Ból głowy i skoki ciśnienia

Skoki ciśnienia tętniczego

Skoki ciśnienia tętniczego

.. ...głowy, mdłościami, bólem w klatce piersiowej. W zależności od wartości ciśnienia tętniczego, stan taki może stwarzać ryzyko mniej lub bardziej poważnych powikłań, jak na przykład udaru krwotocznego mózgu...

Ból głowy, zawroty głowy, biegunka i mdłości

.. ...żadne dodatkowe badania. Bóle głowy to mogą być działania uboczne właśnie tego leku, ale nie koniecznie bo jednak te skoki ciśnienia występują. Nie są one wcale duże, ale jakieś tam są co daje do myślenia. Trudno mi coś podpowiedzieć bo sam miałem dokładnie takie same objawy, ale udało..

Moje dotychczasowe zmagania...

.. ...ciśnienia mnie wykańczały.Ból głowy ,skoki ciśnienia i tętna od 42 do 102.Staram się caly czas czymś zajmować tak jak w tej chwili dziele sie moimi przeżyciami.Pozdrawiam Was wszystkich dotkniętych tym cholerstwem.Numerem pierwszzym w poprawie zdroowia - pozytywne myślenie.Henryk. Nic..

Nadciśnienie i skoki ciśnienia

.. ...jak ręką odjął.Minęły bóle głowy i duszności i jest jak nowa.Kochany,przejdż na dietę obniżającą cholesterol.Z grubsza polega ona na tym: zero używek,duże ogranicznenie tłuszczów zwierzęcych czyli mięsa,wędlin.A w ich miejsce codzienne spożywanie tłuszczów roślinnych tj. nieprażone..

Skoki ciśnienia w nocy

.. ...rano i mam dokuczliwe bóle z tyłu głowy oraz przyśpieszony puls. Zaczęło się po obejrzeniu horroru, zawsze była dosyć wrażliwa na takie sprawy jednak nigdy to nie poszło, aż tak daleko. Mam pytanie, czy takie rzeczy mogą być spowodowane piciem herbaty, alkoholu? Czy to może być..

Nerwica ??? Skoki ciśnienia...Ból i zawroty głowy...

.. ...78 . Bardzo mam silne bóle z tyłu głowy gdy się z chylę i wyprostuję i lekkie zawroty. Byłem u lekarza i zapisał mi leki na nadciśnienie lecz wydaje mi się że gdy biorę te tabletki to gorzej się czuję. Mam skierowanie do kardiologa. Czuję tak jak by mi coś w środku klatki piersiowej..

Nadciśnienie ?

.. ...zdarzały mi się omdlenia, bóle w klatce, straszne bole głowy. Lekarz zlecił mierzenie ciśnienia. Wyszło, ze jest za wysokie, więc kolej na kardiologa, który zlecił załozenie holtera. W wyniku wyszły * skoki cisnienia * typu:211/133 103, godzinę [pozniej 76/46 puls 81. średnia ocena dnia..

Lekki ból głowy w części potylicznej i wysokie ciśnienie...

.. ...odczuwam od czasu do czasu ból w tylnej czesci glowy no i wlasnie nie wiem dlaczego;/ ? no i poki co tez nie wiem co powoduje te skoki cisnienia bo nigdy takiego czegos nie mialem tzn hmm moze mialem ale nie odczuwalem bolu wiec nie mierzylem i nawet nie wiem ze mialem...moze ktos mial..

Dziwne ciśnienie

.. ...sumie...zaczęło się od bólu głowy i szumu w uszach ( po tym jak się uczyłem 12 godzin na sesje ), teraz mnie ciśnie czubek głowy i te ciśnienie...nie wiem czemu ale mam takie skoki - ostatnio miałem 170 na 95 i sie takie utrzymywało gdzie ja miałem zwykle 120/70/80 , wczoraj też najpierw..