Ból ciała

Duszący kaszel

Duszący kaszel

.. ...inne objawy infekcji, ból, utrata masy ciała, duszność itd ) oraz przyjmowanych leków. Uciążliwy, duszący kaszel może być na przykład objawem ubocznym leków z grupy ACE - I ( inhibitorów konwertazy angiotensyny II ). Są to leki szeroko i z powodzeniem stosowane w leczeniu nadciśnienia..

Śluzak serca

.. ...gorączka, spadek masy ciała, bóle stawowe. Objawy wynikające z zaburzeń hemodynamicznych serca są zależne od wielkości guza, jego usytuowania oraz ruchomości. Najczęstszym objawem jest duszność. Mogą również występować kołatania serca oraz omdlenia. Objawy mogą się nasilać, występować..

Przewlekłe niedokrwienie kończyn dolnych

Przewlekłe niedokrwienie kończyn dolnych

.. ...krańcowym stadium choroby ból jest obecny stale. W zależności od stopnia zaawansowania choroby leczenie jest zachowawcze lub chirurgiczne. Zawsze obowiązuje ograniczenie czynników, które mogą powodować dalszy postęp choroby. Przede wszystkim konieczne jest zerwanie z nałogiem palenia i..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 32

.. ...zrobić. Nie wspomnę o bólu głowy czy drętwieniu ręki ale dobrze że lęków nie mam chociaż. Wybaczcie że piszę tak nieskładnie ( wiadomo - wino ), ale pomyślałam że wyskrobie parę słów do Was i jakoś to z siebie zrzucę. Chciałam Was zapytać... Czy Wy ( tak jak ja... ) macie problem z wagą..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 101

.. ...porządku a ja dalej cierpie.Ból brzucha przerodził mi się w ból żołądka, pieczenie całego ciała zwłaszcza ramion okolicy brzucha ,jednoczesnie z nabraniem powietrza czuję jakby dodatkowe uderzenia w sercu, w okolicy serca lub żołądka dziwne chrapanie, bóle kości zwłaszcza w łopatkach...

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 371

.. ...pulsowania, duszności, ból pleców, mrowienie ciała w czasie wysiłku ( takie dziwne uczucie ), uderzenia zimna w stopy i dłonie, przyspieszone tętno, powietrze w brzuchu ( gazy ), uczucie senności, osłabienie, czasami mam też takie małe białe pręgi, np. na brzuchu ( jak uczulenie ), po..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 618

.. ...żołądku zrywy w nocy bóle barków pleców sztywny kark uczucie duszenia się ( silna duszność ) gula w gardle zimne dłonie stopy pieczenie ciała kłucie serca drętwienie rąk raz mi zimno raz gorąco Chorowałam na anoreksje i w tym samym czasie mój wujek zginął tragicznie to było szokiem..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 3

.. ...mnie zaczęło sie od bólu lewej nogi i całej lewej połowy ciała a pózniej dostałam ataku częstoskutczu.Lekarz kardiolog stwierdził wypadanie płatka z lekka fala zwrotną.To było trzy miesiace temu, od tamtej pory co jakis czas nawiedzaja mnie te ataki, do tego bola mnie jakby żyły w nogach..

Niskie tętno

.. ...czym bardzo ostrego bólu żołądka, skurczowego; a potem już tylko ( ? ) ostra biegunka. Czy to było zatrucie pokarmowe? Czy miało związek z ciśnieniem, 178/58, puls 47??? Ostatni często tężeje mi lewa strona ciała, drętwieje lewa ręka. Jestem kobietą po wielu przejściach, mam 58 lat;..

Coś w rodzaju epilepsji? trzesienie się ciała

.. ...moje córka ma 3latka prawie codzienne jak wstaj strasznie sie cala trzęsie. Co to moze byc? Mam to samo przed chwilą nawet miała... strasznie się boje napiszcie mi na gg co ja mam robić:( ( ... 3501425..

