Ból dłoni

Ablacja

.. ...odczuwać pieczenie lub ból w klatce piersiowej, więc otrzymuje leki przeciwbólowe ( przed zabiegiem na grzbietowej powierzchni dłoni pacjenta zakładany jest wenflon - plastikowa rurka umieszczona w żyle, dzięki której możliwe jest podawanie leków drogą dożylną. Ablacja trwa do kilku..

Zapalenie wsierdzia

.. ...osłabienie, zimne kończyny; bóle pleców; guzki Oslera ( bardzo rzadki, ale swoisty dla zapalenia wsierdzia objaw - są to bolesne podskórne grudki występujące na dłoniach po powierzchni podeszwowej stóp ). Pacjenci z infekcyjnym zapaleniem wsierdzia powinni mieć ograniczoną aktywność..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 148

.. ...sie chce tylko pozbyć bólu głowy i lęków i kołatania i drętwienia serca i lewej dłoni. pzdr KOCHANI!!! Jestem na tych stronach poraz pierwszy. Mam wielką nadzieję, że uzyskam od Was kilka dobrych rad. Od kilku miesięcy chodzę do lekarza ponieważ odczuwam silne duszności, bardzo szybkie..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 371

.. ...pulsowania, duszności, ból pleców, mrowienie ciała w czasie wysiłku ( takie dziwne uczucie ), uderzenia zimna w stopy i dłonie, przyspieszone tętno, powietrze w brzuchu ( gazy ), uczucie senności, osłabienie, czasami mam też takie małe białe pręgi, np. na brzuchu ( jak uczulenie ), po..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 618

.. ...żołądku zrywy w nocy bóle barków pleców sztywny kark uczucie duszenia się ( silna duszność ) gula w gardle zimne dłonie stopy pieczenie ciała kłucie serca drętwienie rąk raz mi zimno raz gorąco Chorowałam na anoreksje i w tym samym czasie mój wujek zginął tragicznie to było szokiem..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 717

.. ...klatce piersiowej czasami ból głowy, wydaję mi się że drętrwieją mi ręcer nogi. dzisiaj mamDzisiaj np. mam takie jakby mrowienie prawej dłoni. Czy wy też macie podobne objawy. Czy ktoś z Was brał Pramolan 50mg. Jak pójdę do lekarza i mi powie , że wszystko oki to mi przechodzi na jakiś..

Kardiomiopatia rozstrzeniowa - Str. 9

.. ...odczuwać pieczenie lub ból w klatce piersiowej, więc otrzymuje leki przeciwbólowe ( przed zabiegiem na grzbietowej powierzchni dłoni pacjenta zakładany jest wenflon - plastikowa rurka umieszczona w żyle, dzięki której możliwe jest podawanie leków drogą dożylną. Ablacja trwa do kilku..

Częstoskurch, kołatanie, WPW czy tylko nerwica?

.. ...skurczy mam jeszcze bóle w klatce piersiowej. od czasu do czasu również napływy gorąca - serce zakołacze, i mam wrażenie, jakby krew napływała mi od stóp do gowy, a dłonie i stopy mam przy tym lodowate. Wstyd mi już chodzić po lekarzach, bo nigdy nic nie wychodzi w badaniach i czuje się..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 27

.. ...Zamiast napięcia mięśni i bólu kręgosłupa męczą mnie teraz lekkie ale uciążliwe zawroty głowy. Niezmiennie mam zimne i spocone dłonie i stopy, jestem rozkojarzony i czuję niepokój. To uczucie towarzyszy mi w zasadzie przez cały dzień, czasem zdarza się, że ustąpi na kilka minut ale za..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 182

.. ...samopoczucia,zawrotów głowy,bólów brzucha,spoconych dłoni,braku tchu i przyspieszonego bicia serca i najgorsze wrażenie że umieram.chodziłam po lekarzach a oni odsyłali mnie od jednego do drugiego :( byłam badana w każdą stronę i zawsze ten sam wynik * wszystko w porządku * . do 24 roku..

WPW co to takiego? - Str. 2

.. ...odczuwać pieczenie lub ból w klatce piersiowej , więc otrzymuje leki przeciwbólowe ( przed zabiegiem na grzbietowej powierzchni dłoni pacjenta zakładany jest wenflon – plastikowa rurka umieszczona w żyle , dzięki której możliwe jest podawanie leków drogą dożylną ). Ablacja trwa..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma?

