Ból głowy leki objawy

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 147

.. ...samego rana męczę się z bólem głowy ale za to nie wystąpiły jak do tej pory inne objawy, aż jestem w szoku. Od kilku dni biorę nowe leki może to one zaczynają dziełać. Gabi jeżeli masz problemy ze snem to się nie męcz i spróbuj wziąć jakieś delikatne środki nasenne, bo inaczej wykończysz..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 700

.. ...tak myslę że to ciągłe bóle głowy mamy to teraz wychodzi zażywanie leków z tej grupy . mam nadzieję że już nie wejdziesz w te leki nie warto tymbardziej że chcesz dzidziusia pozdrawiam ciepło wszystkich do wszystkich: Uważnie przeczytalam wszystkie ostatnie posty. Dowiedzialam sie z nich..

Zawroty głowy

.. ...nerwica jak masz też bóle głowy to idz do okulisty i zbadaj wzrok i zrób badanie dna oka,które wyjawia dużo chorób. maaajaaa * Mam pytanko do Ciebie czy te leki ktore bierzesz tj Serotox to sa na nerwice?ja tez mam te same objawy i mam 19 lat.Mowisz ze ataki ci ustepiły,a mam pytanie jak..

Nerwica i jej pierwsze objawy

.. ...otóż zaczelo sie od bólów głowy i kołatania serca. stwierdzono nadciśnienie, dostalam leki. puls jednak caly czas mi szalał - dostałam corectin. głowa przestala mnie bolec, cisnienie i puls super. a kołatanie serca zostało, cały czas jestem poddenerwowana, mam * kluske * w klatce..