Ból głowy a guz mózgu

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 162

.. ...sprawdzałaś skąd te bóle głowy? Ja męczyłam się 17 lat ze strasznymi bólami głowy. W póxniejszych czasach myślałam, że może mam guza albo coś w mózgu. Na pewno mam migreny. To potwierdziła neurolog. Jednak trafiłam za świetnego laryngologa, który jako pierwsze badanie zrobił tomografię..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 614

.. ...ataku miał * wmówine * bóle głowy i nudności? ja myslę o tym cały dzień że mnie boli głowa że mam nudnośći i że to może być guz mózgu itp. nie mogę sie na niczym skupić :( otóz to znależć cel w zyciu taki ktoryby deprymowal i pozwalal isc do przodu wlasnie ale to jest cholernie trudne..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 652

.. ...spowodowany wstrętna chorobą. Ból głowy to guz mózgu, infekcje to nie ZWYKŁE infekcje a zakażenia najgorszymi pierwotniakami i bakteriami, itd.itp. Wystarczy, że o czyms przeczytam to już tętno potwornie mi rośnie i biegne do internetu czytać o tej chorobie którą napewno mam. Ech...mam..

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami - Str. 3

.. ...ija również mam częste bóle głowy, które trwaja po kilka - kilkanaście dni. Na początlu bardzo się bałem, bo mysłałem że to może guz mózgu. Poszedłem w końcu do Neurologa i powiedziałem mu szczegółowo o swoich dolegliwościach. To postukał mnie młoteczkiem po kolanach, łokciach; kazał mi..

Napady słabości, lekkie drętwienie prawej strony ciała

.. ...Doszły jeszcze nudności i ból głowy z lewej strony ;/ Boje się że to może być guz mózgu. Tomograf mam dopiero 30 listopada. Przestało mi się na szczęście kręcić w głowie. Przed tym całym bólem głowy i nudnościami czytałem dużo o guzie no i widziałem jego objawy. Na następny dzień miałem..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 373

.. ...od myślenia wywołuję ból w różnych częściach ciała wyzwalam różne choroby....jak nie guza mózgu bo akurat mnie kłuję w którejś części głowy to myślę że mam gdzieś raka, to znowu zawał bo kłuję mnie serce i ciężko oddycham....całe mnóstwo objawów różnych chorób. Tak więc kochana Gabi..

Profilaktyczne badanie głowy - jak ?

.. ...ostatnio mam częste bóle głowy, niedowidzenie lewego oka, brak pamięci krótkiej, profilaktycznie chciałbym przebadać się, poczytałem w internecie odnośnie objawów guza mózgu i po części się zgadza. Nie wpadam w panikę lecz chciałbym wyeliminować to z mych myśli. Mieszkam dosyć daleko od..

Koszmarne objawy i strach

.. ...głowie, gorąco w glowie, ból głowy, senność.Czy to nerwica ? Mam też zawroty głowy, czasem się zagapiam, strasznie mi słabo, dłonie słabe. Boję się, że mam tętniaka, albo guza mózgu. Moja neurolog stwierdziła, że mam nerwicę, ale ja boje się że jestem chora na coś o wiele poważniejszego...