arrrtur pisze, że: - po operacji dostaje się zastrzyki w brzuch. U każdego? - do rany przykładają jakiś piasek czy coś. O co chodzi? - czy na..

Ablacja przez dr. Koźluka

.. ...zabiegu? Czy masz jakieś bóle w klatce piersiowej? Ile trwał Twój pobyt w szpitalu? Pozdrawiam i życzę zdrowia. Do Eweliny. Ja miałam zabieg we wtorek prawie do północy a wyszłam w sobotę z rana. Nie mogę powiedziweć abym miała bóle w samej klatce piersiowej, chyba, że się położę na..

Ablacja przez dr. Koźluka - Str. 2

.. ...zaczęła , bo nawet w nocy ból mnie wybudzi. Zaczyna mnie również pobolewać ( jak rano wstaję ) górna część brzucha tj. na talią i w ogóle nie mogę się pochylać ( jestem za gruba ???? ) Ale musi to ustąpić, za dużo się nacierpiałam, żeby nie było dobrego skutku. Pozdrawiam serdecznie...

Nerwica - czy na pewno? - Str. 9

.. ...się i już ten strach...ból brzucha,ściskanie w żołądku,a po kawie jeszcze gorzej,ból karku i kości.Wstaję jak robot,póżniej dusi mnie i brakuje mi powietrza,biorę Foradil( wydaje mi się,że to astma,bo brak mi oddechu,gdy ...jadę samochodem ...do sklepu.Po południu gdy ( żadko ) myję..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 19

.. ...przyczyny tych okropnych bólów brzucha trwało półtora miesiąca. :/ Ów lekarz rodzinny wziął się za leczenie, ale jego metody okazały się mocno przesadzone. Przepisał mi tak potężną dawkę różnych hormonów, że mój młody organizm ( 20 lat ) po pół roku przestał ją tolerować. W sumie nawet..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 99

.. ...dokuczliwym był objawy silne bóle brzucha, biegunka, zaburzenia trawienia, nudności, odruch wymiotny /jak miałam czym to wymiotowałam/ - to było bardzo dokuczliwe bo pojawiało się nagle i nie musiało być niczym szczególnym spowodowane, pojawiało się w domu, na ulicy, podczas pracy na..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 168

.. ...stany lękowe pomaga na ból żołądka ja dzisiaj znowu nie spałam całą noc oblewał mnie pot bolał brzuch cholera czy przez tą nerwicę może tak boleć brzuch biegunki i kłucie w boku czy może mam jakiegoś raka żołądka czy co może iść do gastrologa co sądzicie Mnie niestety picie nie..

Poranne szybkie bicie serca - dlaczego? nerwica - Str. 3

.. ...szkoła to istna męka... ból brzucha, kaszel tak silny ze az szarpie zołądkiem, czasem biegunka, blada... a w szkole jak spanikuje to na nic idą nocne zakuwania... poradzcie mi co mam robić bo melisa juz nie pomaga a ostatnie dwa dni w szkole były tak okropne iz wiem ze musze cos z tym..

Jestem 4 miesiące po ablacji i żałuję!

.. ...poczułam lekki strach i ból ale to było znieczulenie miejscowe( zwykły zastrzyk ),następnie wprowadzono 3 kabelki aż do mojego serducha.Ten moment był nieprzyjemny ale dało się wytrzymac: )czułam jak coś mi pełźnie w brzuchu.Później zaczęli mi wywoływac moje ataki serca te ktore mi..

CK-MB - Str. 3

.. ...raporty: ). Jestem po USG jamy brzusznej i okazało sie ,ze mam kamień w woreczku żółciowym oraz piasek w nerkach!! nie odczuwam żadnych bóli brzucha !! Czy to OB moze byc z tego podwyższone?? pozdrawiam..

