Ból brzucha biegunka

Akarboza (Glucobay)

.. ...niepożądane leku: wzdęcia, bóle brzucha, gazy i biegunki. Przy prawidłowej diecie dolegliwości te ustępują po około tygodniu stosowania leku. Akarbozę można łączyć z pochodnymi sulfonylomocznika oraz z insuliną. W przypadku wystąpienia hipoglikemii z uwagi na inne leki przeciwcukrzycowe,..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 92

.. ...żołądkowo - jelitowe: bóle brzucha, biegunka, mdłości. Ale i to po jakimś czasie minęło. I byłam zadowolona , że to przeczekałam , bo lek był na prawdę dobry. Gabi:podobnie jak Ty uważam , że lepiej brać jakieś leki ( przecież te nowe antydepresanty nie uzależniają i doskonale leczą lęki..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 93

.. ...biegunka, wymioty i ból brzucha ( żołądka, jelit i całej reszty zawartości jamy brzusznej ). Z tego wszystkiego też był blady jak ściana. Pamiętaj , że jak masz biegunkę to musisz dużo pić , żeby się nie odwodnić. A z naturalnych sposobów na biegunkę dobre są jagody ( np. mrożone ) i..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 1047

.. ...muszę dodać jeszcze; - ból w dole brzucha( przed wyjściem z domu lub w samochodzie w korku ) nieraz tak silny,że nie mogę ustać na nogach dosłowny atak bólu - ciągłe biegunki na przemian z zaparciami - pocenie się na przemian z chłodem - w sytuacji kryzysowej kompletnie nie słyszę jak..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 99

.. ...dokuczliwym był objawy silne bóle brzucha, biegunka, zaburzenia trawienia, nudności, odruch wymiotny /jak miałam czym to wymiotowałam/ - to było bardzo dokuczliwe bo pojawiało się nagle i nie musiało być niczym szczególnym spowodowane, pojawiało się w domu, na ulicy, podczas pracy na..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 168

.. ...stany lękowe pomaga na ból żołądka ja dzisiaj znowu nie spałam całą noc oblewał mnie pot bolał brzuch cholera czy przez tą nerwicę może tak boleć brzuch biegunki i kłucie w boku czy może mam jakiegoś raka żołądka czy co może iść do gastrologa co sądzicie Mnie niestety picie nie..

Poranne szybkie bicie serca - dlaczego? nerwica - Str. 3

.. ...szkoła to istna męka... ból brzucha, kaszel tak silny ze az szarpie zołądkiem, czasem biegunka, blada... a w szkole jak spanikuje to na nic idą nocne zakuwania... poradzcie mi co mam robić bo melisa juz nie pomaga a ostatnie dwa dni w szkole były tak okropne iz wiem ze musze cos z tym..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 674

.. ...około 22 nie wytrzymałam bólu i pojechałam do lekarza dostałam leki na tą bolącą rzuchwę no i na tą silną biegunkę załatwiłam sobie wolne bo nie dała bym rady w pracy co chwile mnie goni zaczynam sie martwic co dalej ile to sie jeszcze moze trzymac juz sam szum leci ze mnie a ból okropny..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 701

.. ...w klatce piersiowej, bóle brzucha potem ciagla biegunka, dalej zawroty glowy, ostatnio doszly dusznosci co mnie meczy najbardziej. bylam u wszystkich specjalistow, robilam wszystkie mozliwe badania i nic, wiec uznano ze to nerwy i tak trafilam do psychiatry. lecze sie tez u ginekologa i..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1064

.. ...obudziły mnie potworne bóle brzucha i biegunka ale tylko ten jeden raz a przez ostatnie dwie noce budziły mnie okropne bóle nóg nawet koc mi przeszkadzał ze lezał na moich nogach a do tego bardzo dretwieją mi nogi i ręce nie wiem czy to od tych leków na żołądek które biore chyba piąty..