Propranolol - Str. 2

.. ...wzmacniająco na tętno i ostry ból w głowie, ostatnio bolą mnie oczy tak jakby cisnienie mialo je rozszadzic wraz z glową szum w uszach sporadycznie. Bóle mieśni rąk. W nocy budzę się z drżeniem całego ciała próbuję się uspokoić, ale dużo to nie daje. Learz mówi że panikuję. Tylko ten ból..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 4

.. ...dzieje. Skończyły się bóle głowy, bóle karku, sztywnienie karku, drętwienia i drżenia ciała. W minimalnym stopniu zostały mi jeszcze zawroty głowy ( w sumie może z 5 minuty dziennie )i klucha w gardle. Z piciem też jakby lepiej ( nie to, że dobrze jak ktoś pije, ale... ). Ostatnio miałem..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 152

.. ...rzadko chodzi do silnego bólu w rękach i wykręcenia nadgarsków, otępienie, uczucie słabych nóg, mrówek na całej twarzy, ścisku w gardle, płytkiego oddechu. Mnie chwyciła choroba w pracy nie widzieli co mi jest więc wezwali karetkę. Będąc w szpitalu miałem nawrót doszło do tego że miał..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 205

.. ...ciemnienia przed oczami , bóle w klatce piersiowe , bóle serca , duszności, drgania bicepsa i nogi , zgagi , ciągle zapalenia gardła , anginy , niekomfortowe bóle głowy , niską masę ciała , czuje jakbym miał umierać , usg brzucha wykazało polipy na woreczku żółciowym. czasem brak apetytu..

Wypadanie płatka z lekką falą zwrotną

.. ...mnie zaczęło sie od bólu lewej nogi i całej lewej połowy ciała a pózniej dostałam ataku częstoskutczu.Lekarz kardiolog stwierdził wypadanie płatka z lekka fala zwrotną.To było trzy miesiace temu, od tamtej pory co jakis czas nawiedzaja mnie te ataki, do tego bola mnie jakby żyły w nogach..

Kardiomiopatia przerostowa - Str. 2

.. ...sercem * , czasami też bóle lewej strony ciała...jeśli chodzi o leki to przyjmuje Dilzem retard.Myślę że najgorsze w tej chorobie jest to ,że z jej powodu umierają kompletnie nieświadomi jej ludzie, tak jak w przypadku mojej przedmówczyni:/ U mnie wykryto ją kiedy lekarz mnie osłuchiwał(..

Kardiomiopatia przerostowa - Str. 3

.. ...siadam sobie i czekam jak ból minie. Ostatnio w pracy straciłem cztery razy przytomność przy wisiłku, bo pracuje na tartaku przy łupkach, ponieważ lekarze na komisji powiedzieli mi, że ja z taką posturą ciała mogę robić wszędzie. Jestem osobą która się nie poddaje, ale czasem brakuje mi..

Śluzak w prawej komorze serca

.. ...się męczę - mam silne bóle mięśniowe,szczególnie mięśni podudzia są twarde i napięte Nie wiem najważniejszego czy istnieje możliowość,że śluzak umiejcsowi się jeszcze w innych miejscach mojego ciała? droga pani halino ja juz jestem 5 lat po operacji sluzaka lewego ptzrdsionka. mam takie..

Piokal Gliwice jakie opinie?

.. ...kręgosłupa. Córka odczuwała bóle w prawej części ciała od biodra do stopy. Obecnie po 4 miesiącach od zakończenia kuracji nic jej nie dolega. Jesteśmy w trakcie badań w tradycyjnej * służbie zdrowia * ...

Drętwienie lewej strony ciała

.. ...czy to może powodować bóle takie przeszywające właśnie tam gdzie jest serce???? Cześć Gosieńko!Przepraszam że dopiero teraz ale rzadko tu zaglądam.Mam podobne objawy jak Twoje tylko że mi jeszcze czasami drętwieje lewa ręka i noga. Nie chce mi się żyć, nic mnie nie cieszy!Też chodzę na..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 9

.. ...dolegliwości fizyczne: bóle głowy, drżenie ciała, skurcze mięśni itd., które nie są związane z żadną chorobą cielesną. Zjawiska takie towarzyszą szczególnie przełomowym okresom lub sytuacjom w życiu człowieka. Mogą to być okresy związane z rozwojem biologicznym, np. dojrzewaniem czy..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 252

.. ...zdarza mi się seriami ból z lewej strony w okolicy serca. Czasem z prawej. Drętwieje mi lewa strona ciała. Mam ataki paniki, co za tym idzie duszę się i zaczyna się koszmar. Mój lekarz rodzinny powiedział, że to nerwica. Kardiolog powiedział, że wpada mi płatek ( nie pamiętam dokładnie o..