Pomocy! już zdesperowany jestem

.. ...ustąpiło a teraz mam bóle w klatce piersiowej ( słyszałem że przy zawale jest ból w mostku ) ja mam często bóle: kłucie po lewej stronie ( pod sutkiem ),ból pod mostkiem - w górnej częsci brzucha,a także czasami z prawej strony na wysokości mostka a także na wysokości zołądka - tylko..

Pomocy! już zdesperowany jestem - Str. 5

.. ...szukalam dalej. do tego bóle brzucha - mam od leków bo w końcu ikle można łykać prochów a pozatym okazało się że mam skazę białkową i coś tam jeszcze. na szczęscię ja wiem co mi już jest i jestem w tej komforowej sytuacji. wam mówię nie poddawajcie się i ie dajcie sobie przykleić tej..

Pulsowanie w brzuchu - Str. 2

.. ...brzuch.I nie był to ból od żołądka. Mama mówiła żę to bóle wzrostowe i nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie to że gdy bóle mi przeszly zacząłem odczuwać w brzuchu pulsowanie które odczuwam do dziś szczególnie gdy leze na plecach.Są one odczuwalne od mostka po pępek na środku i nieco..

Zespół jelita drażliwego

.. ...jelicie/żołątku, co powoduje lekkie bóle po lewej stronie brzucha i w podbrzuszu. Lekarz chce mi przepisywac kolejne antybiotyki, które nic nie dają. Nie moge jesc ostrych, surowych potraw,ale mimo to nadal mam te dolegliwosci. Moze ktoś ma jakąś rade żeby się pozbyć tych dolegliwosci od..

Skoki ciśnienia i bóle brzucha z wymiotami

.. ...przychodzi bardzo silny ból brzucha. Pomaga mi tylko ...piwo. Na drugi dzień wszystko wraca do normy. W dodatku ostatnio zaobserwowałam silne spadki ciśnienia - np. 90/70. Piję kawę i łykam kolejne tabletki na nadciśnienie. Horor. Czy ktoś ma taką postać nadciśnienia lub wie jak to..

Bóle w lewym boku

.. ...juz 2 lata podobne dolegliwości,ból brzucha ,zgaga,gazy,teraz doszło brak oddechu( duszności )robiłem badania jakie tylko mozna i nic lekaze nie wiedza.dostalem atarax na nerwy niby pomaga ale ból został..

Bóle w lewym boku - Str. 3

.. ...tygodnia takie dolegliwości ból brzucha, gazy, kucie w lewym boku na dole, dzieje się to, gdy siadam np na łóżko albo wstaje, gdy się schylam i nie wiem co mi jest nie mam się jak udać do lekarza bo wychowuje pół rocznego synka i nie mam czasu. Jeśli to coś pomoże to jestem po cesarce...

Woda w worku osierdziowym u nastolatki

.. ...perforacji jest bardzo silny ból w górnej części brzucha, porównywalny do ukłucia nożem, zaś cały brzuch jest twardy jak deska. Leczenie jest wyłącznie chirurgiczne i polega na otwarciu jamy brzusznej i zeszyciu przedziurawienia. Groźnym powikłaniem jest krwawienie z wrzodu trawiennego,..

Dodatkowe skurcze - Str. 82

.. ...pojechałem na izbę przyjęć z bólem brzucha, zrobili dodatkowo przy okazji ekg i pomiar ciśnienia, ja oczywiście jak zwykle lęk i doczepili się do serducha robili chyba mi ekg z 3 razy chcieli kolejny ale przekonałem ich, że to nic nie da bo wynik bedzie ten sam, a uspokoję się dopiero po..

Dodatkowe skurcze - Str. 86

.. ...w szpitalu na ostry ból brzucha do tego miałem gorączkę, tego samego dnia z tego szpitala wyszedłem, ale wykończyli mnie totalnie. Poszedłem z brzuchem, a oni oczywiście doczepili się do serca, które za szybko im pracowało ( a ja oczywiście nerwy u lekarza ) . Zrobili mi badania krwi na..

Dodatkowe skurcze - Str. 203

.. ...olewam - zupełnie jak ból brzucha ale * dzięki * nerwicy - jeśli złapie mnie to na ulicy czy w pracy to poziom stresu wzrasta ogromnie... I dalej tak jest... próg emocji jest różny... Mogę szaleć na rowerze, dźwigać ciężkie rzeczy, bać się bardzo mocno i nic się nie dzieje... a czasem..

Dodatkowe skurcze - Str. 306

.. ...że dostanę ataku. Na ból brzucha mąż masuje mi brzuch na głowę biorę pigułkę na gardło też coś a na serce??? Jak mam ulżyć sobie? I jeszcze te odbijania przy akurczach. I ciężar w klatce. Nie mogę odpoczywać, spać, pracować. jestem wykończona. Do ewik - no to witamy w Klubie, piszesz że..

Arytmia nadkomorowa serca - Str. 5

.. ...męczył,aż dostał takiego bólu brzucha że wylądował w szpitalu,czy jest jakiś ratunek,cały czas ma kroplówkę,ma migotanie przedsionkow.prosze o odp.może ktoś mi coś poradzi? Witam!!! Mam prośbę proszę opiszcze swoje ataki arytmi jak się wtedy czujecie?/Jakie macie ciśnienie i puls??bardzo..

Kłucia z lewej strony klatki piersiowej

.. ...czasami kołatanie serca i bóle z lewej strony brzucha tuż pod żebrami ... EKG miałem w porządku i tętno w górnych granicach ... lekarz stwierdził : - łomotanie serca jest od zbyt małej ilości krwi w organizmie ( mam tak od ok 5 - 6 lat ) i nie dostałem nic na leczenie tego , być może to..

Bóle w klatce, brzucha, pleców

.. ...rodzaju zawału - duszność,ból w klatce,ciężkie oddechy.Byłem na pogotowiu - EKG,ciśnienie - niby wszystko O.K.Zastrzyk na uspokojenie i do domu.Potem 2 miesiące przerwy - nic się nie działo.I od nowa - bóle wklatce w okolicy serca.kołatanie,dusznośći.Tak mam już prawie codziennie .Byłem..

Dopadła mnie nerwica

.. ...parzyło , pociłem sie , bóle w brzuchu ,bezsenność itp.Z czasem powoli przeszło ale ograniczyłem alkochol , piłem duzo ziół na uspokojenie , brałem leki na nadwrazliwość jelit i duzo cwiczyłem i duzo spedzałem czasu w ciszy i samotności rozmowy z ludzmi mnie draznią lub nudzą.Pochodze z..

Bradykardia zatokowa z hipotonią ortastatyczną

.. ...stany przedomdleniowe bóle głowy i karku, duszność, zle czasami widze oraz zawroty głowy - obiawy te nie powinny byc winikiem bradykardi tak twierdzą kardiolodzy a do tego pobolewa mnie brzuch strasznie sie poce do teg bardzo sie denerwuje czy czasem nie mam nerwicy, kardiolog przepisał..

Bradykardia zatokowa

.. ...stany przedomdleniowe bóle głowy i karku, duszność, zle czasami widze oraz zawroty głowy - obiawy te nie powinny byc winikiem bradykardi tak twierdzą kardiolodzy a do tego pobolewa mnie brzuch strasznie sie poce do teg bardzo sie denerwuje czy czasem nie mam nerwicy, kardiolog przepisał..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 22

.. ...somatyczne, głównie są to bóle brzucha. W dorosłym życiu społeczny lęk przeradza się w różnego rodzaju fobie. Jeżeli patrzeć na człowieka całościowo na jego rozwój to nie można pominąć sfery moralnej i związanego z nią lęku. Dla psychoanalityków właśnie lęk moralny odgrywa główną rolę w..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 121

.. ...tygodnia mam dziwne bóle w dole brzucha - kolka? - a przy pierwszym dziecku tego nie było. Przez tą nerwicę nie cieszę się z tak wyczekiwanego drugiego dziecka. Przy pierwszym było fajnie. Pozdrawiam Witaj Iza,miałem dziś ten sam problem niemogłem złapać głębszego oddechu i czasmi kuje..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 125

.. ...się poczułam. Miałam bóle w klatce, po obu bokach aż pod pachy i dziwnie bolała mnie głowa. Do tego dziwnie bolał brzuch. Niestety kiedy tylko to powiedziałam mężowi przez telefon i poprosiła, aby wcześniej przyjechał do domu ( siedziałam sama z synkiem czteroletnim ) bo cos dziwnego się..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 128

.. ...przeciwwymiotny stosowany przy bólach brzucha ), czasami trzeba uważać na modne ostatnio tabletki nasenne - triticco. Objawy są wtedy takie jak wyżej. Przy Triticco serce wali jak szalone , wystepują drgawki lub * zimne poty * Oczywiście reakcja nie musi nastąpić , pisze to bardziej po..

bóle w boku

.. ...złapał mnie silny, rwący ból brzucha prawie przy tym zemdlałam ból łapał mnie i puszczał i tak trzy razy. Poczym ustał. Od razu wykluczono wyrostek.Od tamtego czasu mam bóle w lewym boku czasami ale żadziej w prawym. Ból nie jest silny i występuje kilka razy dziennie. Mam podwyższone OB...

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 19

.. ...nakręcasz,wyluzuj.Chociaż przy boleriozie bóle brzucha tzw. bóle jelitowe są normą bo bakterie najczęściej gnieżdżą się w jelitach. Zrób sobie pcr na boleriozę jak chcez to dam ci namiary na dobre labolatorium. Aha Janka zapraszam na forum bolerioza.www.gazeta.pl droga Kasiu! pisze do..

Przeskakiwanie pod żebrem na brzuchu z lewej strony

.. ...gastroskopię.Pojechaąłm do szpitala z bólem i wróciłam z bólem.Tymczasem ginekolog stweirdził zapalenie lewego przydatku.Mój ginekolog zaprzecza temu.Zmęczona jestem tymi diagnozami.W czerwcu kolonoskopia i wycięto gruczolaka.Za pół roku znów badanie.Boże, mam 36 lat i chcę dowiedzieć..

Przeskakiwanie pod żebrem na brzuchu z lewej strony - Str. 2

.. ...prysznicu na jakaś chwile bóle zmniejszają sie właściwie znikaja - szkoda że tylko na chwilę Bo musze Ci Kasiu powiedzieć, że mi teź żebro przy jakimś ruchu tak jakby się wciskało do środka i po ponownym ruchu wskakiwało na swoje miejsce. Mam to już hmm z 2/3 lata, nie wiem może dłużej,..

Pierwotne nadciśnienie płucne - Str. 13

.. ...brzusznej, zgłosiłam się z bólem brzucha po lewej stronie i miałam jeszcze wtedy wykupione przez pracodawcę dodatkowe ubezpieczenie medyczne ). Wyszła niedomykalność na zastawce trójdzielnej I stopnia 2,3m/sek + śladowa na zastawce pnia płucnego. RVSP ok. 32 - 33 mmHg. Kardiolog..

Ból po prawej stronie i *przeskakujące* żebro

.. ...Od 3 dni pojawił się ból, po prawej stronie ciała, praktycznie na krawędzi ciała, nieco promieniujący na placy, jest to na wysokości pępka, może ciut wyzej, na wysokosci ostatnich zeber. Bol jest silny, uczucie przypomina jakby cos chcialo mi przekuc brzuch. Pojawia sie tylko przy..

Ból po prawej stronie i *przeskakujące* żebro - Str. 2

.. ...ująłeś podczas kaszlu. Ból mógł pojawić się w wyniku przemęczenia mięśni klatki piersiowej i mięśni brzucha spowodowanych intensywnym kaszlem. Mogło dojść do powstania długu tlenowego i tym samym do wytworzenia się w mięśniach kwasu mlekowego, który bardzo * uprzykrza * pracę mięśni. Ból..

Ból brzucha, wymioty, trzęsą mi się ręce i kłucie w serce

.. ...dokładnie takie same objawy! ból brzucha, ból w prawym dolnej części pod żebrami, potem dochodzi do tego kłucie serca, czasami ciężko wziąść pełen oddech, tak jak by skurczyły mi się płuca, uczucie zimna potem ciepła, napad niepokoju i ścisnięte gardło, żadko wymioty! Ostatnio..

Metocard a miesiączka

.. ...wymienonego opóźniania miesiączki jako skutku ubocznego leku... hmm no i? a z jakiego powodu bierzesz ten metocard? nadcisneinie i zaburzenia rytmu Ja biore concor cor i okresu nie mam już ponad 2 tygodnie...

Ciągle szybki puls i dziwne uczucie - Str. 4

.. ...dzis obudziłam z takim bólem w klatce ze myslalam ze to zawal jestem bardzo mloda.czułam strach w brzuchu ,rękach itp.zrobilam sie blada i czuje jak mi sie dobrze oddycha ale nie moge wziac wdechu do konca i czuje jakby mi cos klatke przygniatalo...co to może być?:( Cze ludziska...

Nerwica żołądka - Str. 3

.. ...problemem, jak ja. U mnie bóle brzucha raczej rzadko się pojawiają, niestety męczą mnie nudności, mimo że nigdy nie pojawiają się po tym wymioty. Zmagam się z tym już od ponad 2 lat, strasznie utrudnia mi to normalne funkcjonowanie, byłam u wielu lekarzy, w szpitalu - jedyne czego nie..

Nerwica żołądka - Str. 4

.. ...zaczęłam mieć straszne bóle brzucha, mdłości, wymioty. Myślałam że to jakieś zatrucie, więc przeszłam na suchary i nie chodziłam do szkoły. po trzech dniach diety zaczęłam czuć się lepiej i chodzić do szkoły, myślałam że wszystko będzie już dobrze ale dopiero zaczynało się piekło!...

Nerwica żołądka - Str. 5

.. ...z nikąd, zimne poty, ból głowy, szumienie w uszach, ciągłe szukanie toalety a do tego głośne bulgotanie w brzuchu. Sama nie wiem jak przeszłam studia to była dla mnie istna katorga, zmuszałam się żeby choć wyjść z domu. Teraz mam stresującą pracę a dolegliwości nie ustały pomimo..

Duszenie się - Str. 20

.. ...albo przed klasówka bóle brzucha i rozwolnienie. Co najdziwniejsze jestem osobą wyjątkowo spokojną, ja nawet nie potrafię się kłócic i krzyczec. Przed pierwszą ciążą kardiolog nie widział przeciwwskazań, poza tym ja nie czułam się tak źle i poza magnezem i tabletkami rozkurczowymi nic..

Duszenie się - Str. 22

.. ...padnięta...w nocy na zmianę ból zęba , brzucha i napięcie...jestem niewyspana bardzo, ciśnienie podobnie jak wczoraj 88/58 i ledwo chodzę.Co się tu dziwić że humoru to ja nie mam,wczoraj chciałam zniknąć z forum,ale Aga mi nie dała. Jowita! ja tylko mogę powiedziec że trzymam kciuki żeby..

Duszenie się - Str. 39

.. ...tego uczucia. Do tego bóle brzucha ,mam mdłości dramat. Czuje się jak warzywo a czeka mnie kilka ważnych wydarzeń w życiu. Jakie jeszcze leki na dusznosci ? Witam. U mnie dramat dusi mnie bardzo mocno, i zdecydowałem zmienić lekarza rodzinnego. Jutro zaniosę deklarację o zmianę i wybiorę..

Duszenie się - Str. 44

.. ...np;klucha w gardle lub bóle brzucha.Ja juz nie wiem co robić a choruje od paru lat. Do Robi mam takie same objawy jak ty i mam do ciebie pytanie jak ty sobie z tym radzisz bo ja ledwo dycham to jest najgorsze aż mi sie kręci w głowie i mam taki ucisk na początku mojej choroby nie miałam..

Silna nerwica - sam nie wiem co się ze mną dzieje - Str. 2

.. ...kleszcze. Nie czuję żadnych bólów przy tym, ale serce mi wariuje, momentalnie wpada w szybkie tempo i zaczyna łomotać strasznie mocno. Po głebokich, ostrożnych wdechach ten ścisk się rozluźnia, ale nie do konca. Zwłaszcza jak gdzieś akurat idę, to mam mięśnie brzucha ( żołądka ) tak..

Silne bóle w klatce piersiowej, brzucha i okolicach

.. ...jeżeli pojawiły się te bóle po odstawieniu piwa itp trunków może również wskazywać na stan abstynencki. Każdy nałogowiec po zaprzestaniu przyjmowania czy narkotyków, alkoholu czy nikotyny przechodzi taki stan. Warto go przeczekać i na dobre odstawić. Ale konsultacja konieczna i..

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie - Str. 4

.. ...Zadałam mu niejednokrotnie ból słowem. Nie wiedziałam, że za każdy taki cios odbiorę od własnego organizmu dwa..., ze złamanym sercem, nerwicą, bólami w brzuchu, plecach, pulsowaniem w skroniach, krwawieniem z nosa, drgawkami, dreszczami, wieczorną gorączką, apatią, depresją, zawrotami..

Nieporządane działania leków pozawałowca

.. ...skórze, sp - lątanie, bóle brzucha nagłe itp, wystarczy. Może ktoś potrafi doradzić co zmienić w lekach, moi kardiolodzy różnie się do tego odnoszą. Otóż biorę: Opacorden 200, Mononit 100, Tritace 2,5, Metocard 2x25, Plavix 75, Acard 75,Atoris 20, Kalipoz x2, Aspargin, Furosemid 20, i..

Dla osób uczciwych i prawdomównych - nerwica - choroba duszy, życie - Str. 63

.. ...i dopiero co ustąpił ból mięśni brzucha a tu znów chwilkę się musiałam pomęczyć,no ale najważniejsze,że badanie ok : ) Nie martw się będzie dobrze, jeśli się zdecydujesz!! ale jak już pisałam wcześniej,jak będziesz miała podczas badania stracha,że nie dasz rady,albo uczucie,że nie możesz..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 127

.. ...Gabi .Co Ty masz za bóle brzucha?Może to sprawy ginekologiczne..Ja już nie mogę mieć dzieci przez właśnie kłopoty ginek.... do KLAUDI , czytałam twój wynik z holtera i porównałam go z moim. Miałam robiony dwa razy, pierwszy był byle jaki bo miałam 1469 pobudzeń komorowych i 78..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 331

.. ...) Od nocy mam takie bóle brzucha, ale wiem że mogą takie potrwać dość długo. Tak więc mam nadzieję, że mały będzie nieprzeterminowany. hihi Witajcie wszyscy. Jakoś nie moge się na niczym skupić, nawet na pisaniu. Ale póki jestem w domku to będę się odzywała. Za oknem taka fajna pogoda,..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 469

.. ...dopadł ten wirus Matiiago!Ból brzucha ,brak apetytu takie są tego objawy.Byłam u lekarza z chłopakami i nie zapisał na to konkretnego leku.Kaza pić herbatę miętową i jeść ugotowany ryż oraz kisiel - - - to wszystko.Prawdopodobnie choroba ta nie trwa więcej niż trzy dni więc mam nadzieję..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 499

.. ...poniedziałek do ortopedy z bólem szyji i zrobili rtg wyszło mi skręcenie kręgosłupa szyjnego , mam posiniaczony brzuch od pasów ale nie pokwapili się aby zrobić usg , najgorsze jest to że wypadek był w innym województwie ( świętokrzyskim ) ja mieszkam na śląsku i będę tu siedzieć do..

Ból w lewym bogu podbrzusza jedynie przy naciskaniu

.. ...dokładniej odczuwam ból kiedy mocniej nacisne ,czy to spowodowane jest jakims przeforsowaniem mięsni?gdyż od paru dni intensywnie ćwicze mięsnie brzucha,a nie odczuwam zadnych innych dolegliwosc,i jak tylko te keidy naciskam to toche boli ( lecz musze troche mocno przycisnac by w ogole..

Bóle brzucha i kłucie w brzuchu

.. Czy ktos moze mi cos powiedziec na temat klucia w brzuchu dokladnie w gornej jej czesci od paru dni miewam ogolnie bole brzucha ale wczoraj i dzisiaj dopdly mnie klucia najpierw bylo to uczucie jak by ktos mi wbijal gwozdzie od srodka i to jeszcze szlo znies ale dzisiaj takie uczucie jakby skoleji ktos od..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 19

.. ...czytam jeszcze o Twoich bólach brzucha, a robiłaś gastroskopię, żeby sprawdzić, co tam siedzi? Wiem, że to paskudne badanie, sama robiłam, ale dużo mówi o różnych dolegliwościach układu pokarmowego. Hej Reszta, Kochani dajcie znak życia, bo się martwię co z Wami. Pozdrawiam, Aga Aqusia,..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 21

.. ...bloki pleców. Jeśli masz bóle pleców, to może być przyczyna. W tym wypadku pomagają masaże min. 2 x tygodniowo i leżenie na brzuchu oraz spanie całkiem płasko na plecach. Pozdrawiam ~Reńka, Jakbym czytała siebie. Również sytuację zawodową mam podobną i też mi zależy. Ja tak jak Agnieszka..

Silne bóle brzucha

.. ...Od wczoraj mam silne bóle brzucha bóle przychodzą co jakiś czas ... gdy nadchodzą robi mi sie gorąco i muszę sie skulic by nie były za mocne dolegliwość pojawia sie nie pierwszy raz ostatni raz takie bole miałem 3 miesiące temu ! Dodatkowo do tych bóli dochodzą kłucia w okolicy serca i w..

Zioła, które mnie wyleczyły z nerwicy

.. ...najbardziej dokuczliwe sa bóle brzuche i w okolicach klatki piersiowej, mam 24 lata... pozdrawiam wszystkich Wiele osób pewnie myśli że skoro ten wątek został dodany w marcu to jest już nie aktualny. Wręcz przeciwnie. Aktualny jak najbardziej. Pozdrawiam.: ) Super ze jestes..

Zioła, które mnie wyleczyły z nerwicy - Str. 3

.. ...czas i doszedł jeszcze ból w klatce piersiowej i brzucha.mój e - mail to kajarobert@vp.pl proszę o pomoc męczę się z tym od kilku lat najbardziej nasila się porą jesienną i zimowa jeżeli ktoś zna sposób na ta dolegliwosc i jakie zioła zastosować to proszę o kontakt piotrjasinski29@wp.pl..

Postępujące osłabienie, obniżona temperatura ciała i zimne poty - Str. 5

.. ...omdlenia. Obecnie czuję ból pod pachami i w lewej i prawej części klatki piersiowej ( tu raczej ucisk ), Ból w pachwinach, w górnej części brzucha, kłopoty z koncentracją i pamięcią, obniżona temperatura ( pomiędzy 35,9 i 36,5 ), szum w głowie, szybko się męczę ( właściwie to cały czas..

Ból po prawej stronie pod żebrami po kaszlu

.. ...przeskakujący. Przeszywający ból tylko kiedy kaszlę lub gdy w inny sposób bardzo napnę mięśnie brzucha. Po kilku dniach od tych bólów boli już TROCHĘ mniej - jednak nie na tyle,żeby przestać się martwić. Czy dostanę jakieś wskazówki co to może być i czy przejdzie samo? Byłem już u..

Koszmarny lęk

.. ...objawy somatyczne, jak np.ból głowy, ale mam cały czas wewnętrzny niepokój, takie motylki w brzuchu. Nie nazwałabym tego nawet zdenerwowaniem, to takie trochę inne uczucie. Jakby strach, ale przed czym? tego nie wiem. Ostatnio boje się być sama, bo mam takie głupie myśli, ze mogę sobie..

Nerwica w ciąży - Str. 8

.. ...dodatkowych, ale okropne bóle brzucha i biegunki, które rozpoczęły się 1 rok przed ciążą. Widzisz wytrwałam, synek też w porządku. Teraz walczę ze skurczami dodatkowymi, mam nadzieję, że też miną jak biegunki i okropne bóle brzucha. Mika skurcze są z napięcia i naszego lęku, musimy sobie..

Nerwica w ciąży - Str. 55

.. ...dużych dawkach, ale bóle brzucha i zaparcia były tak duże, że powiedział że to gorsze niż ta anemia. Nigdy wcześniej nie miałam anemi. W pierwszej ciąży wszystko było przyzwoicie. Jak znajde wyniki z ciąży to napiszę. Buziaczki: ) i bez nerwów: ) wiola79 ja mam to samo.zawsze sie..

Nerwica w ciąży - Str. 104

.. ...wiem, czy te ciągłe bóle brzucha to nie jej sprawka. byłam u ginekologa, jest o.k. a mnie boli. szczególnie z prawej strony w pachwinie i nie jest to wyrostek, bo gdyby był to już dawno b y wylał. miałam te bóle też przed ciążą ale słabsze i wtedy nie niepokoiły mnie tak. może macica..

Nerwica w ciąży - Str. 127

.. ...ale co pomaga np. na bóle brzucha itd.? dobry psychoterapeuta może by pomógł, ten na którego ja trafiłam nie pomógłby na pewno.kiedyś pomagało ciepłe mleko i można było wstać w nocy i znów się napić, ale teraz mam alergię na mleko, a do tego ten pęcherz w ciąży móglby potem mnie..

Czy to nerwica? bóle brzucha

.. Witam wszystkich! Od dłuższego czasu mam objawy nerwicowe - przyspieszone tętno, podwyzone ciśnienie, napady lękowe... Serce w porządku. Krew, mocz itd - wszystko ok. Oprócz tego wszystkiego miewam dziwne dolegliwości w okolicach brzucha. Ucisk ok 10 cm nad pępkiem, kłócia pod żebrami, lekkie kłócia w..

Czy to nerwica? mam stany lękowe, napady bólu i myśli o śmierci

.. ...mnie głowa mam napady bólu brzucha klucie w klatce piersiowej i częste myśli o śmierci czy to jest uleczalne ?? bo ja tu chyba zwariuje proszę o pomoc Nerwica - czy na pewno? - na ten temat tu wejdz i od pcozatku przeczytaj jakies 10 stron moze wiecej a potem ja kchcesz. Moim zdanie mtak..

Bóle po lewej stronie pod żebrami

.. ...jeśłi to nerwica, to ból chyba nie powienien byc * mechaniczny * , tzn, jak leże na brzuchu uciskajac bardziej lewa strone, to to kłócie potrafi mnie obudzic?Ból nie jest ciągły.Zdarza się, ze z 2 dni jest OK, i potem znów sie zaczyna. O dziwo, co zauwazylem, ze jak chodze regularnie na..

Lexapro - Str. 10

.. ...się ciągłej irytacji i bólów brzucha, nie tak łatwo wyprowadzic mnie z równowagi co jest znaczną poprawą. Najbardziej denerwuje mnie nasilenie drżenia rąk i nadal nie mam ochoty wychodzic z domu. nudności,bóle głowy, problemy z koncentracją występowały już wcześniej. Na początku brania..