Ból głowy i ucha

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 863

.. ...kolacze ale dalej mam bóle głowy, czasem bóle serca i dusznosći szeczólnie w kościele. Widział mnie też laryngolog gdyz miewam krwotoki z nosa i oprócz wyjęcia z ucha woskowiny nic nie mówił... Oszaleje naprawde nie mam juz siły... Nawet nie wiem co mi jest.. Czasem mi jeszcze głowa..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 879

.. ...przeżywałem męki w skrócie od bólów głowy przez wymioty ( chęci bez skutku ) do mocnych buli płuc i skurczy brzucha, ogólnie koszmar. Po tym okresie leki okazały się skuteczne, problem pojawił się jak zabrakło mi pieniędzy na leki. Wystarczyło dwa dni Żeby odczuć efekty początkowe tylko..

Interpretacja EKG

.. ...gorączki. Do tego doszły bóle mięśni i kości kończyn oraz ich osłabienie. Trwało to kilka dni po czym nastąpił ból głowy po lewej stronie u góry, ból promieniujący od ucha i ból karku. Co gorsza zacząłem czuć lekki niedowład prawej strony ciała ( głowa, ręka i noga ). Potem ( ok 1..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 673

.. ...ok najgorszy jest ten ból az do ucha zaczyna wchodzić zawracam Wam głowy - wybaczcie Hej , Znalazłem tą strone gdy szukałem czegoś co by mogło odpowiadać moim objawom które mam od niedawna . W sumie to już kiedyś miałem * to coś * ale to było z 4 lata temu ( jakieś 2 - 3 epizody ) i jak..

Stan podgorączkowy, bóle brzucha, duszność i osłabienie ciała - Str. 2

.. ...dolegliwości? Niedawno doszedł ból korzonków nerwowych, bóle i zawroty głowy i jakieś plamy czerwone na ciele w okolicy prawej lędźwiowej które co jakiś czas pobolewają... Jutro lekarka będzie więc pójdę poproszę o skierowanie na rezonans magnetyczny albo tomografie komputerową. Te plamy..

Czy kilka dodatkowych skurczy naraz to już arytmia?

.. ...nadciśnienia i okropny ból głowy,a do tego pierwsze objawy menopauzy ale u mnie doszły dodatkowo kłopoty z błędnikiem gdyż miałam przewlekłe zapalenie ucha,lęk który opisujesz mam do dziś ale poszłam do pracy i jest w miarę możliwie,ale polecam echo ono wykryje jeśli coś z sercem jest..

Dziwne czucie na głowie

.. ...dzień czuje taki dziwny ból w głowie. W sumie nie moge to nazwać bólem, tylko czuje jakby w tym miejscu coś było ( tak jakbym palca przyłozyl do głowy i tam go caly czas trzymał ). Zlokalizowany jest w miejscu na prawo od czubka głowy, 5 cm nad czubkiem prawego ucha. Tylko w tym miejscu..

Nerwica tkwiąca w nas, nasza walka i małe sukcesy - Str. 77

.. ...pracy pojawił mi się ból głowy z prawej strony jakby poprowadzić linie prostą od nasady ucha do czubka głowy to jest mniej więcej to miejsce.Ten ból nie jest taki typowy,dla mnie jest to dziwne,bo ja nigdy nie miałam bólu głowy,a ten ból jak to nazywam to takie odrętwienie tego..

Ból glowy nad oczami, silny katar, suchy kaszel, Ból lewego ucha

.. ...doszedł do tego silny ból głowy nad oczami, wydaje mi się ze mam lekko napuchnięte czoło a dzisiaj boli mnie lewe ucho ból nasila się gdy kaszlę , wtedy ból jest nie do wytrzymania. przez cały czas jestem wyczerpany nie mogę spać po nocach mam kłopot z koncentracją . Jeśli jest ktoś w..

Pomocy

.. ...24 lata i cierpię na bóle głowy w jednym miejscu. konkretnie z tyłu na wysokości ucha po lewej stronie. niedawno też pojawiły sie takie jakby kliknięcia w głowie. Mam też wysokie ciśnienie na które miałem robione baania( USG brzucha,dopler nerek, echo serca, okulista, bad krwi ) które..

Ból głowy pulsujący i to mocny.

.. ...miesięcy mam dziwne bóle i zawroty głowy czasem silne. Jest to ból taki pulsujący z tyłu głowy,na czubku i przechodzący do prawej strony idący do prawego ucha. Ból pojawia się w trakcie wysiłku fizycznego, po wstawaniu w łożka,z krzesła. Ból pojawia się też rano po przebudzeniu...