Dodatkowe skurcze komorowe - przyczyny, leczenie, prognozy

.. ...)jak: zawroty głowy, ból głowy, uczucie odpływania( jakby tracenie swiadomości ), telepanie wewnątrz całego ciała, dreszcze? DO Alicji ja mam potas 3,19 i biorę kalipoz 1 x dziennie. niemam zielonego pojęcia czym mogę sobie wypłukiwac potas będę wdzięczna Alu jak mi podpowiesz pozdrawiam..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać

.. ...przerażona.Codziennie wali mi serce, bóle głowy,zatykanie uszu, zawroty głowy itd.Pozdrawiam cieplutko Ja musiałam skorzystać z rozmów u psychologa bo sama nie dawałam sobie rady. Dostałam zwykły syrop na uspokojenie, który bałam kiedy zaczynałam odczuwać niepokój, lęk...po około..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 2

.. ...mieśnie łydek co powoduje ból najwiekszy jak chodzę po schodach na dworze idę jak oszołom mam wrażenie jak bym była pijana i uczucie dziwnych nóg po wysiłku fizycznym nogi trzęsą mi sie jak galareta było tak że noga głowa ręka podskakiwały same do góry podczas spania czasami palce same..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 8

.. ...biegunkę i niewyobrażalny ból głowy. Następnego dnia poszłam do neurologa, okulisty i zdiagnozowano * nerwicowy atak tęzyczkowy * . Skierowano mnie do szpitala tam po tomografii i arteriogrfii mózgu dianoza była inna zabrzmiała jak wyrok * tętniak mózgu z siedmioma wylewami * . Miałam..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 18

.. ...dlatego,takie migreny mnie biorą,ból czasem nie dowytrzymania. Jeśli chodzi o leki to nadal mam te same dawki i Sedam cały czas muszę brać,jeszcze przez miesiąc,doktor powiedziala że jest duża poprawa i trzeba podtrzymać efekt,żęby nie nastąpił nawrót objawów,w sumie tak się..

Zawroty głowy, ból w klatce piersiowej, uczucie słabości

.. ...minut, zaczęło się od bóla żoładka pozniej poleciałam do tyłu przez kilka minut nic nie widziałam/ słyszałam jakby przez mgłe i nie byłam w stanie odpowiedziec, pozniej omdlenia zdarzały sie dość często. Zaczeło się więc również jeżdzenie po lekarzach, nic konkretnego się nie..

Udar mózgu - Str. 3

.. ...powodu stopy cukrzycowej. Ból był nie do zniesienia, do tego stopnia że prosiła o śmierć. Była w szpitalu, ale lekarze niczego konkretnego nie zdziałali w kierunku uśmierzenia bólu i po 2 tygodniach wypisali mamę ze szpitala. Po kilku dniach w domu trafiła ponownie do szpitala, ale tym..

Interpretacja EKG

.. ...gorączki. Do tego doszły bóle mięśni i kości kończyn oraz ich osłabienie. Trwało to kilka dni po czym nastąpił ból głowy po lewej stronie u góry, ból promieniujący od ucha i ból karku. Co gorsza zacząłem czuć lekki niedowład prawej strony ciała ( głowa, ręka i noga ). Potem ( ok 1..

Kłucie w różnych miejscach ciała

.. ...tygodnia łapie mnie dziwny ból. Głownie jest on pod lewą piersią i czuję go jak wbijanie igiełek...czasem pojawia się w okolicy innej...np pod prawym żebrem. Czuje go głównie podczas chodzenia, pod prysznicem, tj gdy wykonuje jakies ruchy... Nie wiem co to moze byc??? Witam. Mnie..

Kłucie w różnych miejscach ciała - Str. 2

.. ...jestem sama.tez odczuwam bóle w klatce piersiowej najczesciej po lewej stronie odczucie goraca i ciezkiej reki takze lewej.robilam juz dwa razy ekg i pani doktor uznala ze to na tle nerwowym.zalecila duza dawke magnezu i nimesil wrazie ataku.bole ustepuja na jakis czas po kilku dniach..

Napady słabości, lekkie drętwienie prawej strony ciała

.. ...Doszły jeszcze nudności i ból głowy z lewej strony ;/ Boje się że to może być guz mózgu. Tomograf mam dopiero 30 listopada. Przestało mi się na szczęście kręcić w głowie. Przed tym całym bólem głowy i nudnościami czytałem dużo o guzie no i widziałem jego objawy. Na następny dzień miałem..

Rehabilitacja po operacji zastawki aortalnej

.. ...pot, bladośc, omdlenie, ból lub ucisk w górnej części ciała. Mocne bicie serca i przyspieszony odeech podczas wykonywanych ćwiczen nie są powodem do niepokju. To zupełnie naturalne. Nie wykonuj popularnych pompek nie rób głebokich skłonów w przód nie ćwicz zwisów na drabinkach z..

Ból po prawej stronie i *przeskakujące* żebro

.. ...Od 3 dni pojawił się ból, po prawej stronie ciała, praktycznie na krawędzi ciała, nieco promieniujący na placy, jest to na wysokości pępka, może ciut wyzej, na wysokosci ostatnich zeber. Bol jest silny, uczucie przypomina jakby cos chcialo mi przekuc brzuch. Pojawia sie tylko przy..

