Ból dolnej szczęki

Nerwica - czy na pewno? - Str. 184

.. ...codziennością są zawroty i bóle głowy, sztywnieje mi cały kark i właśnie dolna szczęka oraz połowa twarzy, już nie wytrzymuję. MR głowy czysty, eeg prawidłowe, czeka mnie doppler tętnic i rehabilitacja kręgosłupa, widmo SM zniósł mój neurolog - absolutnie go wykluczył, jestem po leczeniu..

Prince metal (skórcze tętnicy)

.. ...dobrze ( mineły potworne bóle w klatce piersiowej )Kardiolog zalecił intensywne nawet forsowne spacery.W połowie lutego jedak zaczołem wysiadać. Po przejściu 100 metrów serce wchodzi na wysokie obroty ale wrażenie jest takie jak by nie pompowało krwi.Towarzyszą temu objawy jak sprzed..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1282

.. ...nakręcać... Żadnych innych bólów, swiadomości też nie utraciłem... Pojechałem na pogotowie, - było na szczęście blisko, zrobili mi EKG, zmierzyli ciśnienie 170/90, po pół godzinie już 120/80 pobrali krew i .... wyszło wszystko w porządku. No ... może oprócz potasu - był na dolnej..

10-15 minutowy ból serca i zębów dolnej szczęki.

.. ...- 2 minutach, prócz bólu w klatce poczułem jakby w tym samym czasie stomatolog wiercił mi dziury w każdym z zębów dolnej szczęki, szczególnie tylnych, ból bardzo podobny do tego w klatce . Zmartwiony poszedłem zaczerpnąć powietrza, co niewiele pomogło, nie chcąc nikogo martwić zamknąłem..