.. ...dotego kłucia, tępy ból w okolicy mostka, jakby takie szczypanie, brak mozliwości wykonania głębokiego wdechu, uderzenia krwi do głowy, biegunki w momencie jak mam nasiloną arytmie, zimne dłonie i stopy oraz ich dretwienia, a jak się końzą dodatkowe skurcze to odczuwam straszną senność i..

Nie wiem jakie badania mam wykonać

.. ...ściskanie w sercu - ból w klatce piersiowej - szumienie w głowie - omdlenia 2.Przy odpoczynku po wysiłku: - bardzo duża duszność - kaszel - mrowienie dłoni - trzęsące się dłonie - * powrót do siebie * trwa ok.30min 3.Bez wysiłku, w stanie spoczynku: - częste duszności - bóle narządów..

Ból prawej ręki i pieczenie w klatce piersiowej

.. ...fizycznego ) pojawił się ból prawej ręki występujący szczególnie w nocy gdy ręka znajduje się powyżej poziomu serca ( mam takie wrażenie jakby krew do niej nie dopływała i tracę czucie w dłoni przez co się budzę ) - ból ustępuje gdy ręka znajduje się poniżej poziomu serca. 3. od kilku..

Mrowienie prawej dłoni i stopy

.. ...Czy Twój kregosłup jest ok?Miałam kiedyś bóle głowy,mrowienia.Przyczyną był chory kregosłup.Pozdrawiam. Idz do ortopedy i sprawdz kregospul.Takze bym sie wybrala do neurologa i zrobila sobie tomografie...

Osoby z zastawką mechaniczną - Str. 2

.. ...zmęczona, mam problemy z bólami w klatce i anemię. Hm pracuje i staram się żyć normalnie, ale czasem ma dosyć. A zastawkę czasami mi słychać tak bardzo jakbym trzymała ją na dłoni. Wyniki wszystkie są w normie inr też. Może ktoś ma jakieś podobne objawy, a może to po prostu jakieś stany..

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie - Str. 7

.. ...gorzej. Nawet teraz czuje ból w serduchu, jest mi zimno chodziaż w mieszkaniu jest gorąco!!! mam zimne dłonie i stopy, drgawki ,zawroty głowy. Wzięłam tabletkę przeiwbólową ale nie działa. To wszystko zaczęło się kilka lat temu byłam u wielu lekarzy ale napoczątku ,mówili że to normalne..

Nieporządane działania leków pozawałowca

.. ...spocony, zawroty głowy, bóle, duszenie w klatce piersiowej/napewno nie wieńcowe/, drętwienie i puchnięcie dłoni /nóg nie/ ciągłe zapalenie scięgien rąk, ustawiczne uczucie przeziębienia / osłuchowo - czysto/ kaszel bez odksztuszania/ zaczerwienienie skory twarzy, rąk, wysypka na skórze,..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 624

.. ...się trochę położyć bo ból głowy naprawdę zaczyna robić się nieznośny.Jak pisałam do Sylwi brał mnie jakiś mały atak ale jakoś go opanowałam,pozostały tylko nudności ( ale to może być od bólu głowy ),gorąco na twarzy i dłoniach. Trzymajcie się , pa. No tak coś namieszałam,przepraszam za..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1136

.. ...I wciąż splecione w bólu dłonie ,znów będą czekać na spotkanie… ......... ) .........( , ) ........_ `| * __ .......( * * * * _ ) ........ )/( /( | .......( ) )( )|| ........| ( ) || ........|....|| ........|....( ) ........|....|( * * * / )..

Sinienie i ból w palach u dłoni

.. ...wymaga siły sprawia duży ból. Po dłuższym czasie spędzonym np zimą na dworze tracę czucie w końcach palców. Co to mmoże być proszę o rady? Możliwe, że to pierwsze symptomy schorzenia o podłożu reumatycznym tzw. zespół Raynaulda, dolegliwości występują najczęściej zimą,przy kontakcie z..

Bezurazowo opuchnięty palec prawej dłoni - czy to może być zakrzepica?

.. ...tabletkach zmniejsza ból, maści typu nurofen emu czy ketonal lek nie pomagają, bo nie da się ich wmasować... tzn. jest wrażenie że skóra nie przepuszcza maści... zimne okłady też przynoszą ulgę, ale tylko chwilową :( jestem mamą dwójki dzieci, mam 33 lata. po drugim porodzie w 2005..

Nerwobóle i drętwienie lewej dłoni

.. ...dłuższego czasu mam nerwobóle w klatce piersiowej i drętwienie paców lewej dłoni. Nie mam pojęcia czego to są objawy. Czy ktoś może mi pomóc? zacznij brac magnez a dretwieni powinno ustąpić tak przynajmniej było w moim przypadku, Witaj! Skąd wiesz, że są to nerwobóle, czy zostało to..