Drętwienie palców u rąk w ciąży

.. ...to nocą, budzę się z bólu kilkakrotnie i rozmasowuję ręce. Co to może być i co z tym robić? Bardzo utrudnia mi to normalne funkcjonowanie... Witaj: ) najprawdopodobniej maluszek rośnie i uciska główne naczynia, zwróć uwagę, czy zmiana pozycji ciała nie poprawia samopoczucia: ) Przy..

Niedomykalność zastawki aortalnej i mitralnej - Str. 2

.. ...pot, bladośc, omdlenie, ból lub ucisk w górnej części ciała. Mocne bicie serca i przyspieszony odeech podczas wykonywanych ćwiczen nie są powodem do niepokju. To zupełnie naturalne. Nie wykonuj popularnych pompek nie rób głebokich skłonów w przód nie ćwicz zwisów na drabinkach z..

Ból po lewej stronie podczas kaszlu

.. ...Witam. Od dziś rana czuję ból po lewej stronie, znacznie niżej od serca, ciut wyżej nad ostatnimi żebrami, bliżej środka ciała... Boli tylko i wyłącznie przy lekkim już kaszlu. Przy ruchach nie, w spoczynku także nie. Nie doznałam żadnego urazu. Co to może być? Jestem osobą bardzo..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 373

.. ...od myślenia wywołuję ból w różnych częściach ciała wyzwalam różne choroby....jak nie guza mózgu bo akurat mnie kłuję w którejś części głowy to myślę że mam gdzieś raka, to znowu zawał bo kłuję mnie serce i ciężko oddycham....całe mnóstwo objawów różnych chorób. Tak więc kochana Gabi..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 572

.. ...super wysokie, lęki, ból całego ciała. Boże dawno tak się nie czułam. A było tak fajnie. Niestety dzisiejsza wizyta w zusie zrobiła swoje. nic nie wskórałam. Chyba te ostatnie przeżycia mnie dobiły. Dzieci, ja. Boże a przychodnia już zamknięta. I sama w domu. Ale serducho mi wali. pa..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 668

.. ...chorobami ,spowodowanego bólami jakie Cię niepokoją. U osób dotkniętych nerwicą bardzo szybko spada poziom magnezu i potasu a to wiąże się z tym ,że odczuwamy wszelkiego rodzaju ukłucia i bóle i skurcze w różnych częściach ciała. Każda osoba zmagająca się z nerwicą powinna kontrolować..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 869

.. ...roztrzęsiona po tym bólu, mam wrażenie, że każda cząsteczka ciała we mnie chodzi. Nie dość, ze nerwica to jeszcze migrena daje popalić..... Ale Ty kochana jedź do Paryża, zobaczysz, że będziesz tak zaabsorbowana wyjazdem, że zapomnisz o nerwicy a w raze co to masz xanax. Iwonko,..

Mocny ból głowy i dętwienie lewej strony ciała

.. ...szpitala z powodu ostrego bólu głowy z prawej strony ( potylica ), drętwienie lewej strony ciała ( łącznie z twarzą i językiem ), przy czym wystąpiły zaburzenia wzroku i świadomości. Pierwszy taki atak był krótkotrwały i łagodny, około 3 lat temu. Kolejny rok temu nieco silniejszy i..

Nerwica - zaczynam aktywnie przeciwdziałać, ktoś ze mną?

.. ...wykryć, że umre itp. Mam bóle w klatce ale tak głęboko i nie są to żadne kłucia tylko naprawde silne bóle. Może i mam nerwice a raczej napewno ale czuje że oprócz tego coś jest. Byłam już tak przebadana: tarczyca, echo, holter, krew pod różnym kątem, usg róznych czesci ciała,..

Postępujące osłabienie, obniżona temperatura ciała i zimne poty

.. ...mg ). Miałem rok temu bóle i skoki ciśnienia. Kardiolog zrobił testy wysiłkowe, usg i ekg i wszystko wyszło dobrze. Przepisał w/w tabletki i przez prawie rok było dobrze. Spacerowałem codziennie 6 km, nie palę , starałem się dobrze odżywiać. Jakieś dwa miesiące temu poczułem się..

Postępujące osłabienie, obniżona temperatura ciała i zimne poty - Str. 3

.. ...osłabienie a przy tym lęki i ból pod prawą łopatką.To już nie do wytrzymania.Stary lekarz kazał mi rok temu jeść 3 żółtka dziennie w stanie surowym,kogiel - mogiel lub gotowane na miękko ( jak kto lubi ) bo ma najwięcej żelaza i od niego powstaje życie więc szansa na odrodzenie w..

