Ból głowy a hormony

Zawroty głowy, ból w klatce piersiowej, uczucie słabości - Str. 3

.. ...tym stylu. Jednak te bóle, lęki, kołatanie serca, uczucie gorąca trwają do dziś... Moja mama powiedziała, że to hormony i dojrzewanie. Ale ja już zaczęłam nawet myśleć o cukrzycy czy tarczycy... Boję się jej teraz powiedzieć, że to jest nerwica :( Co rodzice na to powiedzą? Błagam..

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie - Str. 12

.. ...też mam taki pulsujący ból w głowie. badania krwi wyszły ok ( przeżyłam zawał przy lekko podwyższonym hormonie tarczycy - możliwośc niedoczynności, ale następne badania wykazały że jest ok ). matura się zbliża, a mi się dalej kręci, gdy leże.. ale nie zwracam na to uwagi. czasem ide na..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 417

.. ...objawy: drżenie rąk, bóle i kołatania serca, ataki przyspieszonego bicia serca, napady duszności, ucisk w gardle, płaczliwość, napady paniki i lęku o życie, uderzenia gorąca do głowy, oblewanie się potami, osłabienie, zawroty głowy. Aby wykryć tę chorobę trzeba zrobić badania krwi: TSH,..

Zaburzenia rytmu, rytm bliźniaczy a wysiłek przy porodzie

.. ...klatce piersiowej i ból a także duszności i zawroty głowy. Hormony tarczycy mam badane regularnie, są w normie. Magnez i potas także, zwłaszcza że w ciąży miałam częste skurce macicy, w związku z tym musiałąm regularnie brać duże ilości magnezu ( w tym dwukrotny wlew dożylny, po którym..

Nerwica w ciąży - Str. 23

.. ...zdrowia, nawet nie wie co ból głowy i ...prawie zemdlal w pracy. W głowie mu sie kreciło jak po kilku piwach i gdyby nie to ze połowa osób tak się xle czuła, to by myślal ze czyms sie zatruł. Czyli jednak to ta paskudna choroba wywołala te burze hormonów!!; ) I tak sobie mówmy za każdym..

Nerwica w ciąży - Str. 131

.. ...rozdygotana w sobie. jakieś bóle w okolicach serca, mostka, wędrują tu i tam i niepokoją, bolą te cholerne łapy, nie wiem czy to początki jakiegoś wielkiego uderzenia nerwicy czy tylko jakiś atak spowodowany zmianami pogody albo zmianami hormonalnymi. zawroty i bóle głowy do tego i..

Nerwica w ciąży - Str. 149

.. ...tydzień ) takie tepe bóle głowy?Bo ja mam codziennie i nie wiem czy to od niskiego ciśnienia,czy to nerwica tak dokucza czy może to wina hormonów i w drugim trymestrze przejdą te bóle.Napiszcie bo ból dokucza bardzo,dziękuje. Jesli chodzi o mnie to ja nie miałam bólu glowy wiec nie wiem..

Nerwica w ciąży - Str. 156

.. ...już Wam o tych moich bólach głowy.Codziennie je mam i teraz strasznie mnie meczy.Zmierzylam ciśnienie i mam ok,w normie.W pierwszej ciąży absolutnie tak nie miałam .Jak myślicie czy to możliwe ze mój wiek już troszkę starszy ( prawie 37 )niż Wasz i inaczej pracują hormony.Czy to możliwe..

Ból w prawym boku i pachwinie - Str. 4

.. ...podczas badania, żadnego bólu.Pszepisała mi wrazie co kuracje hormonalną na 2 miesiące, dala do tego jeszcze antybiotyk. Zobaczymy,też mam serdecznie dosyć. I Ty bądż dobrej myśli, będzie wszystko dobrze. Pozdrawiam. Wiesz Maja co dwie głowy to nie jedna. : - ) Weszłam i poszperałam..

Proszę o rady co mi jest,tak bardzo się boję :(

.. ...zawroty głowy,mdłości,bóle głowy itp. zbadaj sobie poziom hormonów tarczycy - - - tsh,t3 i t4.niepokoj serca moze byc spowodowanym.in. nadczynnoscia tarczycy.A tymczasen kup sobie ,,aspargin * * i łykaj ziołowe taletki o nazwiie,,tabletki uspokajajace * * .pachna waleriana.wybacz..

Mrowienia i drętwienia twarzy w okolicy szczęki, skroni, czoła

.. ...także drętwienia czoła, ból kości u nasady nosa, uczucie napinania głowy, twarzy ( jakby obręcz ), uczucie wypełnienia uszu... Byłam u neurologa, laryngologa. Morfologia ok. Hormony tarczycy ok, Miałam usg szyi, rtg kręgosłupa szyjnego, tomografię twarzoczaszki - jest ok, zatoki..

Fala duszności i zawroty głowy

.. ...prowadzenie i pomoc.Pomoże. Życzę powodzenia na drodze do zdrowia( zawsze duchowego i cielesnego jednocześnie,bo nie istnieją odrębnie )!Pozdrawiam z serca! Ewa ma rację ,zbadaj hormony tarczycy - TSH,T4,T3...

Cieżka głowa zawroty

.. ...zaczeły się pojawiać bóle w klatce piersiowej chwilami lekki zawrót głowy duszności zgłosiłem się z tym do lekarza zaczeły się badania ekg,ekg wysiłkowe , morfologia, hormony tarczycy,tomografia głowy, krzywa cukrowa, badania wyszły ok.Na początku roku dolegliwości ustąpiły może nie do..