Nerwobóle i drętwienie lewej dłoni - Str. 2

.. ...mam 30l., i nie mam bólu w klatce piersiowej, kręgosłup mnie nie boli. Mam to od juz 3 - ci tydzien:/v I co to moze byc?? Może to brak magnezu:/? ograniczyć alkochol, rzucić palenie, mniej kawy, więcej spacerów i fizycznej pracy! Stres też ma wpływ, no ale tu już poradzić sobie czasami..

Morfologia a choroby serca

.. ...temu rzuciłem palenie i ból w klatce jakby minął i juz w ogóle go nie odczuwam ale za to denerwuje mnie ciągłe kłucie tak jakby w żyłach w lewej ręce ( nawet w dłoni ), boje sie ze to choroba wieńcowa a mam dopiero 21 lat. Musze tez wspomniec o tym że kilka lat temu z powodu braku..

Siwiejące dłonie, oraz inne objawy

.. ...mam stały, niewielki ból w klatce piersiowej, czasem z lewej strony, czasem z prawej. Mam też dziwne wybroczyny/wysypkę, jakby wylewy krwi podskórne, symetrycznie rozmieszczoną na obu udach, nie boli mnie to, ale jest niepokojące. Jak na razie byłem na badaniu krwi, nic tam nie..

Czy to nerwica serca? silne bicie serca, drżenie rąk

.. ...bóle po lewej stronie klatki piersiowej. W końcu często mam uczucie suchości w ustach, muszę pić, ale nie jest to uczucie pragnienia. Pod koniec dnia mam wyraźnie odwodnione dłonie. Nie wiem, co to jest...

Różne przewlekłe dolegliwości

.. ...punktowy ból głowy, lekki ból dłoni, po czterech miesiącach wróciło także suche oko z powierzchownym bólem prawej gałki ocznej. Byłem ostatnio u lekarza rodzinnego i mam skierowanie do neurologa i laryngologa, ale nie wiem czy to załatwi sprawę. Przy okazji jestem chyba hipochondrykiem,..

Zmiana ciśnienia, wahania pulsu

.. ...dłuzszego czasu mam także bóle głowy ( nazwałabym je już chronicznym bólem głowy ), wahania temperatury ciała, nagłe poczucie duszności, za chwilę lodowate dłonie i stopy ( zdarzało mi się mieć lodowate stopy leżąc pod puchowa koldrą i w welnianych skapetach ). Chciałabym się dowiedzieć,..

Przerost prawej komory serca

.. ...serca, zasłabnięcia, bóle w klatce piersiowej, sine dłonie i stopy, zmęczenie, duszności, bóle głowy. Wyniki badań EKG:Rytm pozazatokowy o częstości 85/min, ujemne zalamki P w II, III, avF, ujemno - dodatnie zał. P w V1 - V6; czasPQ=0,08sek( rytm węzłowy?, preekscytacja? ) EKG - Holter:..

Niedociśnienie – czy jest groźne???

.. ...dokucza mi straszny ból głowy, zmęczenie, senność, * lodowate dłonie i stopy * ...i nie wiem jak sobie z tym radzić... JA też mam niedocisnienie 90/60 zazwyczaj,czasem nizsze, szczególnie popołudniu. Miewam mroczki przed oczami, jest mi słabo, sennie, mam też wrażenie że za dużo śpie...

Powracający ból mostek szyja

.. ...kołatania serca duszności ból w okoloicy serca bólu lewej ręki i porannego drętwienia dłoni bjawy były podobne do nerwicy serca czy też braku magnezu zareagowałem na to zarzywając magnez i sytuacja siępoprawiła.się nistety jakieś 3 tygodnie temu sytuacja się pogorszyła wylądowałem u..

Kłucie w mostku

.. ...wydaję mi się, że to nerwobóle. Dla jasności opisze wam moją dolegliwosc. Ból w mostku jest pulsacyjny, czesto odczuwam go podczas przeniesienia cięzaru tułowa na łokcie, dłonie. Czasami boli gdy leżę na boku. Czy moze mieć to jakiś związek z wysiłkim fizycznym? Od dwóch miesięcy biegam...

Ból w klatce i lewej reki oraz pleców po lewej stronie

.. ...biegiem czasu doszły bóle w klatce piersiowej.Najpierw były łagodne.Z czasem doszło pobolewanie lewej ręki.Najpierw bolało między łokciem a dłonią a teraz to już cała:ramię,i nawet palce czasem bolą i drętwieją.Mam obecnie 27 lat.Byłem u lekarza.Badania jakie robiłem to:5razy..