Postępujące osłabienie, obniżona temperatura ciała i zimne poty - Str. 4

.. ...coraz gorzej potworny ból głowy zimno, zawroty i te niesamowite zmęczenie brak koncentracji nie mogę nic zrobić do końca. Dziś w pracy prawie zemdlałam. Martwię się bo nie czuję się zdrowa widzę że dzieje się z moim organizmem coś złego i nie wiem co Albercie - przechodziłam podobne..

Postępujące osłabienie, obniżona temperatura ciała i zimne poty - Str. 5

.. ...omdlenia. Obecnie czuję ból pod pachami i w lewej i prawej części klatki piersiowej ( tu raczej ucisk ), Ból w pachwinach, w górnej części brzucha, kłopoty z koncentracją i pamięcią, obniżona temperatura ( pomiędzy 35,9 i 36,5 ), szum w głowie, szybko się męczę ( właściwie to cały czas..

Bardzo wysokie tętno o 13 latki! nawet 150

.. ...duszności, słabnięcia, ból głowy i drgania ciała przy tym mam... może córka choruje na to samo...myślę że to nie problem anoreksji ja mam 172 cm wzrostu i ważę 50 kg... myślę że warto byłoby porozmawiać z córką czy nigdy wcześniej nie odczuwała tak szybkiego i nagłego bicia serca, to się..

Nerwica w ciąży - Str. 32

.. ...niewyspana,jak prawie codzień,ból kręgosłupa mi się zmniejszył bo ćwiczę w domu razem z płytką,którą kupiłam na alegro * Aktywne 9 miesięcy * naprawdę polecam,bo są dobre ćwiczenia na kręgosłup i na inne części ciała.Pozdrawiam i piszcie jak najczęściej. Dziewczyny jednak muszę coś..

Nerwica w ciąży - Str. 125

.. ...objawy nerwicy, lęki, mam bóle całego ciała, ale też jestem jakaś niepewna i zalękniona, nie mogę spać,budzę się, to chyba pogoda, resztki sierpnia dają znać. do tego dokucza mi żołądek, piecze mnie w klatce piersiowej [zgaga?]. pewnie też nie n ajlepiej się czujecie, bo pusto tutaj...

Nerwica w ciąży - Str. 146

.. ...objawy to;zawroty głowy,bóle głowy,czasem mam wrażenie że wyszłam ze swojego ciała i stoję obok,wali mi serce,chce mi się cały czas spać,ogólnie jestem cały czas zmęczona.Siada mi na oczy,ręce drżą,biegunki no normalnie wszystko!!!!ale to miewam jak mam napady,a napady mam często;( wiec..

Kłucie w okolicach nerki i bóle po lewej stronie

.. ...wczoraj mam dość silne bóle i kłucie po lewej stronie ciała w okolicach nerki i w okolicach biodra po lewej stronie.Nie przeszło mi od wczoraj więc pewnie dziś pójdę do lekarza. Boję się co mi jest. Proszę o odp. Będę bardzo wdzięczna. Witam. Mam te same bóle. Jutro idę się do lekarza,..

Ból w klatce, który trzyma od miesiąca - Str. 2

.. ...stronę promieniują Twoje bóle? ramiona? które części ciała? pozdrawiam Nie, nie przypominam sobie zebym tak mial na szczescie. Bol promieniuje zwykle do lewej reki albo do srodka klatki piersiowej ( najbardziej odczuwalny i zarazem najbardziej stresujacy. Czasami przechodzi tez do plecow..

Opuchlizna ciała po operacji wszczepienia by-pasów to normalne?

.. ...opuchnięta,narzeka na ból brzucha.Kiedy pytałam lekarza o te dolegliwości powiedział ,że wszystko przebiega prawidłowo.Martwi mnie to ,bo jest bardzo słaba ,nie ma siły chodzić,tylko leży z oczyma na wpół otwartymi.Czy ktoś spotkał się z podobnymi objawami.Chciałam jeszcze dodać,że..

Stan podgorączkowy, bóle brzucha, duszność i osłabienie ciała

.. ...lekkie, lecz dziwne bóle w brzuchu i klatce piersiowej. - duszność ( sprawia największy problem po dziś dzień ) - osłabienie ciała ( ostatnio nawet kończyn górnych ) Byłem z tymi objawami u lekarki rodzinnej ( wcześniej była pediatrą ) lecz ona po badaniach krwi i moczu które..

