Ból całego brzucha

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 92

.. ...żołądkowo - jelitowe: bóle brzucha, biegunka, mdłości. Ale i to po jakimś czasie minęło. I byłam zadowolona , że to przeczekałam , bo lek był na prawdę dobry. Gabi:podobnie jak Ty uważam , że lepiej brać jakieś leki ( przecież te nowe antydepresanty nie uzależniają i doskonale leczą lęki..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 93

.. ...biegunka, wymioty i ból brzucha ( żołądka, jelit i całej reszty zawartości jamy brzusznej ). Z tego wszystkiego też był blady jak ściana. Pamiętaj , że jak masz biegunkę to musisz dużo pić , żeby się nie odwodnić. A z naturalnych sposobów na biegunkę dobre są jagody ( np. mrożone ) i..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 101

.. ...porządku a ja dalej cierpie.Ból brzucha przerodził mi się w ból żołądka, pieczenie całego ciała zwłaszcza ramion okolicy brzucha ,jednoczesnie z nabraniem powietrza czuję jakby dodatkowe uderzenia w sercu, w okolicy serca lub żołądka dziwne chrapanie, bóle kości zwłaszcza w łopatkach...

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 1039

.. ...pojawiające się okresowo bóle brzucha, którym towarzyszyło drżenie kończyn, kołatanie serca, słabość?? Ja tak mam i przy ostatnim incydencie doszło do tego, że spieły mi się całe jelita i do tej pory czuję takie nabrzmienie. Nie wiem co dalej robić?? Jest gorzej i gorzej, bo pogrążam się..

Jestem 4 miesiące po ablacji i żałuję!

.. ...poczułam lekki strach i ból ale to było znieczulenie miejscowe( zwykły zastrzyk ),następnie wprowadzono 3 kabelki aż do mojego serducha.Ten moment był nieprzyjemny ale dało się wytrzymac: )czułam jak coś mi pełźnie w brzuchu.Później zaczęli mi wywoływac moje ataki serca te ktore mi..

Nerwica w ciąży - Str. 208

.. ...sobą. Ja mam okropne bóle spojenia łonowego od wczoraj tak mocno mnie boli,że prawie chodzić nie dam rady...Jak jeszcze te parę tygodni wytrzymać... ja też ledwo chodzę bo boli mnie całe spojenie i napięty mam strasznie brzuch do tego jeszcze nerwica nie daje o sobie zapomnieć.dziewczyny..

Bóle brzucha, uczucie powietrza w nim itp.

.. ...dokuczliwe, mianowicie bóle brzucha w wiekszości przypadków całego badz w samym środku nad pępkiem. jest mi lepiej gdy sie położe ale tez nie zawsze, kiedys na wszystkie bóle brzucha miałam jedna sprawdzona metodę - po prostu leżałam na brzuchu i było znacznie lepiej. teraz nie moge..

Kłucia w różnych częściach ciała

.. ...ktoś nakłuwał Są to bóle głównie w okolicy serca, pod i poniżej lewego żebra Jak również kłucia w głowie, pachwinach, kroczu Praktycznie całe ciało prócz rąk i nóg Ból nieziemski czasami Robiłam sobie usg brzucha dwa razy i nic Tarczyca, Ob i morfologia idealne Jutro wybieram się na..