Bóle dłoni, nadgarstków i całych rąk, reumatyzm?

.. Od jakiegos czasu mam bole dloni ,nadgarstkow i calych rekach,mysle ze to bole reumatyczne.Co wieczor przy bolu na dloniach mamtak jakby napuchniete,zgrubiale zyly.Czy ktos tak z was ma? zrób sobie bad. krwi OB,morfologia,CRP,latex, seromukoidy,odczyn Waaler - rosego ,Poziom mocznika.Z wynikami idż do..

Coś, ale nie wiem co (może nerwica?)

.. ...opisze swoje objawy ): - ból zatok i czoła ,co za tym idzie ciut słabszy węch i słabszy wdech - często ucisk głowy ( ale nie ból uciskowy ) - ciężka głowa, dosyć lekkie i ok. raz w tygodniu mrowiące konczyny ( szczegolnie dłonie ) - ból głowy na czole lub na górze głowy - gorsze krążenie..

Dziwny ból rąk i nóg

.. Mam dziwny ból rąk ( dłoni ) i nóg ( okolice stopy ). Ból jest taki dziwny, ale przestaje boleć gdy np. ruszam rękami, albo rozciągam. Wiecie dlaczego tak jest? Możliwe, że jest to spowodowane niedoborem magnezu i potasu, a może odwrotnie, czyli nadmiarem? a jak z krążeniem i cholesterolem?Był badany..

Ból zamostkowy po wysiłku

.. ...wydaje, zwłaszcza że ból nieco jakby zmienia swój charakter kiedy chwytam się drabinki dwiema dłoniami i przyciągam prostując łopatki, ale faktem jest że ból mija po zaprzestaniu pływania. co dziwne przy kijkach się nie pojawiał - chodze ok 5km kilka razy w tygodniu. Holtery nic..

Interpretacja holtera

.. ...Od kilku lat odczuwam bóle za bostkiem: ucisk, kłucie. Uważałam, że to na tle nerwowym ale od kilku tygodni pojawiło się mrowienie lewej dłoni, silne kołatanie serca ( pojedyńcze silne uderzenia, potykania się jak i też kilka - kilkadziesiąt odczuwalnych uderzeń, które czuję jak fale..

Koszmarne objawy i strach

.. ...głowie, gorąco w glowie, ból głowy, senność.Czy to nerwica ? Mam też zawroty głowy, czasem się zagapiam, strasznie mi słabo, dłonie słabe. Boję się, że mam tętniaka, albo guza mózgu. Moja neurolog stwierdziła, że mam nerwicę, ale ja boje się że jestem chora na coś o wiele poważniejszego...

Oporne nadciśnienie

.. ...codziennie towarzyszy mi ból głowy, miewam zawroty z napadami duszności i drętwieją mi dłonie. Dodam, że nikt w najbliższej rodzinie nie ma problemów z nadciśnieniem. Staram się prowadzić zdrowy tryb życia - nie palę, nie piję, sporo jeżdżę rowerem, ograniczam sól. Wydaje mi się, że nie..

Problem

.. ...żebrami, miewam okropne bóle serca, tzn. kłucia, jakby mi ktoś wewnątrz wbijał nóż, wtedy przez jakąś minutę nie mogę oddychać, gdyż ból jest nie do zniesienia; moje dłonie i stopy potrafią być lodowate mimo, że jest ciepło, lub na odwrót, w nocy nie potrafię spać, zaś jak się rano..

Z NERWICY SIE WYCHODZI ( wszystko na ten temat)

.. ...zapachy, potworny skurczowy ból brzucha, TRUDNOŚCI W PRZEŁYKANIU suchość w ustach, płytki oddech, KOŁATANIE SERCA v, skoki ciśnienia tętniczego, uderzenia gorąca, fale zimna, zimne dłonie i stopy, potliwość dłoni i stóp, zmęczenie, totalna dekoncentracja, derealizacja w trakcie ataku..

Kołatanie serca, omdlenia, skurcze dłoni, zmęczenie, co to może być?

.. ...były skurcze dłoni i ból w okolicy podbrzusza; przy czym skurcze dłoni polegają zawsze na tym, że palce zaciskają mi się do środka i nie mogę nimi ruszyć, w ogóle. Wiąże się to z okropnym bólem, bo mam wrażenie, że chcą sie zacisnąć jeszcze bardziej, ale już nie mają jak, wczoraj, kiedy..