Częste drgawki ciała i kołatanie serca, uczucie omdlenia

.. ...odczucia zalewania potem, bóli śródpiersiowych i duszności. Bałam sie zostawać sama i wychodzić z domu. Wreszcie bardzo mądry starszy lekarz wytłumaczył mi że większość moich odczuć to nerwica. Że mam zdrowe i silne serce na co wskazuja badania i poprostu sama się * nakręcam * ...

Nierwica, lęk przed otoczeniem

.. ...typu kołatanie serca, ból brzucha, drzenie ciała etc. ). Jakoś sobie z tym radzę - skończyłem studia, znalazłem pracę. Jednak jest to bardzo przykra dolegliwość: trochę boję się, gdy dzwoni tel., albo gdy ja mam gdzieś zadzwonić, denerwuję się przed spotkaniami z rodziną albo nielicznymi..

Ciśnienie rozwalające czaszkę podczas snu

.. ...mózgowe, budzę się wtedy z bólem głowy. Niestety mam jakieś dziwne dolegliwości w ciągu dnia, tętniący szum w lewym uchu, raz głosniejszy raz cichszy, czasem go wogóle nie słyszę, zawroty głowy, uczucie ucisku w gardle, drżenia włókienek męśniowych, ból szyi po stronie lewej, czasem mam..

Bóle, pieczenie i uczucie zgagi w okolicy płuc

.. ...napisalam w temacie ból płuc, nie jest to silny ból ( bardziej ból + pieczenie ), nie nasila się, jest cały czas stały, zazwyczaj boli z przodu ciała ale najbardziej boli jakieś 5 - 7 cm po pacha, czyli z boku - po obu bokach jednakowo. Czuję tak jakby mnie coś ściskało, nie wiem co mam..

Bardzo sie boję, nagłe przyspieszenie pracy serca

.. ...prawie jak zawał serca - ból w mostku, tętno ponad 200 uderzeń na min. ,zimny pot, bladość, niepokój i drżenie całego ciała. Wiadomo, że wtedy człowiek się jeszcze sam nakręca świadomością śmierci, więc odczyty szaleją. Znów wylądowałem w szpitalu na obserwacji. Mam juz tego dosyć, bo po..

Nerwica tkwiąca w nas, nasza walka i małe sukcesy - Str. 87

.. ...Towarzyszy mi do tego czesty ból głowy, trzęsienie rąk, bóle w klatce piersiowej,podwyzszona temp ciała i osłabienie. Jeśli ktoś wie co to jest to prosze napiszcie. dziewczynki zdalam;p Cześć dziewczyny: ) maggla gratulacje! trud się opłacił. Teraz możesz już spokojnie odetchnąć. Bardzo..

Mrowienia i drętwienie kończyn

.. ...czasami tchu. Jednakże te bóle są ostatnio rzadsze, występują ponadto mrowienia kończyn ( po 3 - 4 minutach bez ruchu ) do tego dochodzi ból łydek i swędzenie całego ciała. Podczas wysiłku fizycznego często miewam bóle lewej ręki nie mogę ruszać ramieniem ból jest promieniujący i..

Ból mięśni z lewej strony ciała

.. ...Hej wyglada mi to na bóle nerwicowe. Mam podobne .Podczas silnych ataków nerwicy mrowila mi lewa reka noga i policzek , w nocy to dretwienie wyrywalo mnie ze snu! okropienstwo.Byc moze doprowadzasz sie do hiperwentylacji , i po tym bola cie miesnie i klatka piersiowa. bierz magnez z..

Uporczywy ucisk w mostku oraz ból lewej częsci ciała

.. ...ucisk w mostku orac ból lewej częsci ciała, głównie ręki, który miną po jakichs 2 godzinach. Lekki ucisk w sercu czułam jednak jeszcze nast. dnia. Z objawów przewlekłych, to od okresu dojrzewania cierpię na omdlenia, które nasilaja mi sie okresowo. Byłam już badana na różne okolicznoiści..

Bóle i zawroty głowy, wypadanie włosów, osłabienie i brak koncentracji

.. ...towarzyszą mi silne bóle głowy, miałam już wykonywane różne badania, ale zawsze wychodziły pozytywnie. Jak już jednak wspomniałam od jakiegoś czasu dzieje się ze mną coś złego: bóle głowy znacznie się nasiliły, mam obniżoną temperaturę ciała i ciśnienie, bardzo wypadają mi włosy oraz mam..

