Ból głowy i nudności

Koronarografia

Koronarografia

.. ...nudności, odruchów wymiotnych, objawy uczulenia ( wysypka, zaczerwienienie skóry, kaszel, duszność. Ponadto mogą wystąpić powikłania związane z nakłuciem naczynia, takie jak krwiaki, krwawienia, tętniaki...

Objawy wylewu (udar krwotoczny mózgu)

Objawy wylewu (udar krwotoczny mózgu)

.. ...są to wyjątkowo silne bóle głowy często z towarzyszącymi nudnościami i wymiotami. Czasem pojawiają się przemijające objawy ogniskowe. W momencie krwotoku chory szybko traci przytomność, mogą wystąpić drgawki. Zwykle do udaru krwotocznego mózgu dochodzi nagle, co może pomóc w różnicowaniu..

Migrena a ryzyko zawału serca

Migrena a ryzyko zawału serca

.. Osoby cierpiące na bóle migrenowe są dwukrotnie bardziej narażone na zawał serca i mają podwyższone ryzyko udaru mózgu - wynika z badań, o których informuje pismo Neurology . Migrena to jednostronny, pulsujący ból głowy, któremu często towarzyszą nudności i wymioty, a także nadwrażliwość na dźwięk i światło...

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 115

.. ...się dość szybko. Moje bóle głowy przy tych jakie miałam przy tych tabletkach okazały się być małym piwem. Owszem są wymienione spośród wielu innych skutków ubocznych:bóle/zawroty głowy, nadmierne pocenie, nudności, tachykadria! ( przyspieszenie czynności serca ), bólach w klatce..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 231

.. ...jeden gwałtowny ruch - ból w mostku + myślenie o mostku = zawroty głowy. I reakcja łańcuchowa... Otępienie, ból z tyłu głowy, osłabienie, ciężkie oddychanie... Mam zawroty głowy przy przeżuwaniu pokarmu, patrzeniu w bok. Dzisiaj doszły nudności i płaczę cały dzień, że mam raka mózgu. A..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 563

.. ...Początkowo miałam silne bóle głowy, zawroty głowy i nudności, nie mogłam nigdzie wyjść ponieważ zaraz kręciło mi się w głowie i miałam wrażenie że zemdleję. Zrobiono mi wówczas podstawowe badania typu morfologia, TSH ( nawet dwa razy ), tomografia komputerowa głowy, badanie na obecność..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 614

.. ...ataku miał * wmówine * bóle głowy i nudności? ja myslę o tym cały dzień że mnie boli głowa że mam nudnośći i że to może być guz mózgu itp. nie mogę sie na niczym skupić :( otóz to znależć cel w zyciu taki ktoryby deprymowal i pozwalal isc do przodu wlasnie ale to jest cholernie trudne..

Jakie macie dolegliwości nerwicowcy? - Str. 2

.. ...przez was dolegliwości : bóle w klatce piersiowej, zawroty głowy, nudności, tachykardia, dodatkowe skurcze itp. Lekarz po zrobieniu ekg i usg serca stwierdził nerwice, ale powiedział żebym zrobiła jeszcze Holtera jeżeli on nic nie wykaże to wtedy zrobić konsultacje neurologiczną. Ale na..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 32

.. ...ciężko mi przełykac, mam bóle głowy, nudności, niby wszystko ok. bo pies żyje, ale normalnie tragedia z tym gardłem, koszmar.Pozdrawiam Oczywiście nie możesz tego lekceważyć i na bieżąco to kontrolować,ale znając naszą przypadłość równie dobrze Twoja podświadomość może kierować twoje..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 125

.. ...Początkowo miałam silne bóle głowy, zawroty głowy i nudności, nie mogłam nigdzie wyjść ponieważ zaraz kręciło mi się w głowie i miałam wrażenie że zemdleję. Zrobiono mi wówczas podstawowe badania typu morfologia, TSH ( nawet dwa razy ), tomografia komputerowa głowy, badanie na obecność..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 128

.. ...początkowo męczyły silne bóle głowy, zawroty głowy oraz nudności, i mdłości. Leczyłam to krótko bo myślałam że jak już dobrze jest to tak zostanie, jednak objawy powróciły i to znacznie silniejsze. Doszły drętwienia ręki, nogi czułam jak z waty, wewnętrznie cała się trzęsłam, nerwobóle i..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 137

.. ...nóg przy zginaniu - bóle stawów ( nadgarstki, stawy szczękowe ) - bóle z tyłu głowy, w okolicy karku i wzdłuż kręgosłupa - oblewanie się potami - uczucie zimna - ataki przyspieszonego bicia serca - bóle i kołatanie serca - uderzenia gorąca do głowy - nudności, brak apetytu - ucisk, *..

Bóle w lewym boku - Str. 2

.. ...Najważniejsze z nich: - ból z lewej strony pod żebrami, szczególnie po posiłku - bóle żołądka - nudności, wymioty - zgaga - bóle w mostku - bóle i kołatanie serca - zawroty głowy - zaburzenia równowagi - niedowaga - zmęczenie, brak sił Chorobę wykrywa usg pnia trzewnego. Pień to tętnica..

Bóle głowy, zawroty prawie do omdlenia, nudności

.. ...straszne, nie do wytzymania bóle głowy, zawroty prawie do omdlenia, nudności. Kiedy stałam w kolejce w markecie czy w innym miejscu, czułam ze zemdleję, musiałam podpierac sie o blat kasy, a to o wózek z zakupami, bo wydawało mi się przewróce. KOSZMAR!!! Do tego, od dłuzszego czasu boję..

Napady słabości, lekkie drętwienie prawej strony ciała

.. ...głowie. Przed tym całym bólem głowy i nudnościami czytałem dużo o guzie no i widziałem jego objawy. Na następny dzień miałem już ból głowy i nudności - to czego mi brakowało do kompletu. Możliwe żebym się tak nakręcił ? Mam dopiero 16 lat a w rodzinie nie miał nikt nic z głową. Witaj..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 551

.. ...dni, było okropnie, ból głowy niesamowity, nudności i wymioty. I tak mam nieraz 2 razy w miesiacu a jak * dobrze * pójdzie to i więcej. Przy tej migrenie nerwica się również nasila, mimo leczenia. Ale koniec biadolenia, mam nadzieję, że dzisiaj będzie lepiej. Pozdrawiam bardzo serdecznie..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 624

.. ...się trochę położyć bo ból głowy naprawdę zaczyna robić się nieznośny.Jak pisałam do Sylwi brał mnie jakiś mały atak ale jakoś go opanowałam,pozostały tylko nudności ( ale to może być od bólu głowy ),gorąco na twarzy i dłoniach. Trzymajcie się , pa. No tak coś namieszałam,przepraszam za..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 773

.. ...współczuję Ci wczorajszego bólu głowy, ja niestety tak mam 2 nieraz 3 razy w miesiącu, te migreny mnie wykańczają, oprócz strasznego bólu mam jeszcze często nudności i wymioty :( To jest bardzo dołujące. A co do męża to u nas jest bardzo podobnie jak u Ciebie, tymi samymi przymiotami sie..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 975

.. ...kochani Ja po dwóch dniach bólu głowy wreszcie wracam do normalności. Dorotko to jest prawda co powiedziała Twoja koleżanka, ja również nie życzę nikomu takiego bólu. To, że głowa boli tak, że mało nie pęknie to jedno a drugie, to dochodzą nudności, wymioty, światłowstręt itd. Ale już..

Wysokie ciśnienie a bóle głowy i nudności

.. ...zaczełam czuć sie zle ból głowy bo zawysokie ,wtedy z tyłu potylica ,ból bo za niskie wtedy okolice czoła wieczorami mnie mdli ,ale w ciągu dnia ujdzie chociaż cały czas czuję głowe lekarz mówił,że to wszystko się z czasem unormuje nawet do 2 miesięcy życzę powodzenia i cierpliwości...

Nerwica lękowa wewnętrzna

.. ...roku zaczęły się silne bóle głowy, zawroty głowy i nudności, nie mogłam nigdzie wyjść ponieważ zaraz kręciło mi się w głowie i miałam wrażenie że zemdleję, wówczas panikowałam, nogi miałam jak z waty i czułam, że wewnętrznie w środku się trzęsę. Te drgawki występowały już przy silnych..

Lexapro - Str. 10

.. ...się ciągłej irytacji i bólów brzucha, nie tak łatwo wyprowadzic mnie z równowagi co jest znaczną poprawą. Najbardziej denerwuje mnie nasilenie drżenia rąk i nadal nie mam ochoty wychodzic z domu. nudności,bóle głowy, problemy z koncentracją występowały już wcześniej. Na początku brania..

Omdlenia, zawroty głowy, nudności i bóle głowy

.. ...czasu obserwuje u siebie ból głowy w części potylicznej. Potrafi tak trzymać cały dzień ale następnego puszcza. W ciągu ostatniego roku miałam tak kilka razy. Nie mniej jednak do tego wszystkiego od około tygodnia mam straszne zawroty głowy, nudności, czuję, że lecę. Do tego stopnia, że..

Potrzeba zwierzeń :) problem z nerwicą i depresją

.. ...drżenie rąk i mięśni, bóle stawów, kołatania serca, ataki duszności, uderzenia gorąca do głowy, bóle karku, napady paniki i lęku o życie, płaczliwość i rozbicie psychiczne, ucisk i * klucha * w gardle, nudności, pieczenie skóry, zaburzenia widzenia, uczucie * bycia * poza swoim ciałem (..

Silne bóle głowy, brzucha, zawroty głowy i nudności

.. ...dwóch tygodni mam silne bóle głowy, brzucha, zawroty głowy i nudności. Zauważyłem, że obok lewego oka i na lewej skroni czasem pojawia mi się jakaś żyła. Czy może ktoś wie czym to może być spowodowane? tasiemce to nie zyły tylko goąsienice zobacz sobie na you tube.. jesli te żyły cie..

Ból z tyłu głowy i nudności

.. Witam wszystkich, czy ktos ma podobny problem jak ja? czesto czuje ucisk z tylu glowy i mam nudnosci, dodatkowo teraz gdy zrobilo sie zimno i wieje wiatr wystarczy 5 minut na dworze i od razu dretwieje mi glowa z tylu i bardzo boli, czy to moga byc jakies problemy zwiazane z..

Moja choroba

.. ...zdwojoną siłą:ogromne bóle głowy,zawroty,problemy ze wzrokiem,uderzenia gorąca po plecach po głowie, nudności,biegunki - jelito drażliwe,lęki,zdawało Mi się,że tracę świadomość,że umieram.Schudłam okropnie mam 176 cm wzrostu a ważyłam 52 kg * teraz ważę 55 * ,nie mogłam nic jeść gdyż..

Nerwica...

.. ...zdwojoną siłą:ogromne bóle głowy,zawroty,problemy ze wzrokiem,uderzenia gorąca po plecach po głowie, nudności,biegunki - jelito drażliwe,lęki,zdawało Mi się,że tracę świadomość,że umieram.Schudłam okropnie mam 176 cm wzrostu a ważyłam 52 kg * teraz ważę 55 * ,nie mogłam nic jeść gdyż..

Nasilające zawroty głowy

.. ...temu zaczęła się jazda, bóle w klatce, zimne poty, duszności, nudności kołatania serca, bóle tam i sram, szybkie męczenie, ciemno w oczach, mdlenia, strach, lęk, panika. Poszedłem do kardiologa zrobił holter 24, echo wszystko ok., oczywiście w międzyczasie kilka podstawowych badań, dalej..

Niskie ciśnienie wysoki puls, bóle głowy, nerek, czasem nudności

.. Witam, Nazywam się Kasia i mam 21 lat. Od dłuzszego czasu mam strasznie wysoki puls i niskie ciśnienie ( 90/60 puls 126 ). Do tego potwornie boli mnie głowa i nerki. Czasem jest mi niedobrze. Wszystkie badania krwi, moczu i serca są ok. Zaden lekarz nie wie co mi jest.. Miał ktos podobne objawy? wie ktos co..

Co mi dolega?

.. ...czasu odczuwam ciągłe bóle głowy, nudności, zawroty głowy, uczucie, że zaraz zemdleję, aczkolwiek do tego niedochodzi, a takze często oblewa mnie fala gorąca. Jestem studentką, a więc jestem narażona na stres. Proszę o radę, czy mi coś może dolegać, czy jest to tylko i wyłącznie zasługa..

Dziwne objawy - ogromna niepewność.

.. ...początku odczuwałam ostre bóle prawej strony głowy ( tylko prawej, jakby ktoś rowno przedzielił moją głowę na dwie części ) później jednak przerodziły się one w dziwne jakby... odrętwienie? Porównywalne z odrętwieniem ręki czy nogi, tyle że odrobine słabsze. Do tego nudności, senność, a..

JASKRA I JEJ OBJAWY

.. ...Symptomy jaskry to także ból wokół gałki ocznej, ból głowy, wymioty bądź nudności oraz zaburzenia obrazu. Do zniekształceń widzenia spowodowanych przez jaskrę można zaliczyć przede wszystkim występowanie efektu * halo * wokół źródeł światła.Czy ktos z was tez mial takie objawy..

Ból głowy, nudności, dziwne napięcie w sercu po wysiłku

.. Tak jak w tytule z tym że jest to pobolewanie głowy, lekkie nudności, dziwne napięcie w sercu. Gdy się przepracuje to na drugi dzień już to jest. Trwa to kilka dni i jak w tym czasie odpoczywam to przechodzi, co to może być? Byłem z tym nawet w tamtym roku u kardiologa, powiedział że jak nie ma innych..