Nerwica w ciąży - Str. 8

.. ...dodatkowych, ale okropne bóle brzucha i biegunki, które rozpoczęły się 1 rok przed ciążą. Widzisz wytrwałam, synek też w porządku. Teraz walczę ze skurczami dodatkowymi, mam nadzieję, że też miną jak biegunki i okropne bóle brzucha. Mika skurcze są z napięcia i naszego lęku, musimy sobie..

Dziwne objawy, nerwicy lękowej? - Str. 3

.. ...muszę dodać jeszcze; - ból w dole brzucha( przed wyjsciem z domu lub w samochodzie w korku ) nieraz tak silny,że nie mogę ustać na nogach dosłowny atak bólu - ciągłe biegunki na przemian z zaparciami - pocenie się na przemian z chłodem - w sytuacji kryzysowej kompletnie nie słyszę jak..

Stan podgorączkowy, bóle brzucha, duszność i osłabienie ciała - Str. 3

.. ...serca, ciężki oddech, bóle głowy, biegunka, poranne odruchy wymiotne a poza tym bardzo bolą mnie plecy w okolicach korzonek. Problemy na tle nerwowym ciągle leczę i jest o niebo lepiej lecz gorączka nie przeszła, lekarz neurolog powiedział że to jest tak zwana gorączka wegetatywna lecz..

Cartopril i nudności

.. ...( nudności, wymioty, bóle brzucha, biegunka a także zaparcia, utrata apetytu ). Syn mój po Captoprilu miał nudności, wymioty i światłowstręt. Kardiolodzy dziwili się, że wszystkie objawy niepożądane naraz i mówili,że to wręcz niemożliwe. Ja jednak upierałm się, że to po tym leku,..

Mały ból brzucha po grypie jelitowej

.. Dzień dobry miałem grypę jelitową 7 dni w tym czasie poszedłem do lekarza.zalecił mi tabletki po 2 dniach poszedłem do kontroli. Przestała mnie dręczyć biegunka więc lekarz powiedział ze wracam do siebie.I tak było ale gdy grypy nie było .To wciąż mnie boli brzuch na oddanie stolca .Nie boli mnie mocno ale..

Dziwne drgawki i ból brzucha

.. Witam! Mam 14 lat. Jakiś miesiąc temu bolał mnie brzuch w lewym dolnym rogu, miałam biegunkę i wieczorem złapały mnie mocne dreszcze ( trwało to około 2 godzin ), dosłownie cała się trzęsłam, lekarka powiedziała, że to grypa żołądkowa. Dała mi leki, brałam było okej. Po 3 dniach znowu złapały mnie drgawki..

Biegunka i wymioty u kobiety w wieku 55 lat

.. ...towarzyszy im mocny ból brzucha. Mama starała sie zachowywac diete, ale to nie pomaga. Nie wiem czy to wazne ale mama nie ma woreczka żółciowego, ma wyciety i ma nadcisnienie leczone. Dzis stało sie tak ze owym biegunką towarzyszyły mocne wymioty ( w tym samym czasie ), brak gorączki...

Biegunka i wymioty jednocześnie

.. ...towarzyszy im mocny ból brzucha. Mama starała sie zachowywac diete, ale to nie pomaga. Nie wiem czy to wazne ale mama nie ma woreczka żółciowego, ma wyciety i ma nadcisnienie leczone. Dzis stało sie tak ze owym biegunką towarzyszyły mocne wymioty ( w tym samym czasie ), brak gorączki...

Stan podgorączkowy po chorobie

.. ...Powiedział, że jeśli ból brzucha będzie bardzo silny, będę wymiotować, lub będę miała biegunke mam się do niego zgłosić, ale nic takiego u mnie nie wystąpiło. Więc profilaktycznie kup sobie w aptece , w Polsce są bez recepty, może pomogą a już napewno nie zaszkodzą,Apropos gorączki u..