Zmiana ciśnienia, wahania pulsu

.. ...dłuzszego czasu mam także bóle głowy ( nazwałabym je już chronicznym bólem głowy ), wahania temperatury ciała, nagłe poczucie duszności, za chwilę lodowate dłonie i stopy ( zdarzało mi się mieć lodowate stopy leżąc pod puchowa koldrą i w welnianych skapetach ). Chciałabym się dowiedzieć,..

Czy to nerwica lub coś w tym stylu-pomocy

.. ...gorąca w głowie,czasem z bólem przy prawej skroni,usztywnia mi kręgosłup lub mięśnie wokół niego przez co pobolewa i przenosi mi się ciężar ciała na palce u nóg przez co są obolałe bo odciśnięte.Czy to może świadczyć o jakiejś depresji lub nerwicy?Czy ktoś miał podobnie szczególnie z tym..

Przestałem brać leki Bisocard 5 , Inhibace 5 i inne czy wrócić do leków

.. ...całego ciała ,częste bóle w klatce, dziwne uczucie czegoś w gardle , i straszne pocenie całego ciała , cholerny pisk szum w głowie i bóle głowy wiecznie jestem zmęczony a leki przestałem brać - problemy i brak zainteresowania sexem po odłożeniu leków ok ale zaczyna wszystko się gotować..

Niedoczynność tarczycy i problemy z oddychaniem

.. ...i biorę leki przeciwbólowe. ( takie jak Vegentalgin ). Kiedy tylko odstawiam na próbę ( wedle zaleceń lekarki ) Divine , miesiączka znowu jest nieregularna albo wcale jej nie ma. Chciałabym wreszcie * popracować * z jakimiś lekami na obniżenie masy ciała. A to zdaniem mojej lekarki na..

Miesiączka a tętno

.. ...to być też reakcja na ból ewentualnie zażywane leki podczas miesiączki ponadto podczas miesiączki większość kobiet ma podniesioną temperaturę ciała, która również może powodować przyspieszenie tętna. i wiadomo emocje też w tych dniach odgrywają pewną rolę : ) jeżeli się tobie to zdarza..

Ból w okolicy lewej części dziesiątej pary żeber

.. ...miesięcy mam odczuwam ból w okolicy lewej części dziesiątej pary żeber. Znam z doświadczenia bardzo wiele bólów kręgosłupa, ale ten ból mam po raz pierwszy. Ból pojawia się i bardzo szybko nasila, gdy chodzę lub stoję. Wyczuwam go na samym dole żeber po lewej stronie ciała. Lekarz..

Stany lękowe co oznaczają?

.. ...wtedy zaczynaj ( lekkie bóle ) sie pojawiac bole w roznych miejscach ciała jest mi tak jakby słabo nie umiem znalezc sobie miejsca nie umiem usiedziec.Cisnienie skacze mi w momencie jak z reguly mam 130/77 do 80 to nagle mam 155/86 nawet raz do 180 ale to juz myslalem ze zaraz umre i nie..

Nastoletnia nerwica - Str. 18

.. ...odciągnąc te myśli, ale ten ból mi nie pozwala... I tak się zastanawiam czy iść do tego psychiatry czy nie... bo za tydzień mam umówiony termin, ale nie jestem pewna, ponieważ uczęszczam na psychoterapię, więc od lekarza mogę spodziewać się leków, ale znowu leków się obawiam. Chciałabym..

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 21

.. ...niewinnie od bardzo dużego bólu zęba a że ja jestem osobą bardzo strasznie panikującą pod każdym względem wiec pomyślałam ze i nawet od tego można umrze bo i takie przypadki były. Następnego dnia nieświadoma niczego dopadło mnie cała zdrętwiałam , ciężki oddech mrowienie całego ciała..

Lęk jest naszym przyjacielem - Str. 4

.. ...duszności, niepokój, różne bóle, np. głowy, brzucha itp., drżenie ciała, ulegają omdleniom. Niekiedy dochodzi do zaburzenia życia popędowego - snu, apetytu, współżycia. Objawy nerwicy mogą być bardzo różnorodne i pochodzić z odmiennych układów: pokarmowego, sercowo - naczyniowego,..

Nerwica, serce, stany lękowe

.. ...chciałabym się zapytać czy ból w mostku, a raczej ucisk też spowodowany jest stresem ? Bo dzisiaj tak mnie chwyciło, że nie mogę przekręcić ciała w bok. Tzn. przekręcić mogę ale czuję tam w środku taką jakby przeszkodę. Tak jakby miała mi * kostka odstrzelić * ale nie może bo coś ją..

Problem

.. ...niewinnie od bardzo dużego bólu zęba a że ja jestem osobą bardzo strasznie panikującą pod każdym względem wiec pomyślałam ze i nawet od tego można umrze bo i takie przypadki były. Następnego dnia nieświadoma niczego dopadło mnie cała zdrętwiałam , ciężki oddech mrowienie całego ciała..

Silny, nagły ból w plecach na wysokości klatki piersiowej

.. ...Obudził mnie silny ostry ból w środku nocy po lewej stronie pleców, na wysokości klatki piersiowej. Ponadto nie mam żadnych dolegliwości. Ból jest ciągły, najsilniejszy ( kłujący ) przy wszelkich ruchach ciała, wdechu, leżeniu. Najwygodniej jest siedzieć lekko pochylonym, wtedy ból jest..

Co jest nie tak

.. ...osłabiony. Zdarzają mi sie bóle w okolicy brzucha ( pod żebrami,po bokach ciała ). Ale co jest najgorsze znacznie obiniżyla mi sie potencja. baraszkowałem z dziewczyną a tu...nic nawet nie dygnał ;( . Jak myslicie co moze byc przyczyną? Bardzo duzo uprawiam sportu, nie pale, nic nie..

Proszę o porade, już nie wiem do oga mam się zwrócić:(

.. ...zwrócić Od pól roku mam bóle mięśni całego ciała, bóle stawów, były drętwienia palców ale 2 miechy temu minęły. co jakiś czas mam wrażliwą skórę - pieczenie, ogólne osłabienie organizmu. Gdy łapie mnie ból nie chce mi się nic robić. Ból raz jest raz go nie ma nie wiem od czego jest to..

Z NERWICY SIE WYCHODZI ( wszystko na ten temat) - Str. 9

.. Witam. Zamieszcze dziś fragmenty z pewnego artykułu ze strony * cud niedziałania, czyli jak mądrze odpoczywać * .Ja wiem jak wiele czasu zmarnowałam na zycie w lęku i na niechęć do dokonania koniecznych zmian.Dlatego chce żebyście zastanowili sie , czy tak jak zyjecie teraz chcecie przezyc reszte Waszego..

BÓL LEWEJ STRONY CIAŁA...

.. ...męczy mnie intensywny ból lewej strony ciała. Zaczęło się delikatnym bólem i odrętwieniem lewej ręki, tak jakbym krzywo przespała noc, ale ten ból stawał się coraz intensywniejszy. Dziś jest to nie do zniesienia. Boli mnie lewe ramię, łopatka, obojczyk, szyja aż do brody oraz klatka..

Kłucia w różnych częściach ciała

.. ...ktoś nakłuwał Są to bóle głównie w okolicy serca, pod i poniżej lewego żebra Jak również kłucia w głowie, pachwinach, kroczu Praktycznie całe ciało prócz rąk i nóg Ból nieziemski czasami Robiłam sobie usg brzucha dwa razy i nic Tarczyca, Ob i morfologia idealne Jutro wybieram się na..

Nerwica - niedowaga, spadek masy ciała, ważne pytanie

.. ...mocniejsze kolatanie serca, ból serca, sporadycznie zdaża się mi wymiotować. EKG robiłem miesiąc temu wyszło poprawie. Mam pytanie, czy z biologicznego punktu widzenia nerwica przyczynia się do dużych problemów z przytyciem nawet o 1 kg, pomimo tego, że bardzo dużo jem ? Co proponujecie..

Problem Z Sercem który niestety nie został zdiagnozowany

.. ...wielu lat borykam się z bólem serca, podczas wysiłku nie odczuwam nagłych skoków pulsu i bólu, ale przy niektórych ruchach mojego ciała np. kopnięciu piłki czy upadku po skoku ( na nogi, nie mówię nawet o wywróceniu się ) odczuwam nagły skok pulsu tak jakby serce chciało mi otworzyc..

silny, ciągły ból głowy

.. ...nie pomaga. przez ten ból nie moge normalnie funkcjonowac. nie moge normalnie patrzec na swiatło, mam zawroty głowy i dretwienie ciała,. jesli ktoś może mi pomóc zdiagnozować te bóle będe wdzieczna przyczyn bólu głowy jest ze sto.Kto ci tu trafi w diagnozę jak lekarze nie dają rady.Może..

Drżenie ciała

.. ...kręcenia w głowie i jej ból ale to rzadko. - Wyniki badań krwi rozszerzone mam dobre. ( to też mnie uspokaja że nie mam raka bo to chyba by wyszła w stanach tych zapalnych. ) I właśnie chciałam się spytać czy ktoś tak z Państwa ma. Może ktoś się zna. Na razie nie rozmawiałam z